Basketbolisti joprojām nepārspēti

Liepājas pilsētas basketbola čempionātā noslēgušās pirmā apļa spēles, un LPPP/Nīca komanda izvirzījusies par absolūtajiem līderiem. Kopumā A divīzijā spēlē 7 komandas, un pēc pirmajām 6 spēlēm apvienotā LPPP/Nīca komanda guvuši tikai uzvaras, pārliecinoši parādot, ka ceļojošajam kausam arī šogad ir jāpaliek Nīcas sporta hallē. Sākusies arī jaunā Rietumu līgas sezona, šogad jaunā formātā. 16. decembrī Kandavā tika aizvadītas pirmās divas spēles pret Kandava/BJSS un BK Talsi komandām. Jau pirmajā ceturtdaļā nīceniekiem izdevās pārliecinoši izvirzīties vadībā, bet pēc pirmā puslaika komanda savu punktu skaitu bija dubultojusi. Neatslābsot pēc pārtraukuma, komanda guva pārliecinošu uzvaru 108:50. Pret talsiniekiem spēle solījās būt spraiga, jo traumas dēļ, bija sarucis spēlētāju skaits un arī nogurums lika par sevi manīt, tādēļ jau pēc pirmās ceturtdaļas BK Talsi izvirzījās vadībā, un arī puslaiku noslēdza ar rezultātu 29:35. Otrajā puslaikā LPPP/Nīca, parādot labu aizsardzību, tomēr spēja atgūties un ar mazu, tomēr nozīmīgu pārsvaru 69:62, uzvarēja arī šo spēli. Rezultatīvākie spēlētāji: Matīss Caune, Artūrs Malakausks, Andžs Korps, Toms Fricbergs un Māris Štībelis. Nākošais sabraukums februārī Talsos.