Lasīt vairāk

12.02.2018.

Jaunieši saturīgi kopā pavada laiku

Veiksmīgi aizvadīta septītā Nīcas Jauniešu diena. Kopā bija pulcējušies 230 jaunieši no Saldus, Brocēniem, Ēdoles, Vārmes, Elejas, Talsiem, Pāvilostas, Aizputes, Liepājas un Nīcas novada. Iepriecinoši, ka mūsu jauniešu bija vairāk kā līdz šim. Ir novērtēta iespēja satikties un saturīgi pavadīt laiku, daudz labu vārdu izskanēja no ciemiņiem.

Saistoši bija sagatavotie priekšnesumi atbilstoši šā gada tēmai “Viena diena Parīzē”. Jaunieši bija sajūsmā par “X faktora” uzvarētāja Artura Gruzniņa koncertu, uzdeva jautājumus un stāvēja rindā pēc autogrāfiem. “Wild Bananas Trip” puiši dalījās ar saviem ceļojumu iespaidiem un pieredzi, bet vēdiskais filozofs Uģis Kuģis lika aizdomāties par patiesajām dzīves vērtībām un ieteica ierobežot laiku, kas nelietderīgi tiek pavadīts sociālajos tīklos. Ļoti apmeklēts bija Parīzes noskaņās iekārtotais fotostūrītis.

Gan ciemiņiem, gan mūziķiem bija pārsteigums, ka Nīcā jauniešu vidū ļoti iecienītas ir balles ar kleitām un uzvalkiem, nevis diskotēkas. Dejotājiem pietika enerģijas līdz četriem rītā.

Jauniešu centra vadītāja Rita Dreiže ir gandarīta par veiksmīgi aizvadīto pasākumu un uzteica visus čaklos palīgus, kas vairāku mēnešu garumā ne vien plānoja aktivitātes, bet arī praktiski veica dažādus organizatoriskos darbus. Pasākumu lieliski vadīja mūsu jaunieši Karlīna Miksone un Edijs Cibulis, bet apskaņošanu profesionālā līmenī nodrošināja vidusskolas puisis Miķelis Pričins.

Top jau idejas nākošā gada Jauniešu dienai.