Lasīt vairāk

12.03.2018.

Mācības nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveidei

Sākusies otrā pieteikšanās kārta mācībām projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

Pieteikšanās tiek piedāvāta 12 tautsaimniecības nozarēs:   tekstilizstrādājumu, apģērbu, ādas un ādas izstrādājumu ražošana;   pārtikas rūpniecība un lauksaimniecība;   ēdināšanas pakalpojumi un tūrisms;   drukas un mediju tehnoloģijas;   transports un loģistika;   enerģētika;  ķīmiskā rūpniecība;   kultūra;  būvniecība;   kokrūpniecība;   elektronisko un optisko iekārtu ražošana, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;   metālapstrāde, mašīnbūve un mašīnzinības.

Pieteikšanās ritēs līdz 16. aprīlim, iesniedzot mācību pieteikumu izglītības iestādē klātienē. Tomēr ieteikums – pieteikties laicīgi!

Ņemot vērā, ka mācību iespējas projekta laikā var izmantot tikai vienu reizi, aicinām pirms tam izglītības iestādē rūpīgi izzināt izvēlētās izglītības programmas saturu un tēmas, kā arī izvērtēt piedāvāto pasniedzēju kvalifikāciju un noskaidrot, vai izvēlēto mācību apguvē nepieciešamas priekšzināšanas.

Arī otrajā kārtā mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību – pamatizglītību, vispārējo vidējo, profesionālo vai augstāko izglītību atkarībā no izvēlētajām mācībām un tajās nepieciešamajām priekšzināšanām.

90% no mācību maksas sedz projekts, kas ir ļoti izdevīgi!

Mācību programmaas, kuru apguve tiek piedāvātas Liepājā un Nīcā

 www.macibaspieaugusajiem.lv
var iepazīties ar iespējām, kuras var apgūt citur Latvijā.

Ja rodas kādi jautājumi, droši varat vērsties pie manis, palīdzēšu!

pieaugušo izglītības metodiķe Kristīne Kopštāle,

tālr. 29560068; e-pasts: kristine.kopstale@nica.lv