Lasīt vairāk

14.05.2018.

Ģimenes dienu svin kuplā pulkā 

11. maijā Nīcas vidusskolas teritorijā bija liela rosība – tika svinēta Ģimenes diena, pulcējot ap 200 cilvēku. Interešu kopa “Svinam svētkus kopā” (tās sastāvā 12. klases skolnieces Justīne Siksna, Renāte Diķe, Aija Reķēna, vecāki Dace Vecbaštika, Iveta Jākobsone, Velga Šķila, skolas darbinieki Iveta Rone, Andra Sileniece, Indra Šīmane, Nansija Čaure, Aivis Karzons), gūstot Nīcas novada domes atbalstu projektu konkursā, rīkoja pasākumu “Ģimenes dienas pasākums Nīcas vidusskolas audzēkņiem un viņu vecākiem”. Pasākums tika plānots kā jautrs, sportisks, aizraujošs un saliedējošs.

Pasākuma iesākumā uzstājās Otaņķu tautas nama deju grupas “Pērlītes” jaunākie un vecākie dalībnieki Montas Lībekas vadībā. Pasākumu kuplināja ielu vingrotāji Gvido Šalma vadībā. Pēc atklāšanas uzrunas visi tika aicināti par godu Latvijas simtgadei nostāties uz īpašu foto – 100, kuru, izmantojot dronu, uzņēma Artūrs Vecbaštiks.  Dalībniekiem bija iespēja izbaudīt organizatoru sagatavotās aktivitātes, kurās bija iekļauta gan veiklība, gan asprātība, gan ātrums, gan intelekts. 

Diena bija karsta, un ikviens varēja baudīt priecīgu kopā būšanu ar saviem skolas un klasesbiedriem, kā arī ģimenes locekļiem.

Noslēgumā ielu vingrotāji sniedza savu priekšnesumu, un pasākuma dalībnieki baudīja skolas saimnieces sarūpēto zupu.

Īpašs paldies pasākuma atbalstītājiem -SIA “O Rika”, Nīcas sporta hallei, Blue shock race kartinga hallei, Sofijas laivas, Mārim Dreižim! Baudot gardo zupu, tika izlozēti tie laimīgie pasākuma apmeklētāji, kas tika pie sponsoru sarūpētajām vērtīgajām balvām – gardajām sulas burkām no SIA “O Rika”, 3 braucieniem ar katamarānu un 3 braucieniem ar laivu no Māra Dreiža, 4 dāvanu kartēm no Blue Shock Race kartinga halles, trenažieru zāles abonementa no Nīcas sporta halles. Īpašo loterijas balvu – braucienu visai klasei ar Bartineru – no “Sofijas laivām” ieguva 5.klase.

Andra Sileniece

Foto