Lasīt vairāk

26.07.2018.

Koncerts upē, brokastis rasā pasākumā „Ausma 2018”

Jau otro gadu biedrība „Bārtas upes radošā apvienība” organizē rītausmas koncertu „Ausma 2018”. Šī gada devīze ir „koncerts upē, brokastis rasā”, tāpēc 25. augusta rītā pirms saullēkta aicināsim pulcēties „Upeskrastos”, kur novietot savas automašīnas, lai kāptu laivās un rīta klusumā klausītos akustisko koncertu, kur mūs ar savu muzikālo priekšnesumu priecēs Ieva Tālberga, vokālā grupa „Mirgo”, Kārlis Kazāks, Nils Kuncītis, Reinis Lapa un „Liepājas mežragu kvartets”.

Koncerta sākums plkst. 5.00 no rīta. Nomas laivu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Aicināti ierasties arī klausītāji ar savām laivām un peldlīdzekļiem, protams, ievērojot drošību uz ūdens. Ir iespējams arī ierasties iepriekšējā vakarā un nakšņot teltī. Visiem dalībniekiem līdzi jāņem lukturītis un siltas drēbes.

Pēc koncerta ap plkst. 7.00 „Upeskrastos” acu baudai būs skatāma Liepājas mākslinieces Agneses Rudzītes gleznu izstāde „Check in* AUSMA” (*reģistrēties), kas būs izvietota laivu šķūnī. Rezervācija brokastīm ir beigusies!

Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks „Upeskrastu” šķūnī.

Koncertu ir iespējams klausīties arī citviet Bārtas upes krastā. Visi mīļi gaidīti pievienoties. Vienīgais noteikums – ievērot pilnīgu klusumu!

Pasākums notiks sadarbībā ar Nīcas novada domi, „Sofijas laivas” un „Sīpoli Design”. Vairāk informāciju uzzināt var, zvanot Annai (t. 22015141) vai rakstot biedriba.bura@gmail.com.