Lasīt vairāk

30.01.2019.

IZSTĀSTI SAVU NĪCAS NOVADA STĀSTU!

Nīcas novada Kultūras centrs aicina ikvienu novadnieku – gan mazus, gan lielus – piedalīties stāstu konkursā “Reiz Nīcā…”. Šī ir iespēja izcelt no pūra lādēm stāstus par Nīcas novadnieku ģimenes tradīcijām, relikvijām, dzimtu mājām, piedzīvojumiem, notikumiem, izstrādātajiem jokiem un satiktajiem spokiem.

Aicinām iesaistīties stāstu veidošanā pašus un iesaistīt arī mammas, tētus, vecmammas un vectēvus, kā arī kaimiņus, lai kopīgiem spēkiem apkopotu interesantāko par mūsu novada vēsturi, vietām un cilvēkiem!

Stāstu konkursa Nolikums pieejams interneta vietnē, kā arī bez maksas nolikuma kopijas var saņemt Nīcas tūrisma informācijas centrā, Nīcas novada kultūras centrā, Nīcas un Otaņķu pagastu bibliotēkās, Jūrmalciema, Kalnišķu un Grīnvaltu sabiedriskajos centros. Pieteikuma veidlapa

Konkursa norises laiks ir no 1. februāra līdz 31. martam. Kopējais balvu fonds 500 EUR.

Kaut arī nolikumā ir prasīts stāstu nodot datorrakstā, esam gatavas ne vien pārrakstīt ar roku rakstītu tekstu, bet arī uzklausīt un pierakstīt to, ja kādam senioram rakstīšana sagādātu grūtības. Galvenais, lai šie stāsti nepazustu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt Zanei Ansulei tālr. 26302528; e-pasts zane.ansule@nica.lv

Nīcas novada kultūras centrs