Lasīt vairāk

7.12.2017.

Saka paldies par atvērtu sirdi

                Jau piekto  reizi, sagaidot gada nogali un atskatoties uz aizvadīto gadu, Nīcas novada pašvaldības iestādes aicināja kopā sanākt uzņēmējus un privātpersonas, kas šajā gadā atbalstījuši novada kultūras un sporta pasākumus un citas aktivitātes – vislabākos draugus.

6. decembrī pulcēties Nīcas kultūras namā bija aicināti 47 labvēļi: SIA „Otaņķu dzirnavnieks”, SIA „Ciprese-1”, SIA “Dzintara boulings”, SIA „O-Rika”, SIA “T&P”, SIA „Lataks”, SIA „Piejūra”, SIA „Nīckrasti”, SIA „Verbelis”, SIA „Liepājas tarzāns”, SIA “No exit”, SIA “Finestra Solution”, SIA “Sporta punkts Latvija”, SIA „Blue shock race”, SIA „Vega-1”, SIA „Auda-T”, SIA „Nīcas Rukši”, “Compensa Life”, AS „Liepājas papīrs”, AS “LPB”, LPKS „Laura”, z/s „Otaņķi”, z/s „Dižķuņķi”, z/s „Dirnēni”, z/s Sieciņi”, z/s „Kinsleri”, z/s „Birzmaļi-2”, z/s „Viļņi”, z/s “Gudriķi”, z/s “Kalmes”, ps “Irbes”, IU “Lēvalds”, M.Dreiža IU, Raimonds Freimanis, Rinalds Andersons, Svetlana Bumbule, Andris Kristsons, Sintija Pickēna-Kupše, Sarmīte Zusāne, Māris Madars, Aina Skalde, Vecbaštiku, Vēliņu Vadoņu, Ķuņķu, Sīļu, Sīkļu ģimenes.

Tie ir  cilvēki, kas prot dalīties, dara to no sirds un labprāt. Cilvēki, kas jūt un saprot, ka viņu palīdzība var būt noderīga. Cilvēki, kas ar savu degsmi prot aizdedzināt uguntiņu citu sirdīs. Ar viņu labvēlību ir radīts prieks Nīcas novada bērniem, skolēniem, jauniešiem, sportistiem, pasākumu apmeklētājiem.

Sirsnīgi pateicības vārdi, piemiņas veltes, rīdzinieku – trio “Mediante” – koncerts, svētku mielasts un atkalredzēšanās prieks.

sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime