Lasīt vairāk

5.01.2018.

Gatavojamies Nīcas jauniešu dienai 2018

Nīcas jauniešu diena ir gada gaidītākais pasākums novada jauniešiem un arī viesiem no citiem jauniešu centriem.  Tā notiks 10. februārī. Notiek sagatavošanās darbi, lai diena izdotos. Jaunieši domā, plāno. Kā jau nīceniekiem piestāv – arī jauniešu ambīcijas ir gana lielas.

Šī gada tēma – “Viena diena Parīzē” vai “Nebrauc uz Nicu, brauc uz Nīcu” – mums ļauj fantazēt un sapņot. 7. Jauniešu dienā piedalīsies vairāki Latvijā zināmi lektori. Jaunieši no WILD BANANA TRIP stāstīs par saviem piedzīvojumiem ceļojot, Uģis Kuģis motivēs jauniešus dzīvot labāk. Pārsteigums, kurš ir ar ļoti īpašu faktoru X, šobrīd netiek atklāts, jo tomēr ir un paliek pārsteigums.

Nodarbība ar Uģi Kuģi paredzēta arī jauniešu vecākiem un citiem pieaugušajiem par aktuāliem jautājumiem – sekojiet informācijai!

Šogad mūsu lielākie atbalstītāji ir Nīcas novada dome, A/S “Swedbank”, L SEZ SIA “Dan Store”, VEIKALI “TOP”, “USH LIEPĀJAS DIZINS”, bet vēl ceram uz atsaucību no citiem uzņēmējiem. Ja ir vēlēšanās atbalstīt jauniešus, lūdzu sazināties ar jaunatnes lietu speciālisti Ritu Dreiži- 28808703, vai Jaunatnes lietu konsultatīvās komitejas priekšsēdētāju Nikolu Paulu Stasi – 27164772.

jaunatnes lietu speciāliste Rita Dreiže