Sports

Sporta centra vadītājs Ingars Kalējs 
tālr. 26174896, e-pasts: sports@nica.lv
adrese – Nīca, Nīcas novads, Skolas iela 14, LV – 3473
atrašanās vieta – Nīcas sporta halle
Apmeklētāju pieņemšana – pirmdien, otrdien un trešdien


Skatīt fotogalerijas

VIDEO par jauniešu futbolu


SPORTA BĀZE

Nīcas sporta halle

Rudes sporta nams

Rudes fitnesa studija

 


AKTUĀLA INFORMĀCIJA – 

Sporta halles darba laiks:

Darba dienās no 10:00 – 22:00

Sestdienās no 10:00 – 18:00

Svētdienās – SLĒGTS

Tālr. – 25638442, e-pasts: info@nsh.lv

Halles izcenojumi

Nīcas halles iekšējie kārtības noteikumi

Kāpšanas sienas lietošanas instrukcija

Iekšējie kārtības noteikumi skolai

Iesnieguma paraugi:

Iesniegums par mācību maksas atbrīvojumu slimības dēļ

Iesniegums_rēķina saņemšanai epastā

Iesniegums par uzņemšanu_atbrīvošanu

Iesniegums Rudes sporta nama īre


Grafiks 2018/2019. gada ziemas sezonai!

AEROBIKAS ZĀLES NOSLODZES GRAFIKS

LIELĀS ZĀLES NOSLODZES GRAFIKS

RUDES SPORTA NAMA NOSLODZES GRAFIKS


Atsāksies 1. līgas čempionāts

Arī šogad FK “Nīca” lielie futbolisti metīs izaicinājumu sev un ņems dalību Latvijas telpu futbola asociācijas rīkotajā 1. līgas čempionātā. Šogad piedalīsies 14 komandas, kuras, tā pat kā pagājušajā sezonā, sacentīsies divās, Rietumu un Austrumu, konferencēs. Čempionāts tiks izspēlēts divos apļos – vienu reizi tiekoties mājas spēlēs, bet otro izbraukumā. Šogad Rietumu konferencē startē mājinieki FK “Nīca”, FC “Nikers” no Kuldīgas, Talsi/FK “Laidze”, FK “Tukums 2000″/TSS, TFK “Liepāja”, klāt pievienojušās “Ventspils Augstskola” un apvienotā “Saldus SS/Brocēnu NBJSS” komandas.
Pirmā spēle mūsu futbolistiem jau 10. novembrī plkst. 17:00 Liepājas Olimpiskajā centrā pret TFK “Liepāja”, bet nedēļu vēlāk mājas spēle pret FK “Tukums 2000″/TSS. Tiekamies Nīcas sporta hallē 17. novembrī plkst. 14:00.


“Nīcas nūja” čempionu tituls tiek “Durbei”

Pirmais florbola turnīrs “Nīcas nūja” veiksmīgi aizvadīts.

3. novembra rītā Nīcas sporta hallē pulcējās 4 komandas – “Senči”, “Dunalka”, “Durbe” un mājinieki “Nīca”, kuras savā starpā cīnījās par labākās titulu.

Mājinieki, zaudējot vien pirmo spēli pret “Durbes” komandu, turnīra tabulā ierindojās 2. vietā, aiz sevis atstājot “Dunalku”, bet čempionu tituls šogad aizceļoja uz Durbi. Rezultātu tabula


Florbolistiem 2. vieta

27. oktobrī Sikšņos norisinājās florbola turnīrs, kurā piedalījās arī mūsu novada aktīvisti. Kopumā starp 4 komandām izcīnīta 2.vieta. 
Jau šajā nedēļas nogalē, 3.novembrī, norisināsies pirmais Nīcas novada florbola turnīrs “Nīcas nūja”. Arī tajā startēs 4 komandas – Nīca, Durbe, Dunalka un Senči. Kura būs labākā? Nāc un noskaidro pats – sākums plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē. 


Futbolistiem gan uzvara, gan zaudējums

Pagājušajā nedēļas nogalē FK “Nīca” lielie futbolisti aizvadīja divas spēles šī gada Liepājas pilsētas čempionātā, kur gan svinēja uzvaru, gan piedzīvoja zaudējumu.
27. oktobrī nīcenieki stājās pretī “Liepājas papīrs” komandai, pret kuru tika gūta pārliecinoša uzvara 7:4. Vārtu autori Raivis Svilis (3), Mārcis Štolceris (2), Edgars Kovaļskis un Jans Bespjorstovs. Turpretī dienu vēlāk sīvā cīņā pret vienu no spēcīgākajiem pretiniekiem “Medzi” tomēr tika piedzīvots zaudējums 3:5. Spēles censoņi M. Štolceris (2) un R. Svilis.
Nākošā pilsētas čempionāta spēle pēc mēneša – 25. novembrī, bet jau 10. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā ar pirmo spēli pret TFK “Liepāja” tiks atklāts 1. līgas čempionāts. Lai veiksmīga šī sezona!


Čempioni no mērķa neatkāpjas

Pagājušā gada Liepājas basketbola čempionāta līderi LPPP/Nīca arī šogad plāno izcīnīt kausu, tāpēc pirmā spēle pret “Lesjofors” jau pēc pirmās ceturtdaļas liecināja, ka nīcenieki ir apņēmības pilni. Intriga visas spēles garumā gan izpalika, bet tika svinēta pirmā uzvara 114:59. Groza pavēlnieki – Matīss Caune (29), Arturs Malakausks (23), Raivim Kalējam un Vairim Pusaudzim katram pa 15 punktiem, 12 punktus pievienoja Klāvs Ansons, 10 Andzs Korps, 6 punktus Rūdolfs Otto un 4 punktus Māris Štībelis.
Nākošā spēle 4. novembrī plkst. 19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā.


Tiek komplektētas rīta vingrošanas grupas

Lai daudzveidotu Nīcas sporta halles piedāvājumu, tiek komplektētas veselības vingrošanas grupas, kurām nodarbības norisināsies otrdienu un piektdienu rītos plkst. 11:00. Aicinātas arī jaunās māmiņas kopā ar saviem bērniņiem.
Nodarbības vadīs Monta Lībeka. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 25675202 vai e-pastu monta.libeka@gmail.com.


Būs florbola turnīrs “Nīcas nūja”

Nīcas novada florbola entuziasti izrādījuši interesi rīkot  pirmo florbola turnīru “Nīcas nūja” mūsu novadā .

Tas norisināsies 3. novembrī plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē.
Tajā piedalīsies vietējā florbola komanda, kā arī Durbe, Dunalka un Senči. Nāciet un atbalstiet savējos. Spēļu grafiks

 Nolikums florbola turnīrs (2018)


AKCIJA

No 1. novembra līdz 31. decembrim izsludinām akciju – divas reizes (2x1h) kāp alpīnisma sienā un trešo reizi izmanto BEZ MAKSAS pēc izvēles – alpīnisma siena vai apmeklējums trenažieru zālē.


Aicina braukt arī ziemā

Liepāja un apkārtnes novadi ir ideāli piemēroti velobraukšanai ikdienā, to izmantojot kā transportlīdzekli ikdienā, vēl jo vairāk tādēļ, ka arī ziema pie mums nav tik barga, atliek vien izvēlēties pareizo apģērbu un nodrošināt velosipēdu ar apgaismojošiem elementiem.
Tādēļ Velo – redele izsludina “Liepājas velo ziemu 2019”. Vairāk informācijas rīkotāju mājas lapā un NOLIKUMĀ.


Izbauda meiteņu futbola burvību

Aizvadīta jau otrā meiteņu futbola diena, kurā pulcējās 6 drosmīgākās jaunietes kopā ar divām mammām. Arī šogad futbola dienu vadīja Karlīna Miksone un kopā ar viņu Latvijas sieviešu futbola izlases, FK Liepāja spēlētāja,meiteņu futbola trenere Anna Propošina.
Caur spēlēm tika iepazīti futbola pamatelementi, jautri pavadīts laiks, iepazīta abu meiteņu futbola karjera, spēlēts futbols, kā arī baudīts gardais kliņģeris.
Paldies Karlīnai un Annai par atsaucību, un ceram, ka meitenes izbaudīja kaut mazumiņu no futbola spēles burvības.


Sācies Liepājas pilsētas čempionāts telpu futbolā

Lielie futbolisti 14. oktobrī aizvadīja pirmo Liepājas čempionāta spēli pret RK Metāls komandu un tika gūta arī pirmā uzvara – 9:3. 
Vārtu autori Raivis Svilis(3), Jans Bespjorstovs, Mārcis Štolceris(3), Mārtiņš Freimanis(2).
Nākošās spēles pēc 2 nedēļām:
27. oktobrī plkst. 12:00 pret Liepājas papīrs un 28. oktobrī plkst. 14:00 pret Medzi Liepājas Olimpiskajā centrā.


“Nīcas kauss 2018” šogad tiek mājiniekiem

Pēc saspringtām cīņām, 6. oktobrī noslēdzās jau otrais telpu futbola turnīrs “Nīcas kauss 2018”, par kuru šogad cīnījās sešas komandas – pagājušā gada čempioni “Priekule”, kā arī “Medze”, “Zvejnieks”, “Blue Shock Race”, “Eko Kurzeme” un, protams, “Nīca”.
Pēdējā posmā par godalgotajām vietām cīnīties varēja sešas turnīra komandas, bet izšķirošās uzvaras izdevās gūt “Blue Shock Race”, kuri ierindojās 3. vietā un mājiniekiem “Nīca”, kuri uzvarēja sīvos pretiniekus “Eko Kurzeme”. Nīcas kauss rezultātu tabula 2018

Jau šajā nedēļas nogalē FK “Nīca” uzsāks dalību Liepājas pilsētas čempionātā, kad 14. oktobrī plkst. 15:00 stāsies pretī “RK Metāls” komandai.  


Airēšanas grupa noslēdz sezonu

Nīcas airēšanas grupas jaunieši aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās šīs sezonas pēdējos mačos.
6. oktobrī Rīgas 48. čempionātā un Jaunatnes meistarsacīkstēs Laura Vecbaštika U-16 vecuma grupā un Sintija Biteniece U-14 vecuma grupā izcīnījušas 3. vietu, Raienam Ronim (U-16) 19. vieta.
7. oktobrī Latvijas Kausa 4. posmā un Latvijas Jaunatnes čempionātā Laurai (U-16) un Sintijai (U-14) abām 4. vieta, Raienam (U-16) 11. vieta, bet Rolandam Kokinam (U-16) 9. vieta.
Kopumā piedalījās 187 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas, tādēļ mūsu jaunieši šajā sezonā ir parādījuši izcilu sniegumu, no visām sacensībām atgriežoties ar godalgotām vietām. Arī jaunās laivas ir milzīgs atsvars, gūstot panākumus. Trenere Ieva Škubure saka lielu paldies Nīcas novada domei par atbalstu, Nīcas sporta centra vadībai un, protams, jauniešu vecākiem.


Starptautiskā veloturnīrā 1. vieta

Nīcas vidusskolas MTB velosporta jaunieši Ģirts un Emīls Knubi šogad startēja “MTB Žemaitijos Taurė 2018” veloturnīrā.
Pēdējā posmā savās vecuma grupās abi jaunieši izcīnīja 1. un 2. vietu, bet Ģirts sezonas kopvērtējumā izcīnījis čempiona titulu.
Arī pārējie jaunieši šajā gadā sezonu ir noslēguši, aizvadot pēdējo Lejaskurzemes posmu Embūtē. Paldies trenerim Aivim Karzonam par iedvesmu un motivāciju.


Sākusies vingrošana bērniem

Nīcas sporta hallē 2 reizes nedēļā, otrdienās un piektdienās, notiek vispārattīstošās vingrošanas nodarbības bērniem grupās 4 – 6 gadu vecumam un 7-9 gadu vecumam, bet 2-3 gadus veciem bērniņiem vingrošanas nodarbības notiek uz vietas bērnu dārzā.

Nodarbību laikā tiks veicināta bērna fiziskā izturība, lokanība, veiklība, koordinācija, kā arī līdzsvara attīstīšana. Dažādu spēļu un rotaļu veidā tiks iemācīti daudzveidīgi fiziskie vingrojumi un iepazīti dažādi sporta veidi.

Nodarbības vada trenere Inese Janaite. Pieteikšanās un papildus informācija pie treneres, tālr. ‭28317830‬. 


Aicina uz MIX aerobiku

Nīcas sporta halles aerobikas zālē sievietēm norisinās fitnesa treniņi MIX aerobikā, ko vada trenere Inna Antonova. Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās plkst. 19:00.
MIX aerobika sevī iekļauj zumbu, latīņamerikāņu deju elementus, kalanētiku (vingrošanas sistēma veselam, vingram un skaistam ķermenim), fitnesa jogu un fitbolu (vingrošana uz bumbas).
Laipni aicināts ikviens interesents, kas vēlas uzlabot sava ķermeņa formu un gūt pozitīvas emocijas.
Pierakstīties pa telefonu – 29491999.


Finišēs “Nīcas kauss 2018”

Telpu futbola turnīrs “Nīcas kauss 2018” iziet finiša taisnē – 6. oktobrī ar noslēdzošajām spēlēm tiks noskaidrots šī gada uzvarētājs.
Priekšpēdējā posmā turnīra tabula krasi izmainījās – zaudējumus piedzīvoja abas līderu komandas – “Eko Kurzeme” un “Nīca”, bet uzvaras laurus jau otro reizi pēc kārtas plūca “Zvejnieks” komanda. Īpaši veiksmīgi nospēlēja arī “Blue Shock Race”, kā arī “Medze”, kura no pēdējās pozīcijas pacēlās uz otro vietu.
Nīca – Zvejnieks 1:2
Eko Kurzeme – Medze 1:3
Blue Shock Race – Priekule 9:3
Nīca – Medze 1:3

Finālā gaidāmas spraigas cīņas! Tiekamies Nīcas sporta hallē plkst. 11:00


No Lietuvas atved sudrabu

Nedēļas nogalē Nīcas airēšanas grupas jaunieši devās uz Lietuvu, kur 22. septembrī norisinājās Kauņas čempionāts airēšanas slalomā, bet 23. septembrī – Lietuvas kauss.
Kauņas čempionāta rezultāti:
U-16 grupā Laurai Vecbaštikai 4. vieta, Rolandam Kokinam 5. vieta, Raienam Ronim 8. vieta, Raineram Jākobsonam 12. vieta.
Lietuvas kausā U-18 grupā sudrabs Laurai, Rolandam 5. vieta, Raienam 7. vieta, bet Raineram 13. vieta.
Pēdējās šī gada sacensības oktobrī, veiksmi gatavojoties.


“Kurzemes kausā” 1. vieta

Sestdien, 22. septembrī, Rudes stadionā norisinājās “Kurzemes kauss” futbolā U-12 grupas jauniešiem. Tajā tika pārstāvēts arī futbola klubs “Nīca”.
Gūstot pārliecinošas uzvaras visās 3 spēlēs, FK “Nīca” izcīnīja 1. vietu un iespēju pārstāvēt nākošajā posmā.
Rezultāti:
FK “Nīca” – Grobiņas SC2 5:0
FK “Nīca” – Saldus SS/Brocēnu NBJSS 4:1
FK “Nīca” – FK “Liepāja IL” 2:0


“Nīcas kausā” aizvadīts 3. posms

Sestdien, 22. septembrī, Nīcas sporta hallē jau trešo reizi laukumā tikās visas “Nīcas kauss 2018” komandas.
Posmu atklāja mājinieki “Nīca”, kuri spēlēja pret pagājušā gada čempioniem “Priekules” komandu. Tomēr mājiniekiem, gūstot pirmos vārtus, punkti lasījās daudz raitāk, nekā pretiniekiem, tādēļ spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1.
Līdzīgāku spēli parādīja “Eko Kurzeme” un “Blue Shock Race” komandas, tomēr izšķirošo vārtu guvumu izdevās gūt “Eko Kurzeme” komandai.
Pirmo uzvaru turnīrā izcīnīja “Zvejnieks”, kuri ar rezultātu 3:1 uzvarēja sīvos pretiniekus “Medzi”. Nākošais posms jau 29. septembrī plkst. 11:00


“Kurzemes kausā” 2. vieta

Sestdien, 15. septembrī, Rudes sporta stadionā norisinājās “Kurzemes kauss 2018” futbolā U-10 grupas jauniešiem, to skaitā arī mājinieki FK “Nīca”.
Pirmajā spēlē pret NBJSS “Brocēni”, diemžēl, sausais zaudējums 0:4, bet uzvara ar rezultātu 5:2 pār “Karostas futbols” vainagojās ar 2. vietu un iespēju startēt tālāk.
Jau šajā nedēļas nogalē par “Kurzemes kausu” cīnīsies U-12 grupas jaunieši. Tiekamies 22. septembrī plkst. 10:00 Rudes stadionā.


“Nīcas kauss” uzņēmis apgriezienus

Aizvadīts otrais telpu futbola turnīra “Nīcas kauss 2018” posms. Pēc izmaiņām komandu skaitā, turnīrs šogad norisināsies viena riņķa sacensībās. Kopumā šogad startē 6 komandas – “Nīca”, “Eko Kurzeme”, “Zvejnieks”, “Medze”un “Blue Shock Race” un pagājušā gada čempioni “Priekule”.

Šobrīd vadībā izvirzījusies “Eko Kurzeme” ar 6 punktiem, bet “Nīcai” un “Blue Shock Race” katrai pa 3 punktiem.
Nākamais posms 22. septembrī plkst. 13:00


Basketbolistiem 4. vieta Latvijā

Apvienotā LPPP/Nīca basketbola komanda septembrī startēja Latvijas čempionu kausa izcīņā, kura norisinājās Ogrē. Šajā čempionātā kopumā piedalījās 8 labākās Latvijas amatieru basketbola komandas.
Līdzīgā spēlē pret mājiniekiem “Montas” komandu, basketbolisti līdz pēdējai ceturtdaļai punkts punktā cīnījās par vietu pusfinālā. Vien pašā spēles galotnē nīceniekiem izdevās ar nelielu pārsvaru 99:74 iekļūt labāko četrniekā.
Pusfinālā, stājoties pretī spēcīgiem pretiniekiem, PRO Laurus komandai, basketbolistiem nācās cīnīties vien 4 vīru sastāvā, pēc traumas zaudējot vienu no komandas līderiem Matīsu Cauni. Un likumsakarīgi spēle noslēdzās ar rezultātu 48:91.
Spēlē par 3. vietu pret Kandavu spēle veiksmīgi ritēja uz priekšu, vien atpaliekot ar -5 punktiem, tomēr ar to līdz beigām bija par maz, lai noķertu pretiniekus, rezultātā zaudējums 86:103.
Komandas rezultatīvākie spēlētāji turnīrā bija Niks Lagzdiņš, Raivis Kalējs un Arturs Malakausks.


“Nīcas kauss 2018” ir sācies

Visa septembra garumā nedēļas nogalēs Nīcas sporta hallē norisināsies telpu futbola turnīrs “Nīcas kauss 2018”. Svētdien, 9. septembrī, ar pirmajām divām spēlēm vadībā izvirzījušies mājinieki “Nīca” un “Eko Kurzeme”. Lasīt vairāk
A grupā spēlē “Eko Kurzeme”, “Priekule”, “Zvejnieks”, “Medze”, turpretī B grupā šogad startē mājinieki FK “Nīca”, “TEM”, “Blue Shock Race”, bet “SLV Plus” atteica savu dalību turnīrā.


No Viļņas atgriežas ar 3. vietu

Aizvadītā nedēļas nogale ir vainagojusies ar panākumiem arī FK “Nīca” U-12 grupas jauniešiem. No 7. – 9. septembrim Viļņā norisinājās futbola turnīrs “Vilnius Cup 2018”, kur nīcienieki pārstāvēja Latviju.
Pirmajā dienā spēlē pret FA “Žalgirietis” nīcenieki guva uzvaru 2:0, vārtu autors Daniels Buks. Otrajā dienā divas uzvaras pret FM “Žaibas” 1:0 un pret FM “Ateitis” 1:0. Vārtu autori Eduards Tumševics un Dāvis Ķergalvis. Svētdien spēlē par 3./4. vietu pret FM “Ateitis” pamatlaikā rezultāts 1:1, bet pēcspēles sitienos Markuss Kažis, Gustavs Začs un Krišjānis Rupeiks izcīnīja FK “Nīca” 3. vietu.


Minifutbola čempionātā notur 3. vietu Latvijā

Visas vasaras garumā septiņas komandas no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem piecos sabraukumos cīnījās par Latvijas minifutbola čempionu titulu. Tajā skaitā bija arī FK “Nīca”.
Pirms pēdējā sabraukuma nīcenieki ar 4 uzvarām, 3 neizšķirtiem un 3 zaudējumiem turnīra tabulā ieņēma 4. vietu, bet kopumā sešām komandām bija izredzes uz kādu no godalgotajām vietām.
Finālturnīrā, kurš norisinājās 8. septembrī Tukumā, FK “Nīca” pirmajā spēlē pret Amoko/FK 02, diemžēl, piedzīvoja zaudējumu 3:4, bet spēlē pret Zellis/Gulbenes novads tika gūta uzvara 3:2, kura rezultējās ar pacelšanos par vienu vietu turnīra tabulā. Par godalgoto vietu šoreiz rezultatīvi cīnījās Ivans Gluško, Daniels Sērmoliņš, Ivo Skripko un Alvis Naumčiks.
Jau otro gadu pēc kārtas, izcīnot 3. vietu Latvijā, nīcenieki ir ieguvuši iespēju nākošajā gadā piedalīties Eiropas čempionātā minifutbolā. 


“Čiekurkausa 2018” uzvarētājs noskaidrots

Zinību dienas rītā Bernātos pulcējās gandrīz 150 sportot gribētāji, lai aizvadītu ikgadējo sporta un atpūtas pasākumu “Čiekurkauss 2018”. Dalībniekiem bija iespēja startēt gan komandu, gan individuālajās sacensībās. Bērniem bija iekārtots aktivitāšu stūrītis, kā arī darbojās piepūšamās atrakcijas, bet izsalkušos vēderus varēja piepildīt ar “Otaņķu gardumu” labumiem. Lasīt vairāk

 


Gatavojas ziemas sezonai

Septembris straujiem soļiem ir pietuvojies, un Nīcas novada sporta iestādes ar nākamo nedēļu ir gatavas uzņemt jaunus apgriezienus un uzsākt sezonu.
Nīcas sporta halle ar 3. septembri katru darba dienu būs atvērta no plkst. 10:00 – 22:00, sestdienās no 10:00 – 18:00, bet svētdienās atpūtīsimies.
Rudes sporta nams būs atvērts katru darba dienu līdz plkst. 21:00.
Zemāk varat iepazīties ar zāļu noslodzes grafikiem – laika gaitā iespējamas korekcijas, lūgums sekot līdzi informācijai.
MIX aerobika atsākies 1. oktobrī, bet ārstnieciskā vingrošana atsāksies 18. septembrī. Par vingrošanu bērniem lūdzam sekot līdzi informācijai.
Esam gatavi uzklausīt ierosinājumus, kā aizpildīt pašlaik pieejamos laikus.


Kurzemes zonā notur 3. vietu

Futbola kluba “NĪCA” U-12 grupas jauniešiem spēles Kurzemes čempionātā ir noslēgušās – pēc 12 spēlēm gūtas 6 uzvaras, 1 neizšķirts un 5 zaudējumiem, komanda kopvērtējumā izcīnījusi 3. vietu. 
Diemžēl pēc 28. augusta fināla spēlēm, kurās piedzīvoti zaudējumi, komanda nekvalificējas Latvijas finālspēlēm. Priekšā dalība “Viļņas kausa” turnīrā, kurš norisināsies no 7. – 9. septembrim, kā arī 22. septembrī “Kurzemes kauss 2018”, kurš norisināsies Rudē. 

Arī pārējo grupu jauniešiem Kurzemes zonas spēles ir noslēgušās, diemžēl, bez godalgotām vietām. Septembrī treniņi turpināsies Rudes sporta stadionā, bet jau oktobrī gatavosimies telpu futbola spēlēm.


No Burtniekiem atgriežas ar medaļām

Nīcas airēšanas grupas jauniešiem gandrīz visa vasara pagājusi uz ūdeņiem – vai nu treniņos vai sacensībās, tomēr tas joprojām ir vainagojies panākumiem, un no kārtējām sacensībām jaunieši ir atgriezušies ar medaļām.
25. un 26. augustā norisinājās Burtnieku novada čempionāts airēšanas slalomā un Ādažu novada domes kauss. Šoreiz godalgotās vietas Sintijai Biteniecei, Raienam Ronim un Rolandam Kokinam.
Šajā sezonā gaidāmi vēl 2 izbraucieni – septembrī Kauņas pilsētas čempionāts un Lietuvas kauss, bet oktobrī Rīgas čempionāts un Latvijas kausa fināls. Veiksmi!


Velokrosā godalgotas vietas

Jau vairākus gadus Nīcas vidusskolas sporta skolotājs un MTB velosporta entuziasts Aivis Karzons ar savu hobiju ir aizrāvis arī novada jauniešus. Arī šajā vasarā sacensībās sapelnītas vairākas godalgotas vietas, to starpā arī 26. augustā, kad Virgā norisinājās MTB velokrosa sacensības “Pa Virgas barona pēdām”.
1. vieta Monikai Krūčei (S-10), Elizabetei Millerei (S-12), Raimondam Kovaļskim (V-12), Ģirtam Knubim (V-16) un Aivim Karzonam, startējot vīru grupā. 2. vieta Valteram Fremam (V-12), Kārlim Mūsiņam (V-16), bet 3. vieta Unai Lagzdiņai (S-10), Annai Sīlei (S-12) un Emīlam Knubim (V-16).

Foto: no Harija Ulmaņa arhīva


Gatavojas izšķirošajām spēlēm

Pēdējā sabraukumā pirms izšķirošajām spēlēm, FK NĪCA devās uz Kuldīgu, kur 25. augustā norisinājās Latvijas minifutbola asociācijas rīkotā čempionāta 5. posms.
Spēlē pret FK Pūre uzvara 6:1, bet FK Tukums 2000 uzvarēts ar rezultātu 3:2.
Pēdējais sabraukums 8. septembrī Tukumā, bet jau nākošajā dienā startēs “Nīcas kauss 2018” telpu futbolā. Sekojiet līdzi informācijai.


Minifutbola čempionātā aizvadīts 4. posms

Nedēļas nogalē, 11. augustā, FK “NĪCA” lielie futbolisti devās uz Gulbenes novada Liteni, kur norisinājās Latvijas minifutbola čempionāta 4. posms. Šoreiz futbolisti mājās devās ar 1 uzvaru pār JakoSport&HELA (1:0, vārtu autors Edgars Kovaļskis), 1 neizšķirtu pret FK Tukums 2000 (1:1, vārtu autors Raivis Svilis) un 1 zaudējumu pret Amoko/ FK 02 (0:5).
Šobrīd starp 7 komandām, mājinieki ieņem 6. vietu, bet vēl nekas nav zaudēts – gadu iepriekš izdevās pakāpties uz 3. vietu Latvijā.


Vieglatlēti lauž rekordus

Nīcas novada vieglatlēti augustā paspējuši gan lauzt rekordus, gan uzstādīt augstus rezultātus.
Mēneša sākumā Artūrs Vecbaštiks izcīnījis 3. vietu Baltijā 400 m barjerskrējienā, bet šajā nedēļas nogalē Bauskā Māris Vecbaštiks 40+ vecuma grupā 200 m skrējienā izcīnījis 1. vietu Latvijā un 2. vietu Baltijā. Stafetē labots Latvijas rekords, un izcīnīta 1. vieta.


Kurzemes posmā 3 uzvaras

Šodien, 9. augustā Kuldīgā norisinājās Kurzemes Jaunatnes čempionāta posms U-9 grupām. Tajā startēja arī FK “NĪCA” jaunieši un parādīja klasi ar 3 uzvarām un 1 neizšķirtu rezultātu:
pret FK Liepāja AO2 4:1,
pret FA Ventspils3 3:1,
pret Kuldīga NSS1 neizšķirts 0:0, bet
pret FK Liepāja AO1 2:0.


FK “NĪCA” godam pārstāv sevi Baltijas minifutbola kausā Lietuvā

Divu dienu garumā (4. un 5. augustā) FK “NĪCA” komanda Alytus pilsētā pirmo reizi startēja Baltijas kausa izcīņā minifutbolā klubiem, kur startēja komandas no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Nīceniekiem dalību šai turnīrā nodrošināja pagājušā gada 3.vieta Latvijas čempionātā minifutbolā. 
Aizvadot četras spēles, tika izcīnīta viena uzvara (3:1 pār FC “Concrete”(Tallina), kā arī 3 neizšķirti ar FC Nikers(Kuldīga) – 0:0, FC “Arsenalas” (Kauņa) -1:1 un El Dorado(Viļņa) – 1:1.
Grupā tikai pēc papildus rādītājiem palikām trešie, kas liedza turpināt cīņu par kausu. Jāpiebilst, ka pēdējā spēlē ar El Dorado pretinieki tikai pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu, kas viņiem pavēra ceļu uz pusfinālu un finālu, un tieši El Dorado komanda beigās izcīnīja Baltijas kausu minifutbolā. Savukārt mūsu komanda nezaudējusi nevienā spēlē devās mājās.
Paldies atbalstītājiem Nīcas novada domei un SIA “Otaņķu dzirnavnieks”.


Airēšanas slalomā godalgotas vietas

Karstajās vasaras dienās Nīcas airēšanas grupa centās rast veldzi Gaujas “Kazu krācēs”, tomēr arī tur ūdens silts kā piens, bet mūsu jauniešiem dāsni ļāva pelnīt godalgotās vietas.
Līdzās Valmieras pilsētas svētkiem, 28. jūlijā, norisinājās arī Valmieras pilsētas paralēlais čempionāts airēšanas slalomā, kur izcīnīta 3. vieta Sintijai Biteniecei un Raineram Jākobsonam, bet 2. vieta Laurai Vecbaštikai un Rolandam Kokinam. Nākošajā dienā tika startēts Igaunijas mačā “Master of Koiva”, kur 3. vietas ieguvēji savās vecuma grupās – Sintija, Laura un Rolands.
Nedēļu vēlāk norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts, kur savā vecuma grupā Laura Vecbaštika izcīnīja 3. vietu, bet komandu braucienā meitenes ierindojās godpilnajā 1. vietā.

Priekšā neliela atpūta un treniņi, lai pēc 2. nedēļām dotos uz Burtniekiem. Veiksmi!


 

“Vegas kauss 2018” veiksmīgi aizvadīts

Ikgadējais “Vegas kauss” šogad pulcēja 20 komandas ar vairāk nekā 250 dalībniekiem no Rīgas, Jelgavas, Saldus, Ventspils, Liepājas, Palangas, Klaipēdas un, protams, Nīcas divās vecuma grupās.
21. jūlija rītā cīņu par kausu uzsāka U-10 grupas jaunieši, bet pēc atklāšanas laukumā devās U-12 vecuma grupas.
U-10 grupā 3. vietu izcīnīja “Gintaras” no Lietuvas, 2. vietu FK “Liepāja 2009”, bet pirmo vietu FK “Liepāja AS” izcīna otro gadu pēc kārtas. U-12 grupā 3. vieta FK “Liepāja FT”, 2. vieta JFA “Jelgava”, bet čempionu tituls FM “Baltai”.
Arī futbola klubs “Nīca” tika pārstāvēts abās vecuma grupās. Pagājušā gada čempioni – FK “Nīca” U-12 grupa šogad ieņēma 5. vietu, labākā spēlētāja tituls Krišjānim Rupeikam. Pēc pirmās dienas U-10 grupas jaunieši ieņēma 3. vietu savā apakšgrupā. Otrā dienā ar trim uzvarām un vienu neizšķirtu izcīnija 1. vietu Sudraba grupā, kas kopvērtējumā ļāva ierindoties 6. vietā. Labākais spēlētājs – Ģirts Tapiņš.
Četru gadu laikā ir audzis gan spēlētāju līmenis, gan turnīrs, uzņemot arvien lielāku komandu skaitu. Liels paldies ir jāsaka arī galvenajiem atbalstītājiem – Nīcas novada domei, Latvijas Futbola federācijai, Komanda.lv, Vichy un AAS “Balta”.


Pilsētas čempionātā notur vietu divīzijā

Ar izšķirošo spēli 19. jūlijā mūsu futbolistiem noslēdzās Liepājas pilsētas atklātais čempionāts futbolā. Šogad FK “Nīca” stratēja A divīzijā, laukumā tiekoties ar čempionāta spēcīgākajām komandām.
Pēc pirmā apļa spēlēm, nīcenieki ierindojās 7. vietā starp 8 komandām, tālāk spēlējot par palikšanu divīzijā. 17. jūlijā ar rezultātu 7:3 uzvarot “Eldan” komandu, FK “Nīca” ieguvu iespēju 19. jūlijā pārspēlē cīnīties par savu vietu divīzijā pret SLV Pluss, kuri centās pakāpties par divīziju augstāk, tomēr nīcenieki ar rezultātu 3:1 uzvarot pretiniekus, savu vietu viņiem neatdeva.
Latvijas minifutbola asociācijas rīkotajā čempionātā pēc trešā sabraukuma FK “Nīca” ieņem 6. vietu čempionāta tabulā ar 1 uzvaru, 2 zaudējumiem un 2 neizšķirtiem rezultātiem.


Sporta hallei jau 2 gadi

Pagājuši jau divi gadi, kopš Nīcas sporta halles svinīgās atvēršanas. Halli atzinīgi novērtē gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi no kaimiņu novadiem un citiem Latvijas apgabaliem, arī ārzemēm. Sportotāju skaits ir audzis, un visu zāļu noslogojuma dēļ ir grūti atrast laiku arī citiem interesentiem. Lasīt vairāk.


Zvejnieksvētkos bez sporta aktivitātēm neiztikt

Šogad Zvejnieksvētkos lielāka piekrišana bija individuālajām sacensībām, par “Jūrmalciema kausu” futbolā cīnījās vien 2 komandas, bet stafeti pieveica 5 komandas. Tie, kuri vēl nav saņēmuši godam pelnīto balvu, lūdzam griezties Nīcas sporta hallē. Zvejnieksvētku rezultāti


Vasaras sezonā mainīts darba laiks

Vasara ir tas laiks, kad sporta iestādēs valda nosacīts klusums, bet darbinieki ir devušies atvaļinājumos, tādēļ uz sezonu tiek mainīts darba laiks:
Rudes sporta nams no 1. jūnija līdz 31. augustam būs slēgts, bet Nīcas sporta halle no 4. jūnija darba dienās strādās no plkst. 9:00 – 13:00, kā arī no 17:00 – 21:00, bet nedēļas nogalēs būs slēgta.
Arī šovasar Nīcas sporta halli ir novērtējuši sportisti no citām pilsētām, tāpēc jūlija un augusta mēnešos šeit treniņnometnes aizvadīs basketbolisti no Rīgas un florbolisti no Bauskas.


Futbols dāvina

Ceturtdien, 12. jūlijā, Latvijas futbola federācijas rīkotajā Labās sirds pasākumā “Futbols dāvina” 12 jaunie FK “Nīca” futbolisti tika pie noderīgas dāvanas – jauniem futbola apaviem, kā arī divām daudzbērnu ģimenēm tika uzdāvinātas jaunas futbola bumbas.
Arī pārējiem bērniem kopā ar Ilvaru Kosinkeviču bija iespēja piedalīties dažādās atrakcijās un laimēt balviņas.
Liels paldies LFF par nozīmīgo atbalstu mūsu jaunatnes attīstībā!


Jūlijā instruktors NEBŪS PIEEJAMS

Visu jūlija mēnesi pirmdienās alpīnisma siena NEBŪS PIEEJAMA, kā arī otrdienās un ceturtdienās trenažieru zālē instruktors NESTRĀDĀS. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Informējam, ka arī pirmdien, 9. jūlijā, Nīcas sporta halle būs SLĒGTA.


“Baltijas kausa” tituls otro gadu pēc kārtas

“Baltijas kausa 2018” turnīrs Latvijas sieviešu futbola izlasēm ir noslēdzies, un otro gadu pēc kārtas WU-19 grupā triumfējusi Latvija.
Šajā izlases komandā spēlē arī mūsu novadniece Karlīna Miksone, kura, starp citu, ir arī komandas kapteine.
30. jūnijā spēlē pret Igauniju gūta pārliecinoša uzvara 4:0, 2 vārtu autore Karlīna, bet 2. jūlijā spēlē pret Lietuvas izlasi uzvara 4:2, kur arī vienu vārtu guvums mūsu novadniecei!


Dobrecova kausā pirmais sudrabs

Četru dienu garumā norisinājās ikgadējais starptautiskais futbola čempionāts jauniešiem – jūnijā mūsu klubu pārstāvēja U-9 grupas jaunieši un pirmo reizi arī U-7 grupas jauniešiem bija iespēja pierādīt savas spējas.
Savā apakšgrupā abas komandas ierindojās 3. vietā un cīnījās par vietu kopvērtējumā. U-9 grupas jaunieši starp 24 komandām ierindojās 12. vietā, bet jaunākajiem censoņiem, zaudējot finālā godpilnā 2. vieta starp 12 komandām. Paldies par jauniešiem sniegto atbalstu, tas palīdzēja noticēt viņu spējām!
Augustā Dobrecova kauss FK “Nīca” U-10 un U-12 grupu jauniešiem.


Airēšanas slalomā 2. vieta komandu braucienā

Jūnija sākumā Nīcas airēšanas grupa devās uz Valmieru, kur pirms Latvijas čempionāta vairākas dienas cītīgi trenējās sacensībām. Uz tām kopumā bija ieradušies 20 klubu pārstāvji no dažādām valstīm, ne tikai Latvijas. 
Mūsu jaunieši startēja kopā gan ar vienaudžiem, gan krietni pieredzējušākiem airētājiem, un, pārvarot Gaujas Kazu krāces, uzrādīja ļoti labus rezultātus un guva patiešām vērtīgu pieredzi gaidāmajam Jaunatnes čempionātam, kurš arī norisināsies Valmierā. 
Godalgotā vieta šoreiz Laurai Vecbaštikai komandu braucienā – 2. vieta kopā ar Rīgas un Baldones meitenēm.


Sācies minifutbola čempionāts

Futbola klubs “Nīca” svētdien, 3. jūnijā, devās uz Dobeli, kur norisinājās Latvijas minifutbola asociācijas rīkotā čempionāta otrais sabraukums. 
Pirmajā spēlē pret kuldīdzniekiem FC Nikers, diemžēl, zaudējums 1:2. Vārtu autors Nils Tumševics. Otrās spēles rezultāts pret JakoSport&HELA abos puslaikos tā arī palika nemainīgs 0:0.
Pagājušajā gadā mūsu komanda izcīnīja 3. vietu, līdz ar to ieguva tiesības augustā pārstāvēt Latviju Baltijas čempionātā.
Nākošā spēle Liepājas pilsētas čempionāta ietvaros jau 7. jūnijā plkst. 20:00 pret RK Metāls komandu notiks Daugavas rezerves stadionā. Atbalstīsim mūsējos – pēdējās trīs spēlēs mūsu komandai vēl nav izdevies gūt vārtus, jo spēlējam augstākajā – A divīzijā.

Apmeklē Latvijas izlases spēli

Daugavas stadions Rīgā ir pabeigts, un Latvijas izlasei 2. jūnijā bija iespēja Baltijas čempionāta ietvaros tur aizvadīt spēli pret Igauniju.
Īpašs gods izlases spēlētājus izvest uz laukuma bija arī diviem FK “Nīca” pārstāvjiem – Gabrielai Andersonei un Ģirtam Tapiņam. 
Pēc spēles noskatīšanās, kurā uzvaru guva Latvijas izlase (1:0, Jānis Ikaunieks), bija iespējams medīt autogrāfus un arī nofotogrāfēties. Jauniešiem liels prieks par šo iespēju pavadīt dienu pozitīvā gaisotnē, tikt pie vērtīgiem suvenīriem un izbaudīt spēli.


Katram pa zelta medaļai

Maija izskaņā ir noslēgusies Nīcas sporta halles rīkotā akcija”Mani 100 … Latvijai”, kuras laikā ikvienam Nīcas novada iedzīvotājam, piederīgajam bija iespēja Latvijas simtgadei par godu dāvāt savus 100 – ejot, skrienot, braucot ar velosipēdu, uzceļot trenažieru zālē, piepumpējoties, atspiežoties vai jebkurā citā sev ērtā veidā. Lasīt vairāk.


Uzsāk aktīvu vasaras sezonu

Futbola kluba “Nīca” futbolisti aktīvi ir uzsākuši vasaras sezonu – 27. maijā U-10 grupas jaunieši devās uz Saldu, kur 3 spēlēs gūta 1 uzvara un 1 neizšķirts, bet turnīra beigās piekāpās mājiniekiem.

Otrdien, 29. maijā plkst. 14:00 Daugavas stadionā, U-12 grupas jaunieši Liepājā aizvadīs Kurzemes čempionāta posmu, bet 31. maijā plkst. 20:00 lielie futbolisti Pilsētas čempionāta ietvaros laukumā tiksies ar Eko Kurzeme komandu.


Notiks akcijas noslēguma pasākums

Akcija “Mani 100 … Latvijai” tuvojas noslēgumam, tāpēc 26. maijā visi kopā apbalvosim tos, kuri veiksmīgi ir sasnieguši akcijas laikā izvirzīto mērķi, kā arī dosim pēdējo iespēju tiem, kuriem tas vēl nav izdevies. Piedalīsimies dažādās atrakcijās, bet pasākuma noslēgumā baudīsim “Spēka zupu”.
Sakarā ar akcijas “Mani 100 … Latvijai” noslēguma pasākuma norisi, sestdien, 26. maijā, Nīcas sporta halle būs SLĒGTA. Visi ir aicināti pievienoties noslēguma pasākumam plkst. 11 Nīcas sporta laukumā.


Latvijas Kausa posmos 3. vieta

Nīcas airēšanas grupa aizvadījusi jau 2. un 3. Latvijas kausa posmus airēšanas slalomā. Straujajās upes krācēs jaunieši gan krita, gan cēlās, gan nopeldēja savos braucienos, bet par spīti tam, uzrādījuši labus rezultātus savās vecuma grupās:
U-14 grupā abos posmos Sintijai Biteniecei 3. vieta
U-16 grupā:
Laurai Vecbaštikai 6. vieta un 4. vieta,
Raienam Ronim 5. vieta un 10. vieta,
Rolandam Kokinam 6. vieta un 13. vieta
Raineram Jākobsonam 9. vieta un 11. vieta.


Velosportistiem zelts un sudrabs

Nīcas velosportisti 19. maijā piedalījās Aizputes MTB velokrosa sacensībās “Misiņkalns 2018”, un ar ļoti labiem rezultātiem pārstāvēja Nīcas vārdu.
Nīcas vidusskolas sportistu rezultāti:
S-10 grupā Unai Lagzdiņai 3.vieta
V-10 grupā Robertam Začam 2.vieta
S-12 grupā Elizabetei Millerei 1.vieta un Annai Sīlei 2.vieta
V-12 grupā Raimondam Kovaļskim 1.vieta
V-17 grupā Kārlim Mūsiņam 2.vieta

Vīriešu braucienā un savā grupā 1. vieta trenerim Aivim Karzonam


U-7 grupa gūst vērtīgu pieredzi

Futbola kluba “Nīca” vieni no jaunākajiem U-7 grupas spēlētājiem 19. maijā guva kārtējo vērtīgo pieredzi, piedaloties futbola turnīrā “Šitika Kauss”.
Spēļu rezultāti:
FK Nīca – BJFK Pārdaugava 00
FK Nīca – FK Iecava 0:2
FK Nīca – JDFS Alberts 0:5
FK Nīca – FK Ozolniekie 2:3
FK Nīca – Jūrmalas SS-2 2:1
FK Nīca – SK Upesciems 0:0
Komandas labākie spēlētāji – Artūrs Lūks un Vitiron specbalva Raitim Šeidleram.
Paldies vecākiem par pozitīvo atbalstu!


Airētājiem sudrabs un bronza

Aizvadītās nedēļas nogales siltās dienas Nīcas airēšanas grupa aizvadīja uz ūdeņiem – 12. maijā piedaloties Iecavas meistarsacīkstēs airēšanas slalomā, bet 13. maijā – Baldones meistarsacīkstēs un Baltijas čempionāta posmos, bet mājās devās, protams, ar medaļām:
Iecavā U-14 grupā Sintijai Biteniecei 3. vieta, U-16 grupā Laurai Vecbaštikai 2. vieta, bet kopvērtējumā 3. vieta.
Baldonē: abām meitenēm 2. vieta, Rolandam Kokinam 4. vieta un Raienam Ronim 7. vieta savās vecuma grupās.
Jau šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. maijā, Smiltenē norisināsies Latvijas Kausa posmi. Lai veicās!


Nīcas vidusskola 2. vietā Latvijā

11. maija diena tika veltīta Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīram, kad Rīgas skolu stadionos klases cīnījās par medaļām. To skaitā bija arī Nīcas vidusskola, kura 4. – 5. klašu grupās stājās pretī labākajām Latvijas skolām.
Uzvarot visās spēlēs, nīcenieki kvalificējās lielajai fināla spēlei par 1. vietu. Diemžēl pretinieki, Tukuma pamatskola, šajā spēlē izrādījās sīvi konkurenti, un ar zaudējumu 0:5, Nīcas vidusskola izcīnīja 2. vietu savā vecuma grupā Latvijā.


Akcijas “Mani 100 … Latvijai” reģistrācijas noteikumi

Lai veiksmīgi reģistrētos akcijai, nepieciešams veikt tikai dažus vienkāršus soļus, un turpmāk mēneša garumā Jums pirms katras sportiskās darbības atliks pieslēgties aplikācijai Endomondo un mēneša laikā automātiski visas veiktās distances skaitīsies klāt izaicinājumiem. Ar reģistrācijas noteikumiem iepazīties šeit.
Lai izdodas!

 


Aizvada pirmo turnīru

Arī vieni no jaunākajiem mūsu FK “Nīca” futbolistiem – U-7 grupa – 5. maijā aizvadījuši savu pirmo turnīru “Ventspils nafta termināls kauss”.
Pirmā pieredze beigusies ar 1 uzvaru un 4 zaudējumiem, bet par spīti tam aizvadīta pozitīva diena.
Komandas labākais spēlētājs – Roberts Bārbals.
Treneris Ingus Lukovičs ir apmierināts ar komandas sniegumu, sakot, ka visi ir kā uzvarētāji, jo katram tika pa zelta medaļai. Tā pat ir gūta laba pieredze, gatavojoties jau nākamajam izaicinājumam – “Šitika kausa” turnīram 19. maijā. Liels paldies arī vecākiem par sniegto atbalstu!
Turpretī pieredzes bagātākie spēlētāji – U-10 grupa Kurzemes zonas posmā guva 2 uzvaras un 1 zaudējumu.


Pirmie dalībnieki jau sasnieguši mērķi

Jau nedēļu norisinās akcija “Mani 100 … Latvijai”, kuras laikā aicinām visus iesaistīties sportiskās aktivitātēs.
Kopumā šobrīd ir reģistrējušies 27 dalībnieki, no kuriem 3 jau ir sasnieguši 100 km robežu riteņbraukšanas izaicinājumā – Edgars Sprūds, Aivis Karzons un Guntis Mūrēns.
Aicinām arī citus pievienoties akcijas dalībniekiem, ne tikai skrienot vai braucot, bet arī savus sasniegumus iesūtot mums WhatsApp vai Messenger. Ar nolikumu var iepazīties šeit


Airētāji ņem dalību Lietuvas čempionātā

Nīcas airēšanas grupas jaunieši aizvadījuši jau otrās sacensības šajā sezonā. 28. un 29. aprīlī jaunieši Lietuvā piedalījās Viļņas čempionātā un Lietuvas čempionātā. Šoreiz labus rezultātus uzstādījis Raiens Ronis, kurš savā vecuma grupā Viļņas čempionātā izvirzījies 10. vietā, aiz sevis atstājot Rolandu Kokinu, Raineru Jākabsonu, Jāni Logvinovu. Meitenēm savā grupā – Laurai Vecbaštikai 4. vieta, Sintijai Biteniecei 11. vieta.
Lietuvas čempionātā kopvērtējumā R. Kokins 20. vieta, R. Ronis – 23. vieta, R. Jākabsons 28. vieta, J. Logvinovs 44. vieta, meitenēm – L. Vecbaštikai 10. vieta, S. Biteniecei 11. vieta.


Futbolisti uzsākuši vasaras sezonu

Aprīļa nogalē, 29. datumā, FK Nīca U-9 grupas jaunieši atklāja vasaras sezonu. Kurzemes zonas Jaunatnes čempionāta ietvaros pirmajā posmā četrās spēlēs gūtas 4 uzvaras pār liepājnieku komandām.
Šajā nedēļas nogalē, 5. maijā, U-10 grupas jauniešiem Liepājā, stadionā “Olimpija” plkst. 11:00 sāksies Kurzemes zonas Jaunatnes čempionāta posms, bet U-7 grupas jaunieši dosies uz Ventspili, kur norisināsies “Ventspils naftas kauss”.


Lejaskurzemē 1. vieta

Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā ir noslēdzies!!!
22.aprīlī Nīcas sporta hallē tikās labākās čempionāta komandas – Nīca, Vaiņode, Durbe un Rokasbirzs. 
Pirmajā pusfināla spēlē Vaiņode uzvarēja Durbes komandu, bet otrajā nīcenieki bija pārāki par Rokasbirzi. 
Spēlē par 3.vietu uzvaras laurus plūca Durbe, bet godpilnā 1. vieta, protams, mājiniekiem FK Nīca, kuri ar rezultātu 4:1 uzvarēja Vaiņodi. Komandas rezultatīvākais spēlētājs – Mārcis Štolceris ar 11 gūtiem vārtiem. 
Līdz ar šo arī telpu futbola sezona ir noslēgusies, bet jau 15.maijā FK Nīca stāsies pretī TEM, jo atsāksies Liepājas pilsētas čempionāts. Veiksmi!


Tuvojas lielais fināls

Svētdien, 22. aprīlī, noskaidrosies Lejaskurzemes čempionāta telpu futbolā uzvarētāji. Plkst. 11:00 laukumā tiksies “Vaiņodes” un “Durbes” futbolisti, bet otrajā pusfinālā plkst. 12:00 mājinieki FK “Nīca” spēlēs pret “Rokasbirzs” komandu. Plkst. 13 būs spēle par 3. vietu, bet fināls gaidāms plkst. 14:00.
Atbalstīsim mūsu sportistus, noslēdzot telpu futbola sezonu!


Airētājiem pirmās sacensības Iecavā

Ziemā cītīgi trenējušies, airētāji pirmo reizi šogad no 14. – 15. aprīlim izbaudīja straujās upes krāces. Baltijas čempionāta 1. posmā Rolandam Kokinam 4. vieta, Laurai Vecabštikai – 7. Dāvis Jaunzemis palika astotais, bet 15. vieta Raineram Jākobsonam un 17. Raienam Ronim.
Latvijas kausa 1. posmā veicās mazliet labāk – L. Vecbaštikai 4. vieta, R. Kokinam 6. vieta, D. Jaunzemim 12., bet R. Jākobsonam 16. vieta. Raienam šo posmu pēc laivas apgāšanās nācās nopeldēt.
No 28. – 29. aprīlim airētāji piedalīsies Lietuvas čempionātā airēšanas slalomā.


Akcija “Mani 100… Latvijai”

Par godu Latvijas simtgadei, no 1. – 26. maijam aicinām piedalīties akcijā “Mani 100 … Latvijai”, kuras ietvaros visiem Nīcas novada iedzīvotājiem, skartajiem un piederīgajiem būs iespēja uzstādīt sev kādu sportisku mērķi un veltīt Latvijai savus 100 kilometrus, izvēloties sev patīkamāko nodarbi – skriešanu, iešanu, braukšanu ar riteni, nūjošanu utt. kā arī izturības pārbaudījumos pietupienus, paceltus kilogramus, pievilkšanās vai jebkuru citu darbību, kas veicina akcijas dalībnieka veselīgo dzīvesveidu.
Noslēgumā pasākuma laikā, 26. maijā, būs iespēja visiem kopā piedalīties sportiskajās aktivitātēs, vairojot savus 100 … Latvijai, kā arī pirmie 120 dalībnieki, kuri akcijas norises laikā būs reģistrējuši vismaz vienu sportisko mērķi, saņems piemiņas velti un apliecinājumu. Nolikums


Noskaidrotas finālturnīra komandas

Lejaskurzemes telpu futbola čempionāts norisināsies 22. aprīlī plkst. 11:00 Nīcas sporta hallē. Tam kvalificējušās ir 4 komandas – “Vaiņode”, “Durbe”, “Rokasbirzs” un, protams, FK Nīca.
Pirmajā pusfinālā spēlēs “Vaiņode” un “Durbe”, bet otrajā pusfināla pārī tiksies “Nīca” un “Rokasbirze”.
Nāc un atbalsti!


Notiek skolu sacensības telpu futbolā

Ceturtdien, 12.aprīlī, Nīcas sporta hallē norisinājās Liepājas apkārtnes skolu sacensības zēniem telpu futbolā pamatskolas grupām. 
Bija ieradušās 7 komandas – Priekule, Durbe, Dunalka, Vērgale, Kalēti, Grobiņa un, protams, Nīca. 
Turnīra čempioni – Grobiņas ģimnāzija, 2. vieta Priekules vidusskolai, bet 3. vieta Nīcas vidusskolai, kuri savā grupā ierindojās 2.vietā.
Toties otrdien, 17.aprīlī, sporta hallē sabrauks vidusskolas vecuma skolēni.


Gaidāms Lejaskurzemes čempionāta finālturnīrs

Lejaskurzemes čempionāta pirmais aplis ir noslēdzies. 11. aprīlī aizvadīta spēle FK Nīca pret Zvejnieks komandu.
Jau pirmajā spēles minūtē pretinieku komandai izdevās gūt pirmos vārtus, atstājot mājiniekus iedzinējos, tomēr, ne uz ilgu laiku, jo Nils Tumševics veiksmīgi rezultātu pielīdzināja, bet ar Raivja Sviļa gūtajiem vārtiem, pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:1.
Diemžēl, otrā puslaika pirmajā minūtē, raidot bumbu savos vārtos, nīcenieki uzdāvina punktu Zvejnieks komandai, tomēr turpmākā spēles gaita FK Nīca par labu, spēli noslēdzot ar rezultātu 8:2. Vārtu autori – Mārcis Štolceris, Mārtiņš Freimanis, Raivis Svilis, Elvijs Reķēns, Mārcis Neimanis un Edijs Cibulis.
Tiekamies Lejaskurzemes čempionāta finālturnīrā 22. aprīlī plkst. 11:00 Nīcas sporta hallē.


Airētāji atsāk treniņus uz ūdens

Atnākot pavasarim, arī Nīcas airēšanas grupa kopā ar vecāku palīdzību Bārtas upē ir uzstādījuši trasi un atsākuši treniņus, lai jau šajā nedēļas nogalē, 14. un 15. aprīlī Iecavā, un 28. -29. aprīlim Grigišķos uzrādītu labus rezultātus pirmajos mačos.


Vilnius Cup 2018 izcīna 3. vietu

Aizgājušajā nedēļas nogalē, no 6. – 8. aprīlim, FK Nīca U-12 grupa devās uz Lietuvu, kur piedalījās starptautiskajā futbola turnīrā “Vilnius Cup 2018”.
Pirmajā dienā jaunieši guva divas uzvaras, otrajā – vienu uzvaru un vienu zaudējumu, kopvērtējumā ierindojoties 2. vietā savā grupā.
Pēdējā dienā spēlē par 3./4. vietu FK Nīca – Vilnius FM 0:0, pēcspēles sitienos 3:0, iegūstot 3. vietu turnīrā. Treneris Ingus Lukovičs stāsta, ka puiši parādījuši skaistu un sakarīgu spēli.


Rietumu līgā zelts

Rietumu līgas čempionāta ietvaros mūsu basketbolisti abās izslēgšanas spēlēs gūstot uzvaras pret Liepājas sporta spēļu skolu pierādīja, ka ir fināla cienīgi un 6. aprīlī devās uz Kandavu, kur pusfinālā tikās ar Pāvilostas novada komandu. Jau pirmajā puslaikā parādot lielisku aizsardzību, basketbolisti pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru. Lai arī otrajā puslaikā Pāvilostas komanda enerģiski centās panākt mūsu puišus, tas tomēr nebija iespējams, un ar rezultātu 70:58 komandai bija garantēta vieta fināla spēlē par 1. vietu.
Jau nākamajā dienā LPPP/Nīca basketbolisti laukumā tikās ar vienu no spēcīgākajiem konkurentiem – Bērzi Pluss/Ventspils komandu, kuru sīvā cīņā izdevās uzvarēt 86:77, rezultātā LPPP/Nīca no čempionāta 5. vietas pakāpās uz godpilno 1. vietu. Finālturnīra labākais spēlētājs Raivis Kalējs.


Sācies Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā

Sestdien, 31.martā, FK Nīca Vaiņodē aizvadīja pirmās spēles Lejaskurzemes čempionāta ietvaros. 
Laukumā tiekoties ar Vaiņodes komandu, gūts zaudējums 1:3, bet pret Durbi uzvara – 6:3. Šajā nedēļas nogalē futbolisti dosies uz Aizputi, kur stāsies pretī Rokasbirzs un Dunalkas komandām, bet 11. aprīlī plkst. 19:00 Nīcas sporta hallē visi interesenti ir aicināti atbalstīt FK Nīca spēli pret Zvejnieks komandu!


LPPP/Nīca izcīna 1. vietu

Sezonai tuvojoties noslēgumam, arī Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā ir noslēdzies. 31. martā Liepājas Olimpiskajā centrā visas dienas garumā sportisti cīnījās par godalgotajām vietām, tajā starpā arī LPPP/Nīca, kuri 1. divīzijā par 1. vietu cīnījās ar Ģeodēzists komandu.
Spēle ritēja punkts punktā, un pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu mūsu komandas pārsvaru – vien +1 punkts. Otrajā puslaikā komandas aizvadīja fināla cienīgu cīņu, kad izrāviens padevās mūsu vienībai, kad pārsvars sasniedza jau +17 punktus, bet Ģeodēzists nepadevās, pietuvojoties rezultāta starpībā, bet laiks, lai atspēlētos pietrūka, tāpēc beigās LPPP/Nīca gūta uzvara 73:65 un čempionu tituls.
Foto no Ģirta Novicka, LPPP/Nīca menedžera, personīgā arhīva.


Darba laiks Lieldienās

Arī Nīcas sporta centra administrācija krāsos olas un svinēs Lieldienas, tāpēc par godu tām, esam nedaudz mainījuši darba laiku:
Nīcas sporta halle 30. martā būs slēgta, bet 31. martā strādāsim saīsinātā režīmā – no plkst. 10:00 – 16:00.
1. un 2. aprīlī halle būs slēgta.
Rudes sporta nams nestrādās no 30. marta līdz 2. aprīlim.

Lai saulainas, gaišas un priecīgas Lieldienas!


Florbolā 1. vieta

Pūpolsvētdiena aizvadīta sportiskās noskaņās. 25.martā norisinājās “Rucavas novada kauss” florbolā, kur Nīcas novadu pārstāvēja “Modhus” un “Nīcas vidusskolas” komandas. 
Rezultāti Modhus komandai:
Modhus – Ziemeļbrieži 3:3
Modhus – Bārta 5:2
Modhus – Nīca (vidusskola) 2:1
Modhus – Sikšņi 5:1, rezultātā ierindojoties 1. vietā.
Rezultāti Nīcas vidusskolai:
Nīca – Ziemelbieži 4:1
Nīca – Bārta 6:1
Nīca – Modhus 1:2
Nīca – Sikšņi 6:1, kopvērtējumā ierindojoties 2. vietā. 


Noskaidrots pirmais čempions novusā

Martā noslēdzās pirmais Nīcas novada čempionāts novusā. Gandrīz divu mēnešu garumā 10 novadnieki savā starpā sacentās, lai noskaidrotu labāko no labākajiem.
3. vietu šogad izcīnīja Aļona Lūka, 2. vietu ieguva Edgars Mielavs, bet par pirmo Nīcas novada čempionu ir kļuvis Guntis Šeidlers.
Paldies visiem, kuri piedalījās un juta līdzi, un ceram, ka šis čempionāts kļūs par jaunu ikgadējo tradīciju mūsu novadā.


Izslēgšanas spēlē uzvara

Rietumu līgas PLAY-OFF spēlē pret LSSS gūta uzvara 80:66. 
Lai arī pirmo ceturtdaļu nācās noslēgt ar pretinieku pārsvaru, bet tad izrāvienu puslaika izskaņā veica mūsu vienība, puslaiku noslēdzot ar +11! Izrāviena viens no galvenajiem varoņiem ar realizētiem 3 trīspunktu metieniem bija komandas kapteinis Vairis Pusaudzis un viens no komandas līderiem Matīss Caune, kurš pievienoja 5 punktus! Abu līderu iedvesmoti, komanda sāka aktīvāk strādāt aizsardzībā, rezultātā uzvarot pretiniekus.
Atbildes spēle pēc nedēļas, 29.martā Liepājas OC plkst. 20:00.
Kā arī pilsētas čempionāta ietvaros,  LPPP/Nīca ir iekļuvuši finālā!
31. martā plkst. 16:00 Liepājas Olimpiskajā centrā basketbolisti stāsies pretī Ģeodēzists komandai, lai cīnītos par 1. vietu. Lieliska izdevība ieslēgt SportaCentrs TV un skatīties spēli tiešraidē!


Sākas PLAY – OFF spēles

Lai arī mūsu basketbola komanda LPPP/Nīca 3. apļa spēlēs piedzīvoja tikai zaudējumus, tad nenozīmē, ka nav iespēja izvirzīties augstāk. Rietumu līgā ir sākušās izslēgšanas spēles – 23. martā plkst. 20:30 Nīcas sporta hallē basketbolisti laukumā tiksies ar Liepājas Sporta spēļu skolu. Nāc un atbalsti!


Ciskudrillis 2018

Aicinām visus velosporta mīļotājus 24. martā plkst. 12:00 uz pirmajām Nīcas novada sacensībām velokrosā. Sacensības notiks 6 dažādās vecuma grupās sievietēm un vīriešiem. Pašiem mazākajiem DIP DAP grupā iespēja piedalīties ar līdzsvara velosipēdiem.
Pieteikšanās līdz 21. martam elektroniski, sūtot informāciju uz aivis.karzons@inbox.lv vai sacensību dienā no plkst. 10:00 – 11:30. Citu novadu iedzīvotājiem jāpiesakās līdz 21. martam elektroniski.

Ar nolikumu iepazīties šeit


Pilsētas čempionātā paliek ceturtie

Arī Liepājas pilsētas telpu futbola čempionāts ir noslēdzies, un mūsu FK Nīca ir ierindojusies 4. vietā A divīzijā.
Aizvadot visas spēles, mūsu komanda iekļuva ceturtdaļfinālā, kur 10. martā spēlē pret čempionāta līderiem Eko Kurzeme, un piedzīvoja zaudējumu 5:7. Vārtu autori – Mārcis Štolceris (3), Mārtiņš Freimanis un Raivis Svilis.
18. martā spēlē par 3. vietu FK Nīca laukumā tikās ar Priekules komandu, bet, diemžēl, pretinieki izrādījās izveicīgāki, un ar rezultātu 4:7 pārspēja mūsu futbolistus. Šobrīd komanda gatavojas Lejaskurzemes čempionātam telpu futbolā.


Otrie labākie Kurzemē

13. martā, visas dienas garumā Nīcas sporta hallē norisinājās Latvijas reģionu finālturnīrs telpu futbolā U-12 grupām. Bija ieradušās komandas gan no Aizkraukles, Rēzeknes, Balviem, Salaspils, Rīgas, gan Ventspils un, protams, mūsu pašu FK Nīca, lai sacenstos par labākās komandas statusu Latvijā. Lasīt vairāk


Pārstāv Latviju “Turkish Women’s Cup – Alanya 2018”

Mūsu novadniece Karlīna Miksone kopā Latvijas sieviešu futbola izlasi no 25. februāra līdz 7. martam pārstāvēja Latviju starptautiskā turnīrā Turcijā.
Kopumā tika aizvadītas četras spēles – pret Meksiku (0:5), Poliju (0:2), Jordāniju (2:3), bet uzvaru izdevās gūt pret Kazahstānu (2:1).
Karlīna ir apmierināta ar komandas sniegumu turnīrā, bet atzīst, ka ir vēl kur augt un attīstīties.


Nīcā notiks Latvijas reģionu finālsacensības

Childcare UK – Poster

Telpu futbola sezona sāk noslēgties, Latvijas reģioni ir noskaidrojuši labākās komandas U-12 grupās, tajā skaitā arī mūsu FK Nīca jaunieši, un tālāk tiekas finālsacensībās Nīcā. 13. martā plkst. 11:00 Nīcas sporta hallē sabrauks komandas no visas Latvijas, lai 7 komandu konkurencē noskaidrotu labākos Latvijā. Spēļu grafiks


1. vieta senioru grupā

Māris Vecbaštiks Latvijas valsts simtgades sporta spēlēs izcīnījis 1. vietu 200m skrējienā un 2. vietu 60m skrējienā senioru grupā.
Bet Artūrs Vecbaštiks atgriezies no Igaunijas, kur norisinājās Baltijas čempionāts. Viņš 300 m skrējienā ieguvis 4. vietu.


Tiek ceturtdaļfinālā

Liepājas pilsētas čempionāta ietvaros FK Nīca sestdienas rītā aizvadīja kārtējo spēli, šoreiz pret Liepājas papīrs komandu un guva uzvaru 4:0. Vārtu autori Edijs Cibulis (2), Raivis Svilis un Elvijs Reķēns, Šī uzvara komandai ir nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, tāpēc 10. martā plkst. 16:00 Liepājas OC FK Nīca stāsies pretī čempionāta līderiem EKO Kurzeme.


Gatavojas finālam

FK Nīca U-13 jaunieši 3.martā Kuldīgā aizvadīja pēdējo posmu Kurzemes Jaunatnes čempionāta ietvaros.
Rezultāti:
FK Nīca – Laidze/ Talsi 1:2
FK Nīca – Kuldīga 1:5
Godam izcīnīta 4. vieta, ņemot vērā faktu, ka čempionāts ir 2005. gadā dzimušajiem, bet mūsu komandu lielākoties pārstāv gadu vai pat 2 gadus jaunāki futbolisti. 
Neskatoties uz rezultātiem, treneris Ingus Lukovičs ir apmierināts ar puišu sniegumu. Džeki izpildīja visus trenera norādījumus, bet bija grūti noturēt spēļu kvalitāti un tempu. Visiem kuri piedalījās, šī noteikti bija laba spēļu pieredze. 
Nākamais pārbaudījums jau šajā nedēļas nogalē Salaspilī, kur 11.martā notiks LTFA rīkotais Latvijas Jaunatnes čempionāta 5.sabraukums, bet jau 13. martā Nīcas sporta hallē Latvijas čempionāta fināls U-12 grupām. Atbalstīsim!


LPPP/Nīca noslēgs 3. apli

Rietumu līgas čempionāta ietvaros mūsu basketbola komanda drīz noslēgs 3. apļa izspēles. Diemžēl pēdējais riņķis nav bijis veiksmīgs, jo visās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, līdz ar to komanda kopvērtējuma tabulā ir noslīdējusi jau uz 5. vietu.
Sestdien, 3. martā plkst. 14:00, LPPP/NĪCA jau trešo reizi stāsies pretī čempionāta līderiem – Pāvilostas novadam. Skatītāju atbalsts būs īpaši svarīgs!

 


1. līgas čempionāts FK Nīca ir noslēdzies

Sestdien, 24. februārī, FK Nīca/OtankiMill aizvadīja savu pēdējo spēli LTFA rīkotajā 1. līgas čempionātā. Komanda devās izbraukumā uz Kuldīgu, kur atkārtoti stājās pretī vieniem no Rietumu konferences līderiem FC Nikers un piedzīvoja zaudējumu 4:6. Vārtu autori Edgars Kovaļskis (2), Mārtiņš Freimanis un Edijs Cibulis. Līdz ar to izspēles 1. līgā mūsu komandai ir beigušās.
Nākamajā dienā FK Nīca Pilsētas čempionāta ietvaros stājās pretī RK Metāls un guva pārliecinošu uzvaru 6:1. Vārtu autori: Mārcis Štolceris (2), Raivis Svilis, Elvijs Reķēns, Edijs Cibulis un Edgars Kovaļskis. Šajā nedēļas nogalē, 3. martā plkst. 10:00 Liepājas OC, norisināsies spēle pret Liepājas Papīrs komandu, bet pavisam drīz atsāksies Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā!


Izmantojiet iespēju!

Atgādinām, ka pirmdienās no plkst. 18:00-20:00 Nīcas sporta hallē var izmantot alpīnisma sienu instruktora klātbūtnē. Bērniem līdz 12 g.v. – vecāku klātbūtnē.
Cena – 1 eur jauniešiem līdz 18 g.v., 2 eur pieaugušajiem. Inventārs iekļauts cenā!
Tā pat arī otrdienās un ceturtdienās trenažieru zālē no plkst. 18:00-20:00 ir pieejams instruktors, kurš Jums parādīs gan vingrojumus, gan apmācīs rīkoties ar pieejamo inventāru.

Papildus samaksa pie abonementa vai vienreizējā apmeklējuma netiek piemērota!

Ziemas sporta spēlēs uzvar GTA Sikšņi

17. februāra rītā Nīcā bija novērojams ne tikai balts sniedziņš, bet arī kupls skaits sportot gribētāju, kuri Nīcas sporta hallē gan komandu, gan individuālajās disciplīnās pierādīja savas spējas.
Pārsteidzoši iecienīta bija arī kāpšanas alpīnisma sienā gan sieviešu, gan vīru konkurencē. Un protams noslēgumā visus dalībniekus gaidīja iecienītā noslēguma kūka.
Lielu paldies sakām pasākuma atbalstītājiem: Nīcas novada domei, SIA “Auda-T”, AS ”Liepājas Papīrs”, LKPS “Laura”, SIA “Nīckrasti” un SIA “Lataks”. Lasīt vairāk.Foto


Jauniešiem 4. vieta

Sestdien, 17. februārī, Inčukalnā norisinājās LTFA Latvijas Jaunatnes čempionāta 4. sabraukums 2005. gadā dzimušajiem jauniešiem.
FK Nīca, uzvarot FC Gauja un TFK Rēzekne Juniors komandas, kopvērtējumā ieņēma 4. vietu.
Trenera I. Lukoviča komentārs: “Neskatoties uz to, ka mums daudzi futbolisti nevarēja palīdzēt slimību un traumu dēļ, tomēr komandai labs sniegums. Visiem kuri piedalījās, noteikti šī bija laba spēļu pieredze. Gaidām ar nepacietību Latvijas fināla turnīru, kur tiksies Latvijas labākās komandas un šis pasākums norisināsies tieši Nīcā! Gaidīsim atbalsītājus!”


Florbolisti paliek pirmie aiz svītras

Lejaskurzemes čempionāts florbolā ir noslēdzies, un Nīcas komanda kopvērtējumā ieguva 4. vietu no 8 komandām.
Ceturtdaļfinālā nīcenieki pārspēja “Aizputi” ar rezultātu 6:3, bet pusfinālā zaudēja “Leģions/Juniors GSC” ar 5:7. Spēlē par 3. vietu “Nīca” stājās pretī “Dunalkas” komandai un, diemžēl, zaudēja 3:4.
Ņemot vērā, ka komandai šī ir pirmā pieredze šāda mēroga sacensībās, rezultāti ir ļoti labi, lai nākošajā sezonā tiektos vēl augstāk.

Foto: Uldis Dobelis, vairāk bilžu www.rekurzeme.lv

Diemžēl atkal zaudējums

Sestdien, 17. janvārī, FK Nīca/OtankiMill devās uz Talsiem, kur LTFA 1. līgas čempionāta ietvaros atkārtoti tikās ar Talsi/FK Laidze komandu.
Jau otrajā minūtē rezultātu 0:1 atklāja pretinieku komanda, kuram drīz vien sekoja jau nākamais vārtu guvums. Rezultātu centās pielīdzināt Ivans Gluško, mūsu komandas labā gūstot pirmos vārtus, tomēr 1. puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:4, mūsu komandu atstājot iedzinējos.
Otrā puslaika otrajā minūtē mūsu komandas spēlētāji I. Gluško un Jurijs Teretenko veiksmīgi raidīja 2 bumbas pretinieku vārtos, kā arī nepilnas 4 minūtes līdz spēles beigām Mārcim Štolcerim izdevās rezultātu izlīdzināt 4:4, tomēr līdz spēles beigām pretinieki atkārtoti guva uzvaru 4:5.
1. līgas čempionāta otrajā aplī priekšā vairs ir tikai vēl viena spēle, bet komanda kopvērtējumā ir ieņēmusi pēdējo vietu Rietumu konferencē. Kopumā aizvadītas 11 spēles, no kurām 1 uzvara, 2 neizšķirti un 8 zaudējumi.
24. februārī FK Nīca dosies uz Kuldīgu, kur atkārtoti tiksies ar FC Nikers.


Ziemas sporta spēles jau sestdien

Nīcas novada Ziemas sporta spēles katru gadu ir apmeklētas un jebkurai vecuma grupai saistošas. Šogad savu dalību ir pieteikušas 8 komandas, tā pat ceram, ka arī individuālās sacensības būs apmeklētas un aizraujošas daudziem apmeklētājiem! Nepalaid garām – ņem līdzi ģimeni un draugus, izaiciniet viens otru un piedalieties! Tiekamies sestdien, 17. februārī plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē! Mēs apsolām – garlaicīgi nebūs!


Izmaiņas Rudes sporta nama un fitnesa studijas darba laikos

Dažādi vīrusi ir uzveikuši arī mūsu darbiniekus, tāpēc līdz 25. februārim Rudes fitnesa studija būs slēgta, bet Rudes sporta nams nestrādās 16. februārī! Tajā laikā aicinām izmantot Nīcas sporta hallē esošās iespējas. Dzeriet tējas, uzņemiet vitamīnus un neslimojiet!


Jaunatnes čempionāts U-9 grupām

Svētdien, 18. februārī plkst 14:00, Nīcas sporta hallē norisināsies Kurzemes Jaunatnes čempionāts futbolā U-9 grupas jauniešiem. Spēļu grafiks:

14:00 FK Liepāja IL1 – FK Liepāja AS2
14:25 FK Nīca – FK Liepāja AS1
14:50 FK Liepāja AS2 – FK Liepāja IL2
15:15 FK Liepāja IL1 – FK Nīca
15:40 FK Liepāja AS1 – FK Liepāja IL1
16:05 FK Nīca – FK Liepāja AS2
16:30 FK Liepāja AS1 – FK Liepāja IL1
16:55 FK Nīca – FK Liepāja IL2

Nāc un atbalsti!


LPPP/Nīca Rietumu līgā izspēlē jau 3. apli

Rietumu līgas basketbola čempionātā mūsu basketbolisti izbraukumos jau ir aizvadījuši 2 spēles, kur abās, diemžēl, piedzīvoti zaudējumi. Spēlē ar BK Tukums rezultāts 73:83, bet ar Sporta Klubs Kandava 80:87.
Piektdien, 16. februārī plkst. 20:00 Nīcas sporta hallē, aicinām visus atbalstīt mūsu basketbolistus spēlē pret Liepājas Sporta spēļu skolu.
Šobrīd čempionāta tabulā LPPP/Nīca ir ieņēmuši 4. vietu.


Pilsētas čempionātā uzvara, 1. līgā – atkal zaudējums

FK Nīca futbolisti sestdien, 10. februārī, Liepājas OC laukumā Pilsētas čempionāta ietvaros tikās ar Raven komandu, kur ar rezultātu 4:2 izcīnīja uzvaru. Vārtu autori – Mārcis Štolceris (2), Raivis Svilis un Nils Tumševics. Čempionāta ietvaros kopumā ir aizvadītas 7 spēles, kurās ir gūta 1 uzvara, 1 neizšķirts un piedzīvoti 5 zaudējumi.
Nākamajā dienā Dobelē mūsu futbolisti atkārtoti tikās ar RSU/Miltiņkrogs Dobele komandu, kurus pirmā apļa izspēlē izdevās uzvarēt. Šoreiz diemžēl veiksme nebija nīcenieku pusē, un tika piedzīvots kārtējais zaudējums 1:5. Vārtu autors Nils Tumševics. 17. februārī FK Nīca dosies uz Talsiem, kur tiksies ar Talsi/FK Laidze komandu.


Jauniešiem atkal uzvaras

FK Nīca U-13 jaunieši sestdien, 10. februārī, Kurzemes Jaunatnes čempionāta ietvaros devās uz Priekuli, kur veiksmīgi aizvadīja 2 spēles:
FK Nīca – FK Liepāja 7:0, vārtu autori Eduards Tumševics (2), Dāvids Makorenko (2), Rūdolfs Šuklais, Daniels Buks, Krišjānis Rupeiks.
FK Nīca – Bandava 5:0, vārtu autori daniels Buks (2), Eduards Tumševics, Rūdolfs Šuklais, Dāvids Makorenko.

Nākošajā nedēļas nogalē jaunieši dosies uz Inčukalnu, kur norisināsies LTFA Latvijas jaunatnes čempionāta 4. sabraukums.


Aicinām pieteikties komandas

Komandu pieteikšanās tikai līdz 12. februārim! NENOKAVĒJIET!
Šogad individuālajās sacensībās izmēģiniet spēkus, kāpjot alpīnisma sienā, kā arī sievietēm šogad būs spēka pārbaudījumi – hanteles turēšana stāvus stāvoklī.Noteikumi Nolikums
Mūsu atbalstītāji šogad – SIA “Auda-T”, AS “Liepājas papīrs”, LPKS “Laura”, Dzintara boulings, SIA “Lataks”.
Sacensību laikā būs iespējams iestiprināties kafejnīcā un iedzert veselīgo burkānu sulu!
Tiekamies 17. februārī Nīcas sporta hallē! Reģistrēšanās no plkst. 9:00.


Latvijas čempions no Nīcas

Latvijas vieglatlētikas čempionātā U-18 grupā nīcenieks Artūrs Vecbaštiks izcīnīja 2. vietu 300m skrējienā, bet stafetē Liepājas komanda ierindojās 1. vietā!
3. martā Artūrs 300 m skrējienā kā vienīgais no Liepājas pārstāvēs Latviju Baltijas čempionātā U-18 grupā, kurš norisināsies Viru pilsētā, Igaunijā. Lai izdodas!


Jauniešiem aizraujoša nedēļas nogale

FK Nīca U-12 grupas jaunieši nedēļas nogalē nevis atpūtās, bet godam aizstāvēja Nīcas vārdu, gan “Vaiņodes kauss 2018” turnīrā, gan Kurzemes Jaunatnes čempionāta sabraukumā. Lasīt vairāk


Zaudējumi turpina vajāt

FK Nīca vecākie futbolisti nedēļas nogalē aizvadīja gan LTFA 1. līgas čempionāta, gan Liepājas pilsētas čempionāta spēles, kur, diemžēl, abās piedzīvoja smagus zaudējumus. Nākošajā nedēļas nogalē arī paredzētas divas spēles, cerēsim, ka tās nesīs panākumus. Lasīt vairāk.


U-13 grupas jaunieši cīnās

Šogad FK Nīca startē gan LTFA Latvijas Jaunatnes čempionātā, gan Kurzemes zonas Jaunatnes čempionātā arī U-13 grupā, kaut gan ir visjaunākie grupā, tomēr tas dod motivāciju, lai cīnītos par uzvarām.
Svētdien, 28. janvārī, Nīcas sporta hallē norisinājās Kurzemes zonas čempionāts, kur jaunieši parādīja, ka ir spējīgi stāties pretī vecākiem pretiniekiem.
FK Nīca – Brocēnu NJBSS 1:3
FK Nīca – Saldus SS 1:1
Malači!


U-10 grupas futbolistiem 3. vieta

Aizvadītā nedēļas nogale mūsu FK “Nīca” U-10 grupas futbolistiem bija turnīriem un čempionātiem bagāta.
Sestdien, 27. janvārī, jaunieši devās uz Vaiņodi, kur norisinājās futbola turnīrs “Vaiņodes kauss 2018”, bet nākošajā dienā Nīcas sporta hallē aizvadīja kārtējo Jaunatnes čempionāta posmu. Lasīt vairāk


Florbolistiem jauns čempionāts

Šogad pirmo reizi norisinājās Lejaskurzemes atklātais čempionāts florbolā, kur tiek pārstāvēts arī Nīcas novads. 
Svētdien, 28.janvārī, Grobiņā pirmajā sabraukumā tikās A grupas komandas “Nīca”, “Durbe”, “Leģions/Juniors GSC” un “Lutriņu bandīts”. 
Rezultāti:
“Nīca” – “Lutriņu bandīts” 3-6
“Nīca” -“Durbe” 3-4
“Nīca” – “Leģions/Juniors GSC” 7-7, bet pēcspēles sitienos grobiņnieki tomēr izrādījās pārāki un guva uzvaru 7-8. 
Otrais sabraukums 17.februārī Durbē.


Mazajiem futbolistiem zaudējumi

Nedēļas nogalē FK “Nīca” futbolisti piedzīvoja vairākus zaudējumus.
Sestdien, 20. janvārī, mūsu U-13 grupas jaunieši aizvadīja 3. posmu LTFA rīkotajā Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionātā. Kopumā no 5 spēlēm izcīnīts viens neizšķirts un piedzīvoti 4 zaudējumi, kopvērtējumā ierindojoties 6. vietā.
Svētdien, 21. janvārī, U-9 grupas jaunieši piedalījās Ziemas tūre 2018, kur pret Liepājas komandu guva vienu uzvaru, bet pret abām Ventspils komandām piedzīvoja zaudējumu.
27. janvārī plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē U-10 un U-13 grupu jauniešiem būs Kurzemes zonas spēles. SPĒĻU GRAFIKS


Otro apli uzsāk ar neizšķirtu rezultātu

Latvijas Telpu futbola asociācijas rīkotā 1. līgas telpu futbola čempionātā ir iesākušas otrā apļa spēles.
Līdz šim mūsu futbolistiem ir gājis diezgan raibi – gūta tikai viena uzvara, izcīnīts viens neizšķirts un piedzīvoti 4 zaudējumi, rezultātā čempionāta tabulā ieņemot pēdējo vietu, tomēr arī tas nav iemesls, lai padotos.
Svētdien, 21. janvārī, izbraukumā mūsu FK “Nīca/OtankiMill” atkārtoti tikās ar TFK “Liepāja”, kur jau spēles ceturtajā minūtē liepājniekiem izdevās gūt pirmos vārtus, tomēr jau pēc 8 sekundēm rezultāts jau bija neizšķirts 1:1. Pirmajā puslaikā liepājniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, bet FK “Nīca” pirmo puslaiku noslēdza ar pārsvaru 2:3.
Otrā puslaika otrajā minūtē pretiniekiem izdevās pielīdzināt rezultātu 3:3, bet līdz spēles beigām nevienai no komandām neizdevās  izrauties vadībā.
Nākošā mājas spēle 27. janvārī plkst. 14:00 pret FK Tukums 2000/TSS.


Airēšanas grupa izcīna 6 medaļas

Ziemas sezonā airēšanas grupa aktīvi trīs reizes nedēļā trenē savu fizisko izturību un pat piedalās sacensībās.
Sestdien, 20. janvārī, vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās piedalījās 39 dalībnieki no visas Latvijas. Nīcas novadu pārstāvēja 6 jaunieši.
Savā vecuma grupā Laura Vecbaštika izcīnīja 1. vietu, Sintija Biteniece – 2. vietu, Rolands Kokins – 1. vietu, Rainers Jākobsons – 3. vietu. Dāvim Jaunzemim 6. vieta, bet Raienam Ronim – 7. vieta.
Kopvērtējumā starp visiem Latvijas airētājiem Laurai Vecbaštikai godpilnā 1. vieta un Rolandam Kokinam – 2. vieta.


Būs 2018. gada Ziemas sporta spēles

Lai arī māte daba ir neprognozējama un ar īstu ziemas noskaņu skopa, tomēr neiztrūkstošas un Nīcas novadā populāras un apmeklētas ir tradicionālās Ziemas sporta spēles. Šogad tās norisināsies 17. februārī Nīcas sporta halles un Nīcas vidusskolas telpās. Sacensību atklāšana plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē, reģistrēšanās no plkst. 9:00. Nolikums
Individuālajām sacensībām dalībnieki reģistrējas sacensību dienā.

Pieteikumus komandām rakstiski iesniegt (komandas nosaukumu un komandas kapteini (tel nr.), vēlams arī komandas vārdisko sastāvu) līdz 12. februārim. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu sports@nica.lv.


Aicinām uz novusa čempionātu

Lai veicinātu sportisku un veselīgu dzīvesveidu Nīcas novadā un noskaidrotu labākos novusa spēlētājus, tiek rīkots novusa čempionāts.
Tas norisināsies no 1. februāra līdz 15. martam ceturtdienās, piektdienās no plkst. 18:30 – 21:00 un sestdienās no 10:00 – 16:00. Pirmā sacensību kārta – 1.februārī plkst. 19:00, kur sacensību dalībnieki tiks iepazīstināti ar izspēles kārtību, noteikumiem un citām organizatoriskām lietām.
Reģistrēšanās 2018.gada 01.februārī līdz pl. 18.30 Nīcas sporta hallē vai rakstiski uz e pastu: sports@nica.lv. Piesakoties dalībnieks norāda savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Nolikums 


Meistarklase telpu futbolā

Šobrīd aktuāla ir telpu futbola sezona, un jebkuram ir svarīgi uzrādīt labus rezultātus. Nīcas sporta hallē sestdien, 20. janvārī plkst 16:30, jebkuram interesentam būs unikāla iespēja piedalīties meistarklasē, kuru vadīs Orlando Duartes no Portugāles kopā ar FK “Nīca” futbolistiem.
Orlando Duartes strādā par treneri jau vairāk nekā 30 gadus! Pirmsākumos Orlando trenēja Portugāles telpu futbola komandu un vienu no lielākajām Lisabonas komandām – Sporting Clube de Portugal. Orlando ir pieckārtējs Portugāles čempionāta uzvarētājs un IV Pasaules čempionāta telpu futbolā 3. vietas ieguvējs, bet šobrīd viņš trenē labāko Latvijas Virslīgas komandu FC “Nikars”.
Īpaši aicināti ir arī treneri no Liepājas un citām Latvijas pilsētām.


Norisināsies Latvijas Jaunatnes čempionāts

Latvijas Telpu futbola asociācija organizē Latvijas Jaunatnes čempionātu telpu futbolā. Čempionāta 3. posms norisināsies 20. janvārī Nīcas sporta hallē. Tajā piedalīsies FK “Nīca”, “Nikars-Vanagi”, SK “Kengaroos”, FC “Gauja”, FK “Nikers”, FK “Ādaži”. Nāc un atbalsti! Spēļu grafiks.

Sakarā ar to, ka ir pieteikts liels dalībnieku skaits, sacensības sāksies plkst. 10:00.


Piedzīvo kārtējo zaudējumu

LTFA rīkotā 1. līgas telpu futbola čempionāta pirmais aplis ir noslēdzies. 13. janvārī FK “Nīca/OtankiMill” laukumā tikās ar Talsi/ FK “Laidze” komandu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu 0:0 rezultātu, bet otrajā puslaikā viesu komanda raiti virzīja bumbu mājinieku vārtos, līdz ar to spēle noslēdzās ar smagu zaudējumu 1:5. 
Vārtu autors Jurijs Teretenko. 
Nākošo nedēļu nīcenieki dodas izbraukumā, kur atkārtoti laukumā tiksies ar TFK “Liepāja”, bet 27. janvārī plkst. 14:00 pēdējā mājas spēle pret FK “Tukums 2000/TSS”.


Uzņems BBL komandas

Varam lepoties, ka Nīcā iespējams redzēt ne tikai vietējo komandu mačus, bet arī starptautiskas spēles. Baltijas basketbola līgas ietvaros, sestdien, 13. janvārī plkst. 19:30, Nīcas sporta halles laukumā tiksies Liepājas lauvu pārstāvētā “Betsafe/Liepāja” un BK “Jūrmala”. Nāc un izbaudi lielo basketbolu!

Spēles ieraksts


Piedzīvo zaudējumu

Sestdien, 6. janvārī, FK “Nīca” uzsāka Kurzemes derbiju, uz laukuma tiekoties ar Kuldīgas FC “Nikers” komandu. Pirmais puslaiks noslēdzās saspringti – ar neizšķirtu rezultātu 0:0, tomēr otrajā puslaikā viesiem izdevās mūsu komandu atstāt iedzinējos, kad desmitajā otrā puslaika minūtē mājinieku vārtos tika raidīts pirmais rezultatīvais sitiens. Īsi pirms spēles beigām FC “Nikers”, gūstot otros vārtus, izcīnīja sev trešo uzvaru 1. līgas sacensībās, turpretī mūsu komanda piedzīvojusi tikai vienu uzvaru, vienu neizšķirtu un 3 zaudējumus. Šajā nedēļas nogalē, 13. janvārī plkst 15:00, spēle pret Talsi/FK “Laidze” komandu, kuri šobrīd tabulā ieņem pēdējo vietu. Vai tas garantēs uzvaru FK “Nīca” komandai? Nāc un atbalsti!


Komplektēs jaunu futbola grupu

Futbola klubs “Nīca” 5. janvārī rīko atvērto futbola dienu “Pamodini futbolistu sevī”, ar mērķi piesaistīt gados jaunākos spēlētājus un izveidot jaunu 2012./2013. gada dzimušo futbolistu grupu. Gaidītas ir gan meitenes, gan zēni, kuri dzimuši no 2010. – 2014. gadam. Līdzi ņemt treniņtērpu, sporta apavus, aktīvu noskaņojumu un, protams, draugus! Lai kopā jautrāk!


FK “Nīca” uzsāk spēļu maratonu

Latvijas Telpu futbola asociācijas rīkotajā 1. līgas čempionātā pagājušo gadu mūsu futbolistiem izdevās noslēgt ar pirmo uzvaru. 16. decembrī, laukumā tiekoties ar vieniem no turnīra līderiem, RSU/Miltiņkrogs Dobele, saspringtā spēlē izdevās gūt uzvaru 4:3. Vārtu autori Elvijs Reķēns, Mārcis Štolceris un Dāvis Leiteris (2 gūti vārti), dodot cerību, ka Jauno gadu izdosies iesākt uz tik pat pozitīvas nots.
6. janvārī plkst. 14:00 Nīcas sporta hallē FK “Nīca/OtankiMill” laukumā stāsies pretī FC “Nikers”. Nāc un atbalsti!


Gūst starptautisku pieredzi

Futbola klubs Nīca lepojas, ka jaunieši izmēģina savus spēkus arī ārpus kluba. 19. novembrī Tomass Toms Sprūds un Krišjānis Rupeiks devās uz Rīgu, lai piedalītos Baltijas futbola skolas komandas atlasē.
Krišjānim izdevās tikt tālāk, un 24. novembra rītā devās uz Varšavu, kur norisinājās Legia Cup.
Šajā čempionātā piedalījās arī tādas komandas kā Fc Lugano, Legia Warszawa, Manchester United, Team Europe, Hertha Berlin, Anderlecht Bruksela, Sparta Praga, Feyenord Rotterdam,
Legia Warszawa II, Manchester City, Karpaty Lwów, Juventus Turyn. 18. komandu konkurencē izcīnīta 6. vieta!

No 4.-7. decembrim mūsu U-9 grupas puiši Valters Emīls Triščenko un Jēkabs Ābelītis devās Baltijas futbola skolas rīkotajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Londonu, lai piedalītos draudzības spēlēs pret tādiem augsta līmeņa klubiem kā “Fulham”, “West Ham United” un “Tottenham”. 
Puikām bija iespēja pārbaudīt savus spēkus, gūt pieredzi starptautiskā vidē un spēlēt citu treneru vadībā.


U-9 grupas futbolisti gūst pirmās uzvaras

Ir atsākusies telpu futbola sezona arī FK Nīca jauniešiem.
26. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā mūsu U-9 grupas jaunieši aizvadīja pirmās 4 spēles Ziemas tūrē un guva 3 uzvaras.
FK Nīca – FK Liepāja AS1 rezultāts 4:3
FK Nīca – FK Liepāja AS2 rezultāts 4:0
FK Nīca – FA Ventspils 2 rezultāts 4:2
FK Nīca – FA Ventspils rezultāts 1:3
9. decembrī plkst. 10:00 Nīcas sporta hallē laukumā tiksies U-10 un U-12 grupas jauniešiem! Nāciet un atbalstiet!


FK Nīca piedzīvo zaudējumus

FK Nīca lielie futbolisti startē gan LTFA 1. līgas , gan Liepājas pilsētas čempionātos telpu futbolā. Aizvadītā nedēļas nogale bija saspringta, jo jāpārstāv komanda bija abos turnīros, kur diemžēl uzvaras netika gūtas. Lasīt vairāk

2. decembrī plkst. 14:00 Nīcas sporta hallē Latvijas kauss telpu futbolā pret Rēzeknes FA/BJSS un 3. decembrī Liepājas pilsētas čempionāts plkst. 17:00 LOC pret Medzi.


Nīcā notiks starptautisks basketbola mačs sievietēm

Nīcas sporta halles lielā zāle ir izraudzīta Latvijas – Igaunijas sieviešu basketbola līgas spēlei, kura norisināsies 24. novembrī plkst. 17:30.

Laukumā tiksies Liepājas Papīrs/LSSS un Tallinna University meitenes.
Ieeja – BEZ MAKSAS.


FK Nīca/OtankiMill.eu aizvada pirmo spēli 1. līgā

FK Nīca/OtankiMill ceturtdien, 9.novembrī, aizvadīja pirmo spēli LTFA 1.līgas čempionātā telpu futbolā. Pirmajā mājas spēlē komanda uz laukuma tikās ar TFK Liepāja. 
Ar rezultātu 0:1 pretinieki izvirzījās vadībā, atstājot nīciniekus iedzinējos un gūstot vēl vienus vārtus. Tomēr Ivanam Gluško izdevās samazināt punktu starpību, gūstot pirmos vārtus. Arī Ivo Skripko un Edgars Kovaļskis veiksmīgi virzīja FK Nīcu pretī uzvarai, tomēr liepājnieki neatpalika, un spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3. 
Nākošā mājas spēle 25.novembrī plkst. 16:00 pret UPTK Nīcas sporta hallē. Tiekamies!!!


Basketbolistiem pirmā uzvara Rietumu līgā

Apvienotā basketbola komanda LPPP/Nīca 4. novembrī aizvadīja pirmo mājas spēli Nīcas sporta hallē, kur laukumā tikās ar SK “Kandava” basketbolistiem.
Jau pēc pirmā puslaika mūsu komandas spēlētāji bija par 14 punktiem pārāki par pretiniekiem., bet čempionātu noslēdza ar uzvaru. Lasīt vairāk.

Nākošā mājas spēle 17. novembrī plkst. 20:00, kur LPPP/Nīca laukumā tiksies ar Bērzi/Plus Ventspils.


FK Nīca startēs Latvijas telpu futbola 1. līgas čempionātā

Latvijas Telpu futbola asociācijas rīkotajā Latvijas telpu futbola 1. līgas čempionātā šogad startē 14 komandas, to skaitā arī FK “Nīca”, kura iedalīta Rietumu konferencē.
Laika periodā no novembra līdz nākamā gada martam komandas savu konferenču ietvaros aizvadīs divu riņķu turnīru, pa reizei tiekoties ar katru pretinieci mājās un izbraukumā. FK “Nīca” čempionātu atklās ar mājas spēli 9. novembrī plkst. 19:30 Nīcas sporta hallē, laukumā tiekoties ar TFK Liepāja. Skatītāju atbalsts būs īpaši nozīmīgs!


Rietumu līgas čempionātu uzsāk ar zaudējumu

27. oktobra vakarā Tukuma sporta centrā norisinājās pirmā LPPP/Nīca Rietumu līgas čempionāta spēle pret BK Tukums. Abas komandas līdzvērtīgi punkts punktā sacentās savā starpā, bet tomēr ar 5 punktu pārsvaru tukumnieki bija pārāki, un mūsu basketbolisti čempionātu uzsākuši ar zaudējumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 67:62. Rezultatīvākie LPPP/Nīca komandas spēlētāji Matīss Caune ar gūtiem 19 punktiem, Kristiāns Dejus ar 13 gūtiem punktiem un Raivis Kalējs ar 10 gūtiem punktiem.
Nākošā spēle 4. novembrī plkst, 20:00 Nīcas sporta hallē pret SK Kandava!


Būs apgrūtināta trenažieru zāles pieejamība

Piektdien, 27. oktobrī, no plkst. 10:00 – 15:00 sakarā ar remontdarbiem būs apgrūtināta trenažieru zāles pieejamība. Ja vēlaties šajā laikā izmantot trenažieru zāles pakalpojumus, lūdzam iepriekš to saskaņot pa tālruņa numuriem 25638442 vai 63452284. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.


Kāpšanas siena būs pieejama tikai iepriekš piesakoties

Pirmdienās no plkst. 18:00 – 20:00 interesentiem ir pieejama kāpšanas siena. Jaunieši vecumā līdz 12 gadiem sienu varēs apmeklēt tikai vecāku klātbūtnē, bet vecumā no 12 – 18 gadiem ar rakstisku vecāku atļauju, pirmajā reizē ierodoties kopā.
Jauniešiem līdz 18 g. vecumam samaksa ir 1 eiro, bet pieaugušajiem – 2 eiro. Aicinām interesentus obligāti iepriekš pieteikties pie sporta halles administrācijas pa tālruņa numuriem 25638442 , 63452284 vai personīgi, jo vienlaikus tiks pieņemti līdz 4 cilvēkiem stundā. Klienti bez iepriekšējas pieteikšanās netiks pieņemti.


Sporta hallē turpmāk būs kāpšanas sienas un trenažieru zāles instruktors

Sākot ar nākamo nedēļu, Nīcas sporta hallē būs pieejama kāpšanas siena. 16. oktobrī plkst. 16:00 (skolēniem) un 18:00 (citiem interesentiem) notiks iepazīšanās pasākums, kuru vadīs klinšu kāpšanas instruktors Uldis Šmits, bet turpmāk pirmdienās no plkst. 18:00 – 20:00 kāpšanas siena būs pieejama jebkuram interesentam. Jauniešiem līdz 18 g. vecumam samaksa būs 1 eiro, bet pieaugušajiem – 2 eiro.
Arī trenažieru zālē, sākot ar 17. oktobri, divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās – no plkst. 18:00 – 20:00, būs pieejams treneris, kurš parādīs, kā pareizi izmantot trenažieru zālē pieejamo inventāru, parādīs vingrinājumus. Papildus samaksa pie vienreizējā apmeklējuma vai abonementa nebūs.


Iepazīsti klinšu kāpšanu

Sākot ar oktobra vidu, Nīcas sporta halles apmeklētājiem būs pieejama arī alpīnisma siena. 16. oktobrī tiek rīkots iepazīšanās pasākums, uz kuru plkst 16:00 aicināti Nīcas novada skolēni, bet plkst. 18:00 – pārējie interesenti. Par klinšu kāpšanu, tās daudzveidību un grūtības pakāpēm, kā arī drošību iepazīstinās klinšu kāpšanas instruktors Uldis Šmits.
Pasākuma dienā būs arī iespēja bez maksas izmēģināt spēkus uz alpīnisma sienas.


Airēšanas grupa noslēdz sezonu

Šajā sezonā airēšanas grupas dalībnieku skaits ir kļuvis nedaudz kuplāks, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Tā pat arī jaunieši ir uzrādījuši ļoti labus rezultātus, kā arī Laura Vecbaštika un Rolands Kokins ir piedalījušies starptautiskā nometnē. Oktobra pirmajā nedēļas nogalē tika noslēgta āra sezona, kur Laura Vecbaštika Rīgas čempionātā izcīnīja godpilno 3. vietu. Airēšanas skolas grupa un trenere Ieva Škubure vēlas teikt lielu paldies vecākiem, Nīcas novada domei, deputātiem un Ingaram Kalējam par sniegto atbalstu. Lasīt vairāk. 


Uzlabo brīvo apmeklējumu koordinēšanu

Nīcas novada iedzīvotājiem ir iespēja izmantot lielo zāli bez maksas, apmeklējot piedāvātās brīvā apmeklējuma nodarbības:
Volejbols notiek pirmdienās no plkst. 19:00 – 21:00. Interesentus aicinām pieteikties www.facebook.com grupā.
Futbolu iespējams uzspēlēt ceturtdienās no plkst. 17:00 – 19:00. Interesentus aicinām pieteikties www.facebook.com grupā
Florbols notiek sestdienās no plkst. 16:00 – 18:00. Interesentus aicinām pieteikties www.facebook.com grupā

Būsim aktīvi un izmantosim iespējas, lai kuplākā skaitā nodotos sportam!


“Nīcas Kauss 2017” izcīna PRIEKULE

Telpu futbola turnīrs “Nīcas Kauss 2017” ir noslēdzies. 30. septembrī fināla spēlē par 3. vietu uz laukuma tikās mājinieku komanda pret Medzi. Jau pirmajā puslaikā Medze izvirzījās vadībā ar 2 punktu pārsvaru, līdz Nīcas komandai izdevās to mazliet pielīdzināt ar rezultātu 2:1, tomēr otrajā puslaikā Medze guva trešos vārtus un izcīnīja 3. vietu.
Vēl karstāka un intensīvāka bija spēle par 1. vietu, kur “Eko Kurzeme” pret “Priekuli” punkts punktā cīnījās par uzvaru. Otrā puslaika beigās Priekulei izdevās izvirzīties vadībā un ar rezultātu 3:4 guva 1. vietu telpu futbola turnīrā “Nīcas Kauss 2017”, pretiniekiem atstājot 2. vietu. Lasīt vairāk.


Aizvada meiteņu futbola dienu

Nīcas novadā futbols ir lielā cieņā. Šobrīd kluba sastāvā trenējas 7 meitenes dažādās vecuma grupās, un ar to, diemžēl, nepietiek, lai ar laiku Nīcā varētu izveidot arī meiteņu futbola komandu. Lai veicināti interesi par šo sporta veidu arī citu meiteņu starpā, 29. septembrī tika organizēta “Futbola diena meitenēm“, kuru viņas aizvadīja kopā ar Karlīnu Miksoni. Lasīt vairāk.


“Nīcas kauss 2017” fināls

Svētdien, 24. septembrī, Nīcas sporta hallē norisinājās izšķirošās spēles, lai noskaidrotu, kuras komandas 30. septembrī cīnīsies par 1. un 3. vietu.
Jau 17. septembrī, noslēdzoties 3. posmam, tika noskaidrotas 4 labākās komandas – A apakšgrupā tās bija “Nīca” un “Eko Kurzeme”, bet B apakšgrupā – “Medze” un “Priekule”.
Diemžēl, spēlē pret Priekuli Nīcas komanda piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā turnīrā un ar rezultātu 0:5 cīnīsies par 3. vietu.
Arī Eko Kurzeme bija pārāki par Medzes komandu un ar rezultātu 6:1 kvalificējas spēlei par 1. vietu.

Tiekamies 30. septembrī plkst 13:30 Nīcas sporta hallē uz lielo finālu! Būs tiešām karsti!
Cīņā par 3. vietu laukumā tiksies “Nīca” un “Medze”, bet plkst. 14:30 spēlē par 1. vietu un uzvarētāju titulu sacentīsies “Eko Kurzeme” un “Priekule”.


LPPP/Nīca neizdodas iekļūt finālā

Sestdien 23. septembrī Kandavas sporta hallē norisinājās Latvijas čempionu kausa sacensības basketbolā. Mūsu LPPP/Nīca, lai arī bez 4 pamatspēlētājiem, godam pārstāvēja komandu, laukumā tiekoties ar BK “Valauto”. Lai arī cīņa bija diezgan līdzīga, ar rezultātu 87-68 tomēr pretinieki bija pārāki un mūsu basketbolistiem tikai mazliet pietrūka, lai iekļūtu finālā.

 

Par 2017. gada Latvijas čempionu kausa uzvarētājiem kļuva “Rumba/LSPA”!
2. vieta – Kandava/Compor
3. vieta – Valauto
4. vieta – UBS


Būs ierobežota trenažieru zāles pieejamība

Gatavojoties 1. līgas sacensībām, FK Nīca futbolisti no 25.septembra turpmāk pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 19:00 – 19:30 izmantos trenažieru zāli, tāpēc tās pieejamība šajos laikos būs ierobežota.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Airētāji Lietuvas kausā uzrāda labus rezultātus

Nīcas airēšanas grupas dalībnieki 16. un 17. septembrī Lietuvā piedalījās starptautiska mēroga sacensībās, kur uzrādījuši ļoti labus rezultātus airēšanas slalomā. Laura Vecbaštika mājās atvedusi godalgoto 2. vietu, bet vismazāk pieredzējušais dalībnieks Raiens Ronis, kurš trenējas tikai kopš šī gada maija, trases grūtāko posmu izbraucis bez kļūdām. Lasīt vairāk.


FK Nīca trešie labākie Latvijā

Sestdien, 16. septembrī Tukumā noslēdzās Latvijas minifutbola asociācijas rīkotais čempionāts minifutbolā. Visas vasaras garumā dažādās Latvijas pilsētās notika 6 sabraukumi, kur par labākās komandas titulu kopumā cīnījās 11 komandas. Arī mūsu futbolisti no “FK Nīca” šogad ņēma dalību šajā čempionātā. Lai arī starts nebija diez ko veiksmīgs, tomēr komanda tika tālāk līdz finālam, kur pēdējā cīņā pret divkāršējiem Baltijas čempioniem “FC Nikers” no Kuldīgas bija pārāki un ar rezultātu 5:1 ieguva 3. vietu. Pārāki par mūsu futbolistiem bija “Amoko/FK02”, kuri ieguva 2. vietu, bet godpilnā 1. vieta šoreiz tika mājiniekiem “Tukuma brāļiem”. Visas trīs komandas nākošgad ir tiesīgas piedalīties arī Baltijas čempionātā Tallinā. Papildus tam, nīcenieki ieguva arī korektākās komandas titulu, bet mūsu vārtsargs Ivo Lākutis ieguva čempionāta labākā vārtsarga titulu. Malači!


Futbola diena meitenēm kopā ar Karlīnu Miksoni

Lai veicinātu interesi par futbolu ne tikai zēnu, bet arī meiteņu starpā, 29. septembrī plkst. 17:00 Nīcas sporta laukumā tiek rīkota futbola diena tieši meitenēm! Par to, kas ir futbols un kāpēc to var spēlēt arī meitenes stāstīs Karlīna Miksone, kuru Latvijā nebaidās saukt par futbola supermeiteni.
Notiks arī sportiskas aktivitātes, tāpēc vēlams līdzi ņemt sporta tērpu, labu garastāvokli un draudzenes!
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 22. septembrim uz e-pastu ingars.kalejs@nica.lv vai arī pa tālruni 26174896.

Noteikti atnāc!


Sporta hallē nedēļas nogalē sportiska gaisotne

Nīcas sporta halles lielā zāle ir būvēta tā, lai tajā varētu notikt ne tikai vietējā mēroga čempionāti, bet arī starptautiski turnīri.
Kluba “Liepājas Lauvas” basketbola komanda “BETSAFE/Liepāja”, kura līdz šim bija pazīstama kā “Liepāja/Triobet”, savai draudzības spēlei ar Lietuvas komandu BC “Telšiai” ir izvēlējusies Nīcas sporta halli.
Spēle notiks 23. septembrī plkst. 15:00, bet 24. septembrī turpināsies cīņa par Nīcas kausu telpu futbolā. Pēc 3. posma spēlēm plkst. 16:00 laukumā tiksies Nīcas un Priekules komandas, bet plkst. 17:00 Eko Kurzeme un Medze.
Aicināts ikviens interesents! Ieeja – brīva!


Notiks treniņi MIX aerobikā

Sākot ar 2. oktobri pie treneres Innas Antonovas pirmdienās un trešdienās no plkst. 19:00 – 20:00 Nīcas sporta halles Aerobikas zālē sievietēm norisināsies fitnesa treniņi MIX aerobikā, kura sevī iekļauj zumbu, latīņamerikāņu deju elementus, kalanētiku (vingrošanas sistēma veselam, vingram un skaistam ķermenim), fitnesa jogu un fitbolu (vingrošana uz bumbas). Ja vēlaties uzlabot sava ķermeņa formu un gūt pozitīvas emocijas, laipni lūdzam! Pierakstīties pa telefonu – 29491999!


Iespējama traucēta sporta halles darbība

Sakarā ar garantijas remontdarbiem, no 13. septembra līdz 20. septembrim laika posmā no plkst. 10:00 – 16:00 iespējama traucēta Nīcas sporta halles darbība. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


“Nīcas kauss 2017” aizvadīts 2. posms

10. septembrī Nīcas sporta hallē norisinājās jau otrais telpu futbola turnīra posms. Tajā piedalās 8 komandas, kuras spēlē divās apakšgrupās.
Rezultāti:
Liepājas Papīrs : Blue Shock Race 0:5
TEM : Eldans 8:4
Nīca : Eko Kurzeme 3:3
Medze : Priekule 3:2
Medze guvusi 6 punktus, Eko Kurzeme un Nīca kopumā 4 punkti katrai, TEM, Priekule un Blue Shock Race katrai pa 3 punktu guvumam, bet Liepājas papīrs un Eldans 0 punkti. 
Turnīra rezultatīvākie spēlētāji – Nils Sitenkovs (Priekule) – 7 gūti vārti, Aleksejs Vasiļevs (TEM) – 4 gūti vārti, Edgars Fišmeisters (Eko Kurzeme), Emīls Jēkabsons (Medze), Antons Mavko (TEM), Daniels Sērmoliņš (Blue Shock Race) – 3 vārtu guvumi katram. 


Halle sāk strādāt pēc jaunā grafika

Ar 4. septembri Nīcas sporta halle atsāks strādāt ierastajā režīmā – darba dienās no plkst. 10:00 – 21:00, bet sestdienās no plkst. 10:00 – 18:00.
Tā pat ir gatavs jaunais lielās zāles un aerobikas zāles noslodzes grafiks.
Jau kopš augusta sporta halles aerobikas zālē otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18:00-19:00 norisinās funkcionālie treniņi pie Lauras Pakules – Krūčes (tel.nr. 26114020).
Sākot ar 19. septembri otrdienās un ceturtdienās no plkst. 19:00-20:00 atsāksies arī ārstnieciskā vingrošana pie treneres Sigitas Frankas (tel.nr. 29456861).
No 2. oktobra pirmdienās un trešdienās plkst. 19:00-20:00 piedāvājam jaunumu – MIX aerobiku pie treneres Innas Antonovas. (tel.nr. 29491999).
Aicinām interesentus pieteikties personīgi pie trenerēm!


“Nīcas kauss 2017” aizvadīts pirmais posms

Šajā nedēļas nogalē ar FK Nīca spēli pret TEM tika atklāts telpu futbola turnīrs “Nīcas kauss 2017”. 
Čempionātā piedalās 8 komandas, kuras spēlē 2 apakšgrupās. 
A grupas rezultāti pēc pirmā posma:
NĪCA-TEM 4:2
EKO KURZEME-ELDANS 4:0;
B grupas rezultāti:
PRIEKULE- BLUE SHOCK RACE 8:4
MEDZE- LIEPĀJAS PAPĪRS 6:2
Nākamais posms jau 10. septembrī plkst. 11:00 Nīcas sporta hallē!


LPPP/NĪCA kvalificējas labāko astotniekam

Nedēļas nogalē  Nīcas sporta hallē norisinājās Latvijas čempiona kausa Kurzemes atlase , kurā sezonu atsāka “LPPP/Nīca” basketbolisti, kas pateicoties izcīnītām sudraba medaļām Rietumulīgas turnīrā kvalificējās šim turnīram! Pirmā spēlē pret vairākkārtējiem Ventspils čempioniem – “Baltijas Ekspresis” komandu, kur tika gūta svarīga uzvara, rezultāts 72:65. Rezultatīvākie mūsu komandā – Klāvs Ansons – 20 p. un Vairis Pusaudzis – 19 p. Iespaidīgs rezultāts – 21 atlēcošā bumba mūsu komandas tornim Tomam Leiterim! Vakarā tika aizvadīta otrā spēle ar Liepājas čempioniem – “Oskara Transports” komandu . Rezultāts 62-52 mūsu vienības labā un izcīnīta 1.vieta kurzemes divīzijā un kvalificējamies labāko astotniekam 23.septembrī Kandavā! Rezultatīvākie šajā mačā Klāvs Ansons – 11 p. un Toms Fricbergs – 11 p.


Izmaiņas basketbola sacensību norisē

Ir veiktas izmaiņas sacensību norisē:
sākums plkst. 12:30 un laukumā tiksies LPPP/Nīca pret Baltijas Ekspresis, plkst. 16:30 – Oskara transports pret Baltijas Ekspresis, plkst. 20:00 – LPPP/Nīca pret Oskara transports.

Nīcas sporta halle jauno sezonu uzsāks ar Latvijas čempiona kausa Kurzemes zonas sacensībām basketbolā. 2. septembrī laukumā tiksies vietējie basketbolisti LPPP/Nīca (Rietumu līgas vicečempioni), BK “Oskara Transports” (Liepājas čempioni) un Ventspils Baltijas Ekspresis (Ventspils čempioni). Sacensību sākums plkst. 12:30. Ieeja brīva.

Atbalstīsim savējos!


“Nīcas kauss 2017”

Septembra nedēļas nogalēs Nīcas sporta hallē norisināsies telpu futbola turnīrs “Nīcas kauss 2017”. Pirmās spēles jau šīs nedēļas nogalē – 3. septembrī.
Turnīrā piedalās 8 komandas:
A grupā spēlē FK Nīca, Eko Kurzeme, TEM, Eldans;
B grupā spēlē Priekule, Liepājas Papīrs, Medze, Blue Shock Race.
Visa mēneša garumā komandas savā starpā sacentīsies, izvirzoties uz pusfināla un fināla spēlēm.


Piedalās starptautiskā čempionātā Polijā

FK Nīca U-11 grupas jaunieši 25. augustā devās uz Poliju, kur 3 dienu garumā piedalījās starptautiskajā čempionātā Wisla Plock Yout Cup 2017.
Startējot C grupā, 6 komandu konkurencē FK Nīca guva 1 uzvaru, 1 zaudējumu un 3 neizšķirtus rezultātus, ieņemot 4. vietu, bet turnīrā kopumā iegūta 8. vieta no 12 komandām.


U-11 grupas futbolisti izcīna 3. vietu

Ir noslēdzies Kurzemes Jaunatnes čempionāts futbolā U-11 grupas futbolistiem. 15. augustā jaunieši devās uz Ventspili, kur norisinājās pēdējās izšķirošās spēles par medaļām, rezultātā mājup FK Nīca devās ar godpilno 3. vietu. Visas vasaras garumā kopumā tika aizvadītas 12 spēles, gūtas 9 uzvaras un piedzīvoti 3 zaudējumi.


Atsāksies vispār attīstošā vingrošana bērniem

Sākot ar septembri, bērniem no 5 gadu vecuma atsāksies vispār attīstošā vingrošana. Nodarbības notiks otrdienās un ceturtdienās no plkst. 16:00 – 17:00. Aicinām vecākus savas atvases pieteikt personīgi pie treneres Kristīnes Kopštāles pa tālruni 29560068.

 


Izcīna Latvijas Jaunatnes čempiones titulu

6. augustā Valmierā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā, kurā piedalījās arī 9 Nīcas airētāji.
Gaujas upes “Kazu krācēs” par čempionu titulu cīnījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas, kā arī bija dalībnieki no Krievijas un Baltkrievijas.
Individuālajos braucienos Laurai Vecbaštikai U-14 grupā 3.vieta, Rolandam Kokins U-16 grupā izcīnīja augsto 4.vietu, Dāvis Jaunzemis U-14 grupā – 12.vieta, Raineram Jākobsonam – 17.vieta.
Vislabākais sniegums K1 klasē jaunietēm komandu braucienā izcīnot 1.vietu – Laurai Vecbaštikai, kļūstot par Latvijas Jaunatnes čempioni komandu braucienā! 
Arī paši jaunākie airētāji, kuriem tikai tagad ir sākusies īstā sacensību pieredze, ir uzrādījuši labus rezultātus, priecējot gan sevi, gan treneri Ievu Škuburi: Sintija Biteniece – 7. vieta, Raiens Ronis – 24. vieta, Alvis Tumaševskis – 26. vieta, Jānis Logvinovs – 29. vieta un Valts Vecbaštiks – 30. vieta.

Apsveicam jauniešus ar panākumiem! 


FK Nīca izcīna 1. vietu

Liepājas pilsētas atklātais amatieru minifutbola čempionāts mūsu futbolistiem ir noslēdzies. FK Nīca čempionātā šogad startēja B grupas divīzijā, kurā kopumā bija 8 komandas. 
Aizvadot pirmās 7 spēles, FK Nīca futbolisti bija ierindojušies labāko četrinieka augšgalā, gūstot 5 uzvaras un 2 neizšķirtus rezultātus.

Tālāk B1 grupas divīzijā, stājoties pretī 3 spēcīgākajām grupas komandām – Lesjafors, Raven un Blue Shock Race mūsu futbolisti pār visām komandām pārliecinoši guva uzvaras attiecīgi 4:1, 4:0 un 5:1, rezultātā ar 26 punktu guvumu pārliecinoši gūstot 1. vietu. Lasīt vairāk.

 


 


Norisināsies Dobrecova kausa izcīņa U-11 grupām

Pēc nelielas pauzes FK Nīca jaunieši ir atsākuši treniņus un piedalās sacensībās. U-11 grupas futbolistiem pēc veiksmīgas uzvaras Vegas kausā priekšā ir nopietna cīņa par Dobrecova kausu, kurš norisināsies no 4. līdz 6. augustam Liepājā. Lasīt vairāk.

 

 


 Vegas kausā aizvadīta pirmā diena

Ļoti sīvā konkurencē pret spēcīgām komandām gan U-9, gan U-11 grupas futbolisti ir aizvadījuši Vegas kausa pirmo dienu. Svētdien, 23. jūlijā, FK NĪCA zelta grupā abas vecuma grupas cīnīsies par Vegas kausu. Lai veicās!

 

 

 

 


Būs VEGAS KAUSS 2017

Jau nākošās nedēļas nogalē, 22. un 23. jūlijā, Rudes stadionā notiks čempionāts futbolā “Vegas kauss“, kurā dalību pieteikušas komandas ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas.
Čempionāts sāksies plkst. 10, kur pirmie laukumā dosies U-9 grupas jaunieši, turpinājumā plkst. 14:15 būs sacensību atklāšana, bet plkst. 15 laukumā tiksies U-11 grupu futbolisti. Cīņa par kausu turpināsies arī 23. jūlijā un plkst. 13:30 notiks sacensību dalībnieku apbalvošana. Pielikumā var iepazīties ar čempionāta norisi un spēļu grafikiem. Izmantosim iespēju pavadīt dienu sportiskā gaisotnē un atbalstīsim mūsu futbolistus!


Minifutbols

Sestdien, 8. jūlijā, Kuldīgā norisinājās jau trešais Latvijas minifutbola asociācijas rīkotais sabraukums. Spītējot lietum, FK NĪCA šajā reizē mājup devās ar 2 uzvarām un 1 zaudējumu.
Pirmajā spēlē pret JakoSport&Hela tika gūta uzvara 1:0, bet pret mājiniekiem FC Nikers zaudējums 0:2. Šajā sabraukumā pēdējā spēle bija pret Libaca City kamandu, kura tika uzvarēta ar rezultātu 2:1.
5 no 10 spēlēm vārtu attiecība pašlaik ir 7:10.


 5. vieta Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Cēsīs noslēgusies Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kur labus rezultātus uzrādījuši arī Nīcas novada jaunieši – Elīza Šēfere, Rolands Kokins un Kārlis Ārvalds Mūsiņš. Lasīt vairāk.

 

 


FK Nīca lielie futbolisti izvirzās vadībā

Liepājas atklātajā amatieru čempionātā minifutbolā FK Nīca vakar, 4.jūlijā, stājās pretī pēdējai no 7 komandām. Spēlē pret Liepājas papīrs pirmais puslaiks beidzās ar rezultātu 0:0. Otrajā puslaikā nīcenieki jau guva pirmos 2 vārtus, bet īsi pirms spēles beigām FK Nīca guva vēl vienus vārtus. Rezultāts 3:o, pretiniekus atstājot “sausā”.
27. jūnijā ar rezultātu 3:1 beidzās spēle pret komandu Raven.
Šobrīd FK Nīca vārtu attiecība 20:4, kopvērtējumā gūstot 17 punktus un pagaidām izvirzoties vadībā.


Airēšanas slalomā nīcenieki parāda cīņassparu

1. jūlijā airētāji devās uz Rīgu, kur norisinājās Lucavsalas čempionāts airēšanas slalomā, bet nākamajā dienā devās tālāk uz Burtnieku novada čempionātu. Airētāji uzrādījuši labus rezultātus, kā arī parādījuši kārtīgu cīņassparu. Malači! Lasīt tālāk.

 


 

 

Nīcas sportisti piedalīsies Jaunatnes Olimpiādē Cēsīs

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts nozīmes uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas sporta sacensības, kuras norisināsies no 7. – 9. jūlijam. Olimpiādes galvenā norises vieta šogad ir Cēsis, bet sacensības norisināsies arī Valmierā, Priekuļos, Burtniekos, Engurē, Jelgavā, Jūrmalā, Limbažos, Rīgā, Siguldā, Smiltenē un Valkā.
Nīcas novads savu dalību Olimpiādei ir pieteicis divos sporta veidos – MTB velosportā novadu pārstāvēs Kārlis Ārvalds Mūsiņš, bet airēšanas slalomā – Elīza Šēfere un Rolands Kokins. Viņiem līdzi dosies treneri Ieva Škubure un Aivis Karzons. Lai veicas!


Zvejnieku svētkos arī sportosim 

Kā jau katru gadu, arī šogad Zvejnieku svētkos visi interesenti aicināti piedalīties gan individuālajās, gan komandu sacensībās – būs zvejnieka zābaka mešana, virves vilkšana, futbols un stafete. Ar nolikumu iepazīstieties šeit.

 

 


U-8 grupai 9. vieta Dobrecova kausā

FK Nīca jaunākie starptautiskā bērnu un jauniešu futbola čempionāta Dobrecova kauss spēlētāji veiksmīgi aizvadījuši savu pirmo čempionātu – savā grupā iegūta 3. vieta, bet turnīrā kopumā izcīnīta 9. vieta! Lasīt vairāk.
Foto: Uldis Dobelis

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Darba laiks Nīcas sporta hallē Līgo svētkos

Līgo svētku nedēļā  Nīcas sporta halle pāriet uz vasaras darba laiku.
19. – 21. jūnijā halle būs atvērta no plkst. 11 – 19, bet 22. jūnijā – no plkst. 11 – 17.  23. un 24. jūnijā – slēgts!

Atgādinām, ka arī turpmāk vasaras sezonā darba laiks būs no plkst. 11 – 19, bet sestdienās un svētdienās halle būs slēgta!


Sporta iestādēs mainīts darba laiks

Sakarā ar nometnēm un halles labiekārtošanas darbiem, sākot ar š.g. 19. jūniju Nīcas sporta halle pāriet uz VASARAS DARBA LAIKU.

Darba dienās gaidīsim Jūs no plkst. 11 – 19, bet sestdienās un svētdienās halle būs slēgta!

Rudes sporta nams vasaras sezonā ir slēgts!


Kurzemes čempionāts 8 pret 8

FK Nīca U-11 un U-12 grupām notiek Kurzemes čempionāts 8 pret 8. 12. jūnijā U-12 2 spēlēs guva 1 uzvaru, kā arī piedzīvoja 1 zaudējumu, bet 15. jūnijā U-11 no 4 spēlēm guva 3 uzvaras un 1 zaudējumu. Lasīt vairāk

 


Airētāji atgriezušies no nometnes Valmierā

Nīcas airētāji no 6. – 11. jūnijam aizvadīja nometni Valmierā, kā arī startēja Latvijas Valsts Meži/Latvijas čempionāts airēšanas slalomā gan individuālajos kvalifikācijas, gan komandu braucienos.
Sieviešu grupā Elīzai Šēferei 12. vieta, Laurai Vecbaštikai – 14. vieta.
Vīriešu grupā Dāvim Jaunzemim 28. vieta, Rolandam Kokinam 31. vieta, Raineram Jākobsonam 46. vieta, bet Raienam Ronim 48. vieta.
Komandu braucienos meitenes izcīnījušas 3. vietu, bet puišiem – 10. vieta.
Jāpiebilst, ka Raiens Ronis sacensībās piedalās pirmo reizi, un viņa uzstādītie rezultāti ir ļoti labi. Rezultātu gan Raienam, gan Rolandam ietekmēja fakts, ka sacensībās tika startēts ar svešu airi, jo savs tika salauzts.

 


Dobrecova kauss U-9 grupām aizvadīts

FK Nīca piedalījās starptautiskā futbola čempionātā Dobrecova kauss 2017, kurš norisinājās Liepājā. Spēlēs pret Latvijas un Lietuvas komandām, FK Nīca savā grupā ieņēma 6. vietu, bet pēc uzvaras pār Vaiņodes komandu, čempionātā kopumā ieņem 23. vietu! Lasīt vairāk

Paldies vecākiem, radiem un draugiem par atbalstu!
Foto no organizatoru un vecāku personīgā arhīva.

 

 

 

 


Kurzemes tūre U-8 un U-9 grupas futbolistiem

Mazajiem futbolistiem norisinās Kurzemes tūres spēles. 6. jūnijā U-9 grupa devās uz Saldu, bet 8. jūnijā U-8 grupa aizvadīja spēles Kuldīgā, gūstot arī labus rezultātus. Lasīt vairāk

 

 


Latvijas Kauss 2017 futbolā

Vasaras sezonā FK Nīca piedalās čempionātā “Latvijas Kauss 2017”. 4. jūnijā tika aizvadīta 1. čempionāta spēle Rudes stadionā. Cīņā par uzvaru pret Caramba Rīga jau pirmajā puslaikā mūsu futbolistiem neizdevās nosargāt vārtus un palikām iedzinējos, tomēr līdz spēles beigām rezultātu izdevās noturēt nemainīgu 0:1 rīdzinieku labā.


Sestdien, 3. jūnijā, mazie U-8 futbolisti “Kurzemes tūres” ietvaros Rudes stadionā aizvadīja 4 spēles, no kurām 2 zaudētas, 1 neizšķirta, bet 1 uzvara.Lasīt tālāk

 


Čempionāts minifutbolā

Latvijas minifutbola asociācija rīko čempionātus minifutbolā. 28. maijā pirmo reizi arī FK Nīca devās uz Rīgu, kur jau čempionāta otrajā sabraukumā aizvadīja divas spēles. Rīgas Juglas vidusskolas laukumā pirmā spēle pret Amoko/FK, kurā piedzīvojām zaudējumu 3:5, bet otrā spēle pret New Project/Tente ar zaudējumu 1:2.

Čempionāts norisināsies visas vasaras garumā.


“Vaiņodes kauss”

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vaiņodē norisinājās “Vaiņodes kausa” izcīņa futbolā, kurā piedalījās arī mūsu U-8 un U-9 grupas futbolisti. Spēlēs gan pret Latvijas, gan Lietuvas komandām tika piedzīvotas gan uzvaras, gan zaudējumi. Lasīt vairāk


“ATVARA kauss 2017”.

Svētdien, 21.maijā, Liepājā notika airēšanas slaloma sacensības “ATVARA kauss 2017”. Nīcas airēšanas skolu pārstāvēja Laura Vecbaštika un Elīza Šēfere. Meitenēm teicami rezultāti – U-15 meiteņu grupā Laurai 2. vieta, bet Elīzai 3. vieta.


Nīcas kauss 2017”

20. maijā, jau otro gadu pēc kārtas, Bārtas upē pie Upeskrastiem notika airēšanas sacensības “Nīcas kauss”. Speciāli izbūvētajā trasē spēkiem mērojās 93 sportisti no Latvijas un Lietuvas. Labākos rezultātus mūsu komandā uzrādīja Laura Vecbaštika un Elīza Šēfere. Par rezultātiem Lasīt vairāk.

Ceļojošo “Nīcas kausu” izcīnīja komanda “Rīdzene”. Paldies sacensību organizētājiem- sporta klubam “Atvars” un Nīcas novada domei.


FK “NĪCA” klubs attīstās

2016 gada nogalē aktīvi strādājot gan “Nīcas novada attīstības biedrībai”, kluba vadībai, treneriem, futbolistu vecākiem un pieaugušajiem futbolistiem, tapa FK “NĪCA” kluba attīstības koncepcija 2017.- 2020. gadiem. Kopā ar šo svarīgo dokumentu tika izstrādāts arī finanšu plāns šiem gadiem un kluba nolikums.Lasīt vairāk.

FK “NĪCA” koncepcija


Kurzemes jaunatnes čempionāta sacensībās

13. Maijā U-9 futbolisti devās uz Liepāju, kur notika Kurzemes jaunatnes čempionāta sacensības. Mūsējie aizvadīja 4 spēles, ar 2 uzvarētām un 2 zaudētām;

 • LRSS / FK NĪCA – FK LIEPĀJA (KB2) ar rezultātu 5:0
 • LRSS / FK NĪCA – FK LIEPĀJA (JR2) ar rezultātu 4:1
 • LRSS / FK NĪCA- FK SALDUS ar rezultātu 0:4
 • LRSS / FK NĪCA- FK LIEPĀJA (A.O) ar rezultātu 0:3

Šodien, 19. maijāU-11 futbolisti aizvadīja pārliecinošu spēli Kurzemes jaunatnes čempionātā, kas šoreiz notika Kuldīgā. Mūsējiem visas 3 spēles ar pārliecinošām uzvarām:

 • LRSS / FK NĪCA- KULDĪGA NSS ar rezultātu 7:1
 • LRSS / FK NĪCA- SALDUS SS ar rezultātu 4:0
 • LRSS / FK NĪCA- BROCĒNU NBJSS ar rezultātu 5:0

Mūsējie piedalās minifutbola čempionātā!

Otrdien, 16. maijā norisinājās Liepājas atklātais minifutbola čempionāts. Mūsējiem pārliecinoša uzvara pār Rucavas komandu 4:1. Malači!

Nākamā spēle ceturtdien, 25. maijā pret Galaxy N komandu, kas notiks Liepājā, Daugavas rezerves stadionā plkst. 19:00

Atbalstīsim savējos!


Veic izmaiņas halles maksas pakalpojumu noteikumos

Lai veicinātu Nīcas sporta halles pilnvērtīgākas izmantošanas iespējas novada aktīvākajiem sportistiem, domes sēdē apstiprināja izmaiņas halles maksas pakalpojumu noteikumos. Nīcas novada sporta komandu dalībnieki, kas pārstāv novadu Kurzemes un augstāka mēroga sacensībās, reizi nedēļā varēs apmeklēt trenažieru zāli bez maksas. Savukārt aktīvākie trenažieru zāles apmeklētāji varēs iegādāties trenažieru zāles mēneša abonementu ar neierobežotu apmeklējumu skaitu.


Airētājiem veiksmīga dalība čempionātos

13. maijā Iecavā no Latvijas un Lietuvas pulcējās jaunieši, lai piedalītos Ķekavas novada kausa izcīņā. Šoreiz mūsu komandu pārstāvēja tikai puiši- Rolands Kokins, Dāvis Jaunzemis, Raiens Ronis un Valts Vecbaštiks. Rezultāti pa vecumu grupām:

 • U-16 grupā Rolandam Kokinam 5. vieta;
 • U-14 grupā Dāvim Jaunzemim 5. vieta, Raienam Ronim 17. vieta un Valtam Vecbaštikam 18. vieta.

Bet jau nākamajā dienā jaunieši devās uz Baldoni, kur norisinājās Baldones čempionāts un Baltijas jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā. Rezultāti pa vecumu grupām:

 • U-16 grupā Rolandam Kokinam 2. vieta;
 • U-14 grupā Dāvim Jaunzemim 6. vieta, Raienam Ronim 17. vieta, Valtam Vecbaštikam 21. vieta.

MOSP CUP 2017

No 28.-30 . aprīlim Polijas pilsētā Belostokā norisinājās starptautiskais turnīrs futbolā U- 11 grupā. Bez mūsu puišiem piedalījās vēl 36 komandas no Polijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Mūsu futbolistiem šis bija pirmais šāda līmeņa turnīrs. Tomēr neraugoties uz to, tika sasniegti labi rezultāti- 3 uzvaras, 2 neizšķirti un 5 zaudējumi, kas kopumā mūs ierindoja 25 vietā. Labākais turnīra spēlētājs mūsu komandā- Dāvids Mokorenko.


Arī mūsu sieviešu basketbola komandai pirmais kauss par 3. vietu!
Malači un gatavojamies jaunai sezonai!


Mūsējiem 1. vieta Lejaskurzemes novadu basketbola čempionātā 

13. maijā par Lejaskurzemes novadu čempiona titulu basketbolā cīnījās četras labākās komandas-LPPP/Nīca, Dunika, Kalēti un Vērgale. Cīņā par trešo vietu pārliecinošu uzvaru izcīnīja Vērgales komanda, pieveicot Kalētus 100: 54. Spēlē pret Duniku guvām uzvaru ar 11 punktu pārsvaru – 66:55. Kopvērtējumā Kalētiem 4. vieta, Vērgalei 3. vieta, Dunikai 2. vieta un mums 1. vieta! Rezultatīvākie mūsu komandā : Dāvis Silenieks- 22 p., Mārtiņš Kravčenko-14 p. un Toms Leiteris- 12 p., bet labākais turnīra spēlētājs Māris Štībelis. Apsveicam!


20. maijā airētāji cīnīsies par “Nīcas kausu”

20. maijā, sestdien plkst. 12:00, jau otro gadu pēc kārtas, Bārtas upē pie Upeskrastiem notiks airēšanas sacensības “Nīcas kauss”. Speciāli izbūvētajā trasē spēkiem mērosies sportisti no Latvijas un Lietuvas. Airētāji sacentīsies uz laiku, noteiktā secībā izbraucot virs ūdens iekārtos vārtiņus. Trasi vajadzēs izbraukt ne tikai pēc iespējas ātrāk, bet arī precīzāk, jo par pieļautajām kļūdām pienāksies soda punkti, tāpat arī par vārtu neizbrukšanu. Pēc fināla, ap plkst. 15:30 interesentiem būs iespēja iemēģināt slaloma laivas. Sacensībās piedalīsies arī Nīcas airēšanas slaloma komanda “NAS”, tāpēc visi tiek aicināti, lai atbalstītu mūsējos!

Sacensības organizē sporta klubs “Atvars” un Nīcas novada dome. 


BRĪVAIS florbols notiks PIRMDIENĀS plkst. 19:00

Pavasara/ vasaras sezonā BRĪVAIS florbols notiks nevis sestdienās plkst. 16:00, bet PIRMDIENĀS plkst. 19:00.

Ir aicināti visi spēlēt gribētāji!


 

Lejaskurzemes basketbola čempionāta fināls jau 13.05. !

Sestdien, 13. maijā  plkst. 16:30 Nīcas sporta hallē sāksies Lejaskurzemes basketbola čempionāta  fināla spēlēs. Plkst. 16:30 spēle par trešo vietu Vērgale pret Kalētiem, bet pulksten 18:00 spēle par 1. vietu-LPPP/NĪCA pret Dunikas komandu . Pēc tam sekos apbalvošana! 

Nāc uz Nīcas sporta halli un atbalsti savējos!


Mazie futbolisti piedalās Kurzemes jaunatnes čempionāta sacensībās

6. maijā U-11 futbolisti devās uz Brocēniem, kur notika Kurzemes jaunatnes čempionāta sacensības. Mūsējie aizvadīja trīs spēles pret FA VENTSPILS1, FA VENTSPILS2 un TNSS / FK LAIDZE ar vienu uzvarētu un divām zaudētām:

 • LRSS / FK NĪCA – FA VENTSPILS1  ar rezultātu 0:2
 • LRSS / FK NĪCA – FA VENTSPILS2 ar rezultātu 1:0
 • LRSS / FK NĪCA – TNSS / FK LAIDZE ar rezultātu 0:2

7. maijā U-8 futbolisti Kurzemes jaunatnes čempionāta sacensībās, kas notika Liepājā aizvadīja 4 spēles, ar vienu neizšķirtu un 3 uzvarētām:

 • LRSS / FK NĪCA – FKL IL1 ar rezultātu 1:1
 • LRSS / FK NĪCA – FKL IL2 ar rezultātu 3:1
 • LRSS / FK NĪCA – FKL AO1 ar rezultātu 3:1
 • LRSS / FK NĪCA – FA VENTSPILS 3 ar rezultātu 1:0

LPPP/NĪCA piekāpjas Kalētniekiem

5. maijā norisinājās Lejaskurzemes basketbola čempionāta pusfināls starp LPPP/NĪCA un Kalētu komandām. Saspringtā cīņā mūsējie diemžēl piekāpās pretiniekiem un zaudēja ar rezultātu 68:75.  Finālturnīrs jau 13.maijā, plkst. 16:00 Nīcas sporta hallē!


Nīcas airētāji piedalās Viļņas un Lietuvas čempionātā

29. un 30.aprīlī Nīcas airēšanas slaloma  komanda “NAS” devās uz Griģišķes pilsētu, lai cīnītos par Viļņas un Lietuvas čempionāta medaļām. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Čempions notika pa Vokes upi, kur organizatori bija parūpējušies par tehniski sarežģītu trases variantu, kas nevienam vien no sportistiem prasīja izturību un spēju ātri manevrēt starp upē izvietotajiem vārtiem. Kaut arī neviens no mūsējiem airētājiem neiekļuva finālā, tomēr tika uzrādīti ļoti labi rezultāti starp pieredzējušajiem sportistiem.

Rezultāti pa vecumu grupām: Viļņas čempionātā (29. aprīlī):

 • U-14 grupā Dāvim Jaunzemim 14. vieta un Raineram Jākobsonam 12. vieta ;
 • U-16 grupā Rolandam Kokinam vieta;
 • U-18 grupā (meitenēm) Elīzai Šēferei 11. vieta un Laurai Vecbaštikai 10 vieta.

Rezultāti U-23 vecuma grupā: Lietuvas čempionātā (30. aprīlī):

Raineram Jākabsonam 34. vieta, Rolandam Kokinam 27. vieta, Dāvim Jaunzemim 26. vieta, meitenēm- Laurai Vecbaštikai 11. vieta un Elīzai Šēferei 9. vieta. Malači, apsveicam!

Jau  maija vidū mūsējiem sāksies Latvijas sacensību maratons – Ķekava, Baldone, Nīca un Ādaži. Lai veicas!


Izšķirošās spēles Lejaskurzemes čempionāta basketbolā ir klāt!

Šodien, 2. maijā LPPP/ Nīcas komanda aizvadīs pirmo pusfināla spēli pret Priekules komandu. Bet jau 5. maijā, piektdien visi tiek aicināti uz Nīcas sporta halli, lai atbalstītu mūsējos pret Kalētu komandu. Sākums plkst. 19:30.


Darba laiks Nīcas sporta hallē maija svētkos:
01.05. – SLĒGTS
02.05 – plkst. 10 – 21
03.05. – plkst. 10 – 19
04.05. – SLĒGTS
05.05. – plkst 10 – 21
06.05. – plkst. 10 – 18

Priecīgus svētkus!


Mūsējiem basketbolistiem uzvara pār Vērgales komandu

Vakar, 27. aprīlī Nīcas sporta hallē Lejaskurzemes novadu čempionātā tikās apvienotā LPPP/NĪCA komanda un Vērgales komanda. Mūsu puiši turējās godam, jo spēlēja praktiski bez maiņām un izcīnīja pelnītu uzvaru 92 pret 75. Rezultatīvākie mūsu komandā : Dāvis Silenieks- 30 p., Toms Leiteris- 17 p., Edgars Kaspars -17 p .un Māris Štībelis- 15 p.


BRĪVAIS futbols notiks OTRDIENĀS plkst. 19:00

Pavasara/ vasaras sezonā BRĪVAIS futbols notiks nevis sestdienās plkst. 14, bet OTRDIENĀS plkst. 19


Telpu futbola turnīrs jau  5. maijā

Nīcas jauniešu centrs 5. maijā plkst. 14.00 Nīcas sporta hallē rīko “Telpu Futbola” turnīru.  Komandas sastāvā – 3 puiši un 1 meitene. Galvenajā balvā – dāvanu karte kafejnīcā “BIZ BIZ”, bet būs arī citas balvas. Piesaki savu komandu līdz 4. maijam Nīcas jauniešu centrā!

Vairāk informācijas Nīcas jauniešu centrā vai zvanot Mārtiņam – 28254647.


Starptautiska nedēļas nogale

Šīs nedēļas nogalē mūsu jaunos sportistus gaida lieli izaicinājumi, jo airētāji 29. un 30.aprīlī Viļņā startēs Lietuvas čempionāta 1. un 2.posmos airēšanas slalomā.

Savukārt Nīcas U-11 jaunajiem futbolistiem priekšā vēl tālāks ceļš – komanda dosies uz Belostoku (Polijā), kur no 28.04. līdz 30.04. piedalīsies Mosp cup izcīņā. Jāpiebilst, ka šis ir lielākais līdz šim turnīrs, kurā startē mūsu jaunie futbolisti. Jo vienlaicīgi par kausu cīnīsies 32 komandas no Polijas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas.

Lai izdodas jaunajiem sportistiem!


Nīcas airētājiem veiksmīga dalība Latvijas kausa 1. un 2. posma sacensībās

22. un 23. aprīlī, atjaunojot laivošanas pa Abulu senās tradīcijas, Smiltenē pirmo reizi norisinājās Baltijas mēroga sacensības – Latvijas kausa 1. un 2. posms airēšana slalomā, kur piedalījās dalībnieki ne tikai no Latvijas , bet arī pārējo Baltijas valstu sportisti. Nīcas airēšanas komandu pārstāvēja Laura Vecbaštika, Elīza Šēfere, Dāvis Jaunzems, Rolands Kokins un Rainers Jākobsons .

Rezultāti pa vecumu grupām: 1. posms (22.aprīlī):

 • U-14 grupā Dāvim Jaunzemim 6. vieta un Raineram Jākobsonam 10. vieta ;
 • U- 16 grupā Rolandam Kokinam 8. vieta
 • U- 14 grupā (meitenēm) Laurai Vecbaštikai 2. vieta;
 • U- 16 grupā (meitenēm) Elīzai Šēferei 6. vieta

2. posma (23.aprīlī) rezultāti:

 • U-14 grupā Dāvim Jaunzemim 6. vieta, Raineram Jākobsonam 8. vieta;
 • U- 16 grupā Rolandam Kokinam 7. vieta
 • U- 14 grupā (meitenēm) Laurai Vecbaštikai 3. vieta;
 • U- 16 grupā (meitenēm) Elīzai Šēferei 5. vieta.

Apsveicam!


Aicinām piedalīties Priekules MTR velomaratonā jau 6. maijā!

6.maijs ir tepat aiz stūra! Kopā ar pavasari atnāk jau tradicionālais Priekules MTB velomaratons. Neaizmirstam, reģistrējamies www.sportlat.lv un braucam uz Priekuli 6.maijā pēc pozitīvām emocijām un protams nedaudz pasportot! Arī šogad gaidāmi pārsteigumi no pasākuma sponsoriem!

Atceramies, ka tie, kuri Kalētu briežragā 2017 izcīnīja ielūgumus uz Priekules MTB maratonu 2017 var droši reģistrēties www.sportlat.lv un nemaksāt (lai tas krustiņš ir sarkans)!  

VAIRĀK INFORMĀCIJAS -> http://www.xc.lv/f/thread.php?id=63881 un https://www.facebook.com/events/410795935959980/
REĢISTRĀCIJA -> www.sportlat.lv 


Basketbols

Ceturtdien, 27. aprīlī plkst. 19.00 Nīcas sporta hallē visi tiek aicināti uz Lejaskurzemes čempionāta basketbola spēli – LPPP/Nīca pret Vērgales komandu.

Nāc uz atbalsti mūsējos!


Par 1. Tautas līgas galda tenisa čempioniem kļūst Nīcas novada  komanda!

15. 04. Cēsu sporta kompleksā tika aizvadīts noslēdzošais, ceturtais  posms LR komandu sacensībās galda tenisā. 57 komandas uz 28 galdiem visas dienas garumā, aizraujošās cīņās, noskaidroja labākos. Nīcas novada komanda, nosargājot iepriekšējos posmos iekrāto pārsvaru, atgriezās mājās ar izcīnītu pirmo vietu Tautas klasē. Cīņas ritēja ļoti spraigi, atsevišķos brīžos esot pat iedzinēju lomā. 

Komanda, ar tās dalībniekiem Ivaru Apini, Robertu Šīmani, Onīlu Marcinkus un Gunāru Jēkabsonu vēlas pateikt paldies Nīcas novada domei par sniegto atbalstu dalībai turnīrā.


Mūsējiem basketbolistiem 2. vieta Rietumu līgas finālā!

14.04. Liepājas Olimpiskajā centrā notika Rietumu līgas pusfināla spēle basketbolā, kur “LPPP/NĪCA” komanda uzvarēja “Pāvilostas novadu“ ar rezultātu 76 pret 56, tādējādi nodrošinot sev vietu finālā. Rezultatīvākie spēlētāji Mārtiņš Kravčenko 25 p., Klāvs Ansons 15 p. un Vairis Pusaudzis 14 p.

15.04. notika fināla spēle, kur mūsējie sacentās ar BK viss.lv Kandava komandu, spraigajā spēlē mūsējie piekāpās 78:83. Rezultatīvākie mūsu komandā Vairis Pusaudzis 21 p., Toms leiteris, Dāvis Silenieks, Klāvs Ansons- katram pa 12 p. un Toms Fricbergs 10 p.

Apsveicam mūsējos ar godam nopelnīto 2. vietu! Malači!


14. un 15. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā notiks pusfināla un fināla spēles basketbolā

14. aprīlī plkst. 17 uz laukuma tiksies LPPP/Nīca un Pāvilostas novads, bet jau 15. aprīlī plkst. 12 cīņa par 3. vietu, bet plkst 14:30 cīņa par 1. vietu!
Nāciet un atbalstiet mūsējos!


Darba laiks Nīcas sporta hallē Lieldienās:

14.04. SLĒGTS
15.04. plkst. 10:00 – 16:00
16.04., 17.04. SLĒGTS

Priecīgas, saulainas un izdevušās Lieldienas!


Mazie Nīcas futbolisti piedalās Olaines Cup 2017

8. un 9. aprīlī mūsu mazie futbolisti devās uz Olaini, kur notika Olaines Cup 2017 U-12 vecuma grupai. Turnīrā piedalījās 8 komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Polijas. FK Nīca aizvadīja trīs spēles A apakšgrupā ar  vienu uzvarētu un divām zaudētām:

 • AFA OLAINE, kur rezultāts bija 1:6
 • FC OLIMPIA (RU) mūsējie uzvarēja 3:2
 • FA ŠIAULIAI (LT) komandai piekāpās 0:4

Spēlē par 5. – 8. vietu mūsējie cīnījās ar FK LIEPĀJA, šoreiz nepaveicās- 0:6. Nākamajā spēlē par 7. vietu FK Nīca izcīnīja uzvaru pār FC OLIMPIA – 3:0, tādējādi kopvērtējumā mūsējiem 7. vieta. Par labāko šī turnīra spēlētāju FK Nīca komandā tika atzīts Krišjānis Rupeiks.

Apsveicam, lai cīņas spars pavada arī nākamās spēles!  Sīkāka informācija par rezultātiem


Mūsējiem basketbolistiem uzvara pār Dunikas komandu

Piektdien, 7. aprīlī Nīcas sporta hallē norisinājās Lejaskurzemes novadu čempionāts basketbolā vīriešiem. LPPP/ Nīca sacentās pret Dunikas komandu. Mūsējie rādīja ļoti augstu meistarību un pretiniekiem neatstāja izredzes uz uzvaru- 84:47. LPPP/ Nīca viennozīmīgi atspēlējās par iepriekšējo zaudējumu, kur Dunikas komandai bija pārsvars par 10p. Rezultatīvākie LPPP/ Nīca komandas spēlētāji Māris Štībelis- 28p., Dāvis Silenieks-26 p. un Toms Leiteris – 21.p.

Nākamā spēle pret Vērgales komandu, lūdzu sekojiet turpmākai informācijai par norises laiku!


Otrā vieta  Lejaskurzemes novadu čempionāta telpu futbolā

8. aprīlī notika Lejaskurzemes novadu čempionāts telpu futbolā starp 4 spēcīgajām komandām- Zvejnieku, Dunalku, Medzi un Nīcu. Pirmajā spēlē Medze savus pretiniekus Zvejniekus pieveica 7:2. Nākamajā spēlē Nīcas komanda tikai pēcspēles  sitienos ieguva uzvaru pār Dunalkas komandu, izcīnot vietu finālā pret Medzi. Arī Zvejnieki pēcspēles sitienos uzveicot Dunalkas komandu izcīnīja godalgoto 3. vietu, bet Dunalkas komandai 4. vieta. Finālā mūsējie spēlēja pret Medzes komandu. Sīvā cīņā 2:3 uzvaru un pirmo vietu izcīnīja Medzes komanda. Par labāko turnīra vārtsārgu tika atzīts Nīcas komandas spēlētājs Ivo Lākutis.

Apsveicam mūsējos ar godpilno 2. vietu! Paldies par aizraujošām spēlēm un izcilo sniegumu visu turnīra laiku!


Lejaskurzemes čempionāts basketbolā sievietēm

Sestdien, 8. aprīlī Nīcas sporta hallē notika Lejaskurzemes čempionāts basketbolā sievietēm,starp Liepājas, Vērgales un Nīcas komandām. Šoreiz Vērgale bija pārāka un pieveica gan Liepājas, gan Nīcas komandu.Mūs pārstāvēja Nīcas novada foršākās dāmas, lai gan tika piedzīvots zaudējums, tomēr spēle bija interesanta un dāmas parādīja lielisku cīņas sparu!


Lejaskurzemes čempionāts basketbolā

7. aprīlī, piektdien  Nīcas sporta hallē norisināsies  Lejaskurzemes čempionāta spēle LPP/Nīcas komandai pret  Duniku. Sākums  plkst. 19 :30.

Esi klāt, lai atbalstītu mūsējos!


Tiekamies visi  8. aprīlī plkst. 12.00 Nīcas sporta hallē, lai atbalstītu Nīcas sieviešu basketbola komandu Lejaskurzemes čempionātā! 


8. aprīlī notiks Lejaskurzemes telpu futbola čempionāta fināls

Sestdien, 8. aprīlī  pulksten 16:00 Nīcas sporta hallē sāksies Lejaskurzemes telpu futbola čempionāta pusfināla un fināla spēlēs.

Pulksten 16:00 notiks “Medze” un “Zvejnieks” spēle, bet pulksten 17:00 otrajā pusfinālā laukumā dosies “Nīca” un “Dunalka”.

Pulksten 18:00 sāksies spēle par trešo vietu, bet pulksten 19:00 būs Lejaskurzemes novadu čempionāta fināls. Pēc tam sekos apbalvošana.

Nāc uz Nīcas sporta halli un atbalsti savējos!


Lejaskurzemes telpu futbola čempionāta paly off spēles

Ceturtdien, 30 . martā Nīcas sporta hallē norisinājās Lejaskurzemes telpu futbola čempionāta paly off spēles, kur sacentās sešas komandas- Durbe, Zvejnieks, Dunalka, Cīrava, Rokasbirzs un Nīcas komanda.

 • Spēlē Durbe pret Zvejnieks, uzvaru izcīnīja Durbes komanda, savus pretiniekus pieveicot ar 10:1
 • Dunalkas komanda savus pretiniekus Cīravu pārspēja ar 3:1
 • FK Nīca spēlē pret Rokasbirzi izcīnīja  uzvaru 11:1.

Par nākamajām spēlēm sekojiet līdzi turpmākai informācijai !


30. marta Lejaskurzemes telpu futbola čempionāta play off spēles

30.03. Ir zināmas Lejaskurzemes telpu futbola čempionāta play off komandas:
19:00 Durbe- Zvejnieki
20:00 Nīca- Rokasbirze
21:00 Dunalka- Cīrava

Atbalstīsim savējos !


Noslēdzies Lejaskurzemes čempionāts volejbolā

Pirmdienas, 20. marta, vakarā Grobiņas Sporta centrā par Lejaskurzemes novadu čempioniem volejbolā tika kronēti “Aizputes” volejbolisti. Savukārt, mūsu volejbolisti – pagājušā gada čempioni – šogad ierindojās ceturtajā vietā. Neskatoties uz to, ka pēdējā spēle, kas tika aizvadīta ar Dunalkas komandu 1:3 (18:25; 25:19; 9:25; 19:25) tika uzvarēta, Dunalkas vienībai tā vairs nebija izšķiroša, līdz ar to bronza. Otrā vieta tika Grobiņas komandai.


Lejaskurzemes novadu čempionāts telpu futbolā

Sestdien, 18. martā Aizputē notika trešais posms Lejaskurzemes novadu čempionātā telpu futbolā, kur “FK Nīca” aizvadīja divas spēles ar “Cīrava” un “Rokasbirze” komandām. Abas komandas tika pārspētas.

Ceturtdien, 30. martā plkst. 19.00 Nīcas sporta hallē notiks Lejaskurzemes novadu čempionāta play off spēles. Nāc un atbalsti savējos!


11. martā  noslēdzās Liepājas čempionāts basketbolā 1.divīzijā kur fināla mačā LPPP/Nīca komanda, līdzīgā cīņā mača galotnē tomēr piekāpās Oskara Transporta komandai, finišējot otrajā vietā! Secinājums: No šādām spēlēm mācās un atgriezīsimies vēl stiprāki! Vēl turpinās spēles Rietumu līgā un Lejaskurzemes čempionātā! Paldies visiem čaļiem kas bija ir un būs daļa no šīs komandas un par visu ko šosezon izdarījāt un izcīnījāt!


Rietumu basketbola līga

Rietumu līgā 8. martāLPPP/NĪCA” komanda tika pie ceturtās uzvaras pēc kārtas! Ar rezultātu 82:69 tika pārspēti turnīra vicelīderi Liepājas “Lauvas/LSSS”!Rezultatīvākie mūsu vienībā Klāvs Ansons – 20p., bet pa 19p. pievienoja Māris Štībelis un Dāvis Silenieks! Lielisks sniegums arī komandas trenerim Mārtiņam Kravčenko, kuram 12p. un 16 atlēkošās bumbas. Sestdien,18. martā Nīcas sporta halles laukumā tikās “LPPP/Nīca” un “Pāvilostas novads”, spēle spraiga un uzvara mums rokā, rezultāts 74:63. Rezultatīvākie spēlētāji: Dāvis Silenieks – 17p. un Mārtiņš Kravčenko ar Tomu Leiteri – 11p. Nākamajā dienā kārotā uzvara pār “BK Tukumskomandu 69:60. Rezultatīvākie spēlētāji: Mārtiņš Kravčenko – 22p. un Dāvis Silenieks – 14p. Visas spēles ir izspēlētas un gaidām fināla mačus, kas norisināsies 14-15 aprīlim Liepājā.


Lejaskurzemes basketbola čempionāts

Piektdien, 3.martā Lejaskurzemes čempionātā basketbolā, “LPPP/Nīca” vienība izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas, šoreiz Nīcas sporta hallē uzvarot Kalētu vienību ar rezultātu 82:73!
Pats spēles sākums aizritēja viesu komandas zīmē, taču otrajā ceturdaļa vīri saņēmās un izvirzījās vadībā, noturot pārsvaru līdz spēles beigām.
Rezultatīvākie mūsu vienībā Māris Štībelis – 26p. un Toms Leiteris – 22 p. 

Savukārt, 17. martā Nīcas sporta hallē aizritēja spēle pret Grobiņas komandu “Oga”, kurā neiztika bez asumiem. Bet spēle noslēdzās mums par labu, ar rezultātu 65:62. Rezultatīvākie mūsu komandā Jānis Bružs – 17 p. un Māris Štībelis – 14p.


Futbolisti Lejaskurzemes novadu čempionātā telpu futbolā

7. marta vakarā Nīcas sporta hallē Lejaskurzemes novada čempionātā telpu futbolā “FK Nīca” uz laukuma tikās ar futbola komandām “Zvejnieks” un “Medze”. Spēļu rezultāti – pret komandu “Zvejnieks” uzvara 5:2, bet sīvākie konkurenti “Medze”mājiniekus uzvarēja ar rezultātu 0:4. Rezultatīvākais spēlētājs Edijs Cibulis ar 3 vārtu guvumu.


JAUNAJIEM FUTBOLISTIEM UN JAUNIEŠIEM NO LATVIJAS IESPĒJA NOKĻŪT FIFA KONFEDERĀCIJU KAUSA TURNĪRĀ

Skatīt informāciju


Dāmu basketbols

Sestdien, 4. martā Nīcas sporta hallē norisinājās viens no posmiem Lejaskurzemes čempionātā basketbolā. Šoreiz laukumā cīnījās Nīcas novada dāmas. Lai gan meitenes abas spēles zaudēja, jo pretī stājās basketbolistes ar pieredzi, par paveikto meitenes bija gandarītas. Atgādinām, ka nīcenieces tikai no augusta apmeklē basketbola treniņus un spēļu pieredzi vēl tikai krāj. 


Basketbolistiem kārtējā uzvara

Vakar, 24. februārī Lejaskurzemes novadu čempionātā tikās apvienotā LPPP/NĪCA komanda un GAVIEZES komanda. Sīvā un agresīvā cīņā mūsu vīri izrādījās spēcīgāki un ar rezultātu 86:72 pieveica pretinieku. Rezultatīvākie spēlētāji Māris Štībelis- 26p.un Edgars Kaspars ar Dāvis Leiteris – pa 19.p.

Nākamā spēle jau šo piektdien, 3. martā plkst. 19.30 Nīcas sporta hallē


“FK Nīca” cīņa par medaļām Kurzemes telpu futbola līgā

Vakar, 23. februārī Nīcas sporta hallē valdīja saspringta gaisotne. Cīņā par medaļām uz laukuma tikās mājinieki “FK Nīca” un “FC Nikers” no Kuldīgas. Vārtu autori Mārcis Neimanis, Elvijs Reķēns un Mārcis Štolceris, vieni vārti spēlētājam no pretinieku komandas, kurš iesita savos vārtos, līdz ar to rezultāts 4:2 mūsu puišu labā. Nākamā spēle 2. martā pret “Ventspils Augstskola” komandu. Tiekamies! 


Mūsu tenisistiem labas izredzes uz medaļas iegūšanu

Svētdien, 19. februārī, Alojā tika aizvadīts otrā riņķa pirmais posms galda tenisā 1. tautas līgā. Nīcas novada komanda – I. Apinis, G. Jēkabsons un O. Marcinkus -, apspēlējot visas tās dienas komandas, nostiprinājās vadības augšgalā. Tādējādi mūsu tenisisti pirms pēdējā posma saglabā ļoti labas izredzes uz medaļas iegūšanu kopvērtējumā.


Lejaskurzemes čempionāts basketbolā

Piedzīvots viens zaudējums, savukārt nākamajā spēlē, kura norisinājās piektdien, 17. februārī tika gūta ļoti liela uzvara, ar rezultātu 100:38 tika pārspēta Vaiņodes komanda. Un jau šo piektdien, 24. februārī paredzēta nākamā spēle ar komandu “Gavieze” Nīcas sporta hallē plkst. 19.30


FK Nīca uzsāk cīņu par medaļām

 Šo svētdien, 19. februārī plkst. 16.00 Nīcas sporta hallē notika cīņa par medaļām. “FK Nīca” komandai pretī stājās “Talsi/FK Laidze”. Pateicoties vīru cīņas sparam un skatītāju atbalstam, uzvara tika mums, pretinieks uzvarēts ar rezultātu 3:2. Vārtu autors – Dāvis Leiteris un divu vārtu autors – Mārcis Neimanis. Paldies skatītājiem par atbalstu!


Rietumu basketbola līga

Ar smaidu sejās basketbolisti otro apli turpina pārliecinoši! Sestdien, 11. februārī tika vinnēta “SK KANDAVA” ar rezultātu 76:67! LPPP/NĪCA pirmo puslaiku iesāka nesagatavojušies un likumsakarīgi pēc pirmā puslaikā  mīnuss 9 punkti, 12 pieļautas kļūdas! Taču otrajā puslaikā tika rādīta agresīva spēle un “SK KANDAVA” tomēr piekāpās un padevās.  Rezultatīvākie spēlētāji Vairis Pusaudzis – 22 punkti un Toms Fricbergs – 15 punkti! Tā turpināt! 


Neizšķirts “FK Nīca”

Kārtējo neizšķirtu “FK Nīca” ieguva sestdien, 11. februārī, aizvadot spēli ar “Saldus SS” Nīcas sporta hallē. Spēles sākumā futbolisti bija izvirzījušies vadībā un ar rezultātu 2:0 noslēdza pirmo periodu, vārtu guvums Elvijam Reķēnam un Edgaram Kovaļskim. Taču “Saldus SS” panāca neizšķirtu, un trešo vārtu guvums no Elvija Reķēna  komandu izvirzīja vadībā vien uz īsu brīdi, jo arī tos pretinieku komanda atspēlēja, spēlei beidzoties ar rezultātu 3:3.

Jau nākamajā dienā futbolisti Liepājas pilsētas telpu futbola čempionātā aizvadīja spēli ar “Lesjofors” komandu, kurai tomēr piekāpās ar rezultātu 4:5. Rādās, ka spēle aizritēja diezgan asi un spraigi.


Basketbolistēm jaunas formas

Prieks par mūsu basketbola dāmām, kuras nu jau no vasaras cītīgi trenējas un katru trešdienu apmeklē treniņus. Tāds centīgums, protams, vainagojas ar panākumiem un kā pirmo var minēt jauno formas tērpu piešķiršanu. 

Jau šomēnes, 25. februārī dāmas dosies uz Vērgali, lai pierādītu savas spējas Lejaskurzemes basketbola čempionātā, kurā startē četras sieviešu komandas. Savukārt jau 4. martā Nīcenieces uzņems viesus Nīcas sporta hallē. Tā kā nākam un atbalstām!


Volejbolisti piekāpjas Grobiņai

Pirmdien, 6. februārī punkts punktā par uzvaru cīnījās  Nīcas un Grobiņas komanda Lejaskurzemes volejbola čempionātā. Tomēr četru setu summā pārāka izrādījās “Grobiņa” un ar rezultātu 1:3 mūsu volejbolisti šoreiz piekāpās pretiniekam


Jaunatnes futbols

Svētdiena, 5. februāris bija ar uzvarām piesātināts. Nīcas sporta hallē notika kārtējais Kurzemes jaunatnes sacensību posms  U – 8 vecuma grupā, kur mūsu futbolisti guva trīs uzvaras un vienu neizšķirtu. Savukārt, Nīcas U – 11 vecuma grupa devās uz Vaiņodi, lai iegūtu Vaiņodes kausu! Prieks par panākumiem!


Futbolistiem neizšķirts

Vakar, 4. februārī “FK Nīca” devās uz Talsiem, lai aizvadītu ļoti spraigu maču ar “FK Laidze/Talsi” komandu. Rezultāts 2:2, spēles izskaņā pēdējās sekundēs mūsu vārtsargs atvairīja 10 m soda sitienu. Vārtus guva Elvijs Reķēns un Edijs Cibulis. Nākamā spēle 11. februārī plkst. 16.00 Nīcas sporta hallē.


Basketbolistiem kārtējā uzvara

Vakar, 4. februārī spraiga spēle izvērsās starp “LPPP/Nīca” un “Barsy Atyrau” komandu. Veiksme bija mūsu pusē un ar rezultātu 71:68 sēle tika uzvarēta. Rezultatīvākie mūsu komandā bija Mārtiņš Kravčenko ar 24 gūtajiem punktiem un Klāvs Ansons ar 14 punktiem. Nākamā spēle Nīcas sporta hallē paredzēta 11. martā.


Lejaskurzemes čempionāts basketbolā

LPPP/NĪCA piedalās Lejaskurzemes čempionātā basketbolā, kurā startē 7 komandas. Vakar Sikšņos notika čempionāta atklāšanas spēle, kur mūsējie basketbolisti cīnījās ar Dunikas komandu, rezultātā zaudējums 54:64. Rezultatīvākie spēlētāji Mārtiņš Kravčenko-15p. un Māris Štībelis-14p.
Jāpiebilst, ka arī šajā čempionātā ir arī 4 sieviešu komandas, kur viena no komandām ir arī Nīca. Mūsu dāmas jau no vasaras cītīgi trenējas un nu ir laiks arī uzspēlēt. Tā kā sekojam līdzi informācijai un nākam atbalstīt!


Basketbolistiem uzvara

Sestdien, 28. janvārī hallē valdīja basketbola noskaņa . Mūsu LPPP/Nīca sacentās pret BK Talsi. Saspringtā spēlē, punkts punktā, bet galarezultātā uzvara 80:76. Rezultatīvākie spēlētāji – Vairis Pusaudzis – 27p., Andža Korps – 15p. un Klāvs Ansons- 14p. Nākamā spēle ar Barsy Atyrau jau pēc nedēļas Nīcas sporta hallē! Gaidām atbalstītājus!


Dainis Pūce – 1000. apmeklētājs

Ar lepnumu paziņojam, ka kopš halles atvēršanas un ar jauno trenažieru iegādi, trenažieru zāle tiek aktīvi apmeklēta, kā arī ir izveidojies pastāvīgs klientu loks. Vakar, 26. janvārī, sagaidījām mūsu 1000. apmeklētāju Daini! Apsveicam un ceram arī uz turpmāku sadarbību!!!


Nīcas novada ziemas sporta spēles

25. februārī notiks Nīcas novada ziemas sporta spēles, kurās piedalīties varēs ikviens novada iedzīvotājs. Būs gan komandu sacensības, gan individuālās gan arī atrakcijas bērniem no piecu gadu vecuma. Pieteikšanās komandām līdz 17. februārim, komandas nosaukumu, sastāvu un kapteiņa kontaktus sūtīt uz e-pastu:sports@nica.lv 

Reģistrēšanās pasākuma dienā no plkst. 9.00 Nīcas sporta hallē.


Volejbols

30. janvārī, plkst. 19.30 Nīcas sporta hallē visi tiek aicināti uz Lejaskurzemes čempionāta spēli “Nīca” – “LSSS”


Volejbolistiem uzvara

Pirmdien, 23. janvārī Nīcas sporta hallē norisinājās Lejaskurzemes čempionāta spēle volejbolā, kurā mūsu volejbolisti guva pārliecinošu uzvaru pār “Grobiņas pagasta” komandu ar rezultātu 3:0. Nākamā spēle jau pēc nedēļas, 30. janvārī, plkst 19.30, kur “Nīca” cīnīsies pret LSSS komandu.


FK Nīca uzvara Kuldīgā

Vakar, 19. janvārī Kuldīgā “FK Nīca” uzvarēja “FC Nikers” komandu ar rezultātu 4:2. Divus vārtus mūsu komandai guva Dāvis Leiteris bet vieni vārti – Edijam Cibulim un Jānim Kupšim.
Nākamā spēle jau šo sestdien, plkst. 16.30 Nīcas sporta hallē!


Pasākumi

futfutbols 21Sestdien, 21. janvārī Nīcas sporta hallē norisināsies Kurzemes jaunatnes čempionāts telpu futbolā U-16 vecuma grupā, plkst. 10.00, kurā piedalīsies jaunieši no Liepājas, Grobiņas un brocēniem. 

Savukārt, jau plkst 16.30 FK Nīca mērosies spēkiem ar komandu FK Bandava/Priekule.

p.s. Sakarā ar notiekošajiem pasākumiem, dāmu volejbols, brīvais futbols un florbols nenotiek!!! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Pirmdien, 23. janvārī plkst 19.30 notiks Lejaskurzemes čempionāta volejbola spēle – Nīca pret Grobiņas pagasts komandu.volejs 23.


sautrinasŠautriņas

Nīcas sporta hallē ir uzstādīta šautriņu mešanas siena. Tagad. kad sportistiem radīsies brīvs brīdis, varēs patrenēties šautriņu mešanā.


vbVolejbolisti piekāpjas LSSS komandai

Pirmdien, 9. janvārī mūsu volejbolisti Liepājas olimpiskajā centrā piekāpās LSSS komandai ar rezultātu 1:3. Nākamā spēle notiks Nīcas sporta hallē, kur pretī mums stāsies spēcīgs pretinieks – komanda “Aizpute”. Nāc un atbalsti savējos.


img-20170109-wa0004Uzvara volejbolistiem

Piektdien, 6. janvārī, mūsu volejbolisti devās uz Aizputi, kur izcīnīja uzvaru pār Aizputes jauniešu komandu Lejaskurzemes volejbola čempionātā. Rezultāts 3:1. Šovakar volejbolisti aizvadīs spēli ar LSSS komandu Liepājas olimpiskā centrā plkst. 19.30.


fkeUzvara FK Nīca

Sestdien, 7. janvārī FK Nīca mērojās spēkiem ar Grobiņas SC un izcīnīja uzvaru 4:2. Pirmo 2 vārtu autors Edijs Cibulis izcīnīja neizšķirtu rezultātu, bet uzvaras vārtu guvums Dāvim Leiterim. Otrajā puslaikā sīva cīņa notika pie mājinieku vārtiem, bet Ivo Lākutis izcili tos nosargāja. Veiksmi un tādu pašu cīņas sparu arī nākamajās spēlēs!


Zolītes vecgada turnīra uzvarētāji

Otrajos Ziemassvētkos Nīcas kultūras namā pulcējās 12 azartiski spēlētāji, lai piedalītos Vecgada turnīrā zolītē. Pirmo vietu ieguva Imants Sapats, otro vietu – Edgars Sprūds un šoreiz trešā vieta tika Pēterim Aivaram Pinnim. Sveicam uzvarētājus!


Volejbolistiem uzvara

Pirmdien, 19. decembrī Nīcas volejbolistu komandai līdzēja mājas sienas un tika iegūta pārliecinoša uzvara pār komandu “Veterāni” ar rezultātu 3:0. Nākamā volejbola spēle Nīcas sporta hallē notiks 16. janvārī plkst. 19.30.


fkFK Nīca – New Project

Šodien, 17. decembrī tika aizvadīta spraiga cīņa Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā starp FK Nīca un šobrīd trešo spēcīgāko virslīgas komandu –  New Project. Diemžēl nācās piekāpties pretiniekam ar rezultātu 0:2. Taču par spīti tam spēle bija baudāma un skatāma un mūsu komandai iespējas gūt vārtus bija vairākas.


futbols-28-12Jaunatnes čempionāts telpu futbolā U – 11

Tiekamies visi 28. decembrī plkst. 10.00 Nīcas sporta hallē, kur notiks telpu futbol čepionāts U – 11 vecuma grupai. zoliteVecgada čempionāts zolītē

Jau vairākus gadus Pēteris Aivars Pinnis novadā organizē Nīcas novada zolītes spēles Vecgada čempionātu. Domes sēdē tika apstiprināts čempionāta nolikums. Sacensības sāksies 26. decembrī plkst.10.00 Nīcas kultūras namā. Piedalīties aicināti iedzīvotāji, kas mācās, dzīvo vai strādā Nīcas novadā. Turnīru organizē Nīcas sporta centrs un par rīkošanu atbild sacensību galvenais tiesnesis Pēteris Aivars Pinnis.


img_5723U – 11 dosies uz Ventspili

21. un 22. decembrī Ventspilī norisināsies Ventspils kausa spēles telpu futbolā, kurās piedalīsies arī mūsu mazie FK Nīca.

Vēlam veiksmi un turam īkšķus!


kids-futbJaunatnes čemponāts telpu futbolā U – 9

18. Decembrī plkst. 11.00 Nīcas sporta hallē notiks Jaunatnes čempionāts telpu futbolā “Kurzemes tūre” ietvaros. Pretī stāsies komandas no Liepājas, Vaiņodes, Saldus un Ventspils. Nāc un atbalsti mazos censoņus!


bbbbLejaskurzemes čempionāts volejbolā

Pirmdien, 19. decembrī Nīcas sporta hallē par uzvaru cīnīsies Nīcas komanda un komanda “Veterāni” . Nāc un noskaties aizraujošu maču!


15400437_346281809070815_7815132755476858551_nLatvijas kausa izcīņa telpu futbolā

Sestdien, 17. decembrī mūsu futbolistiem FK Nīca pretī stāsies virslīgas komanda – FK New Project. Nāc un atba;sti savējos!


img-20161210-wa0001Galda teniss

Sestdien, 10. decembrī tika aizvadīta pirmā riņķa otrā kārta galda tenisā tautas līgā, kurā Nīcas novada komanda, ar spēlētājiem Ivaru Apini, Gunāru Jēkabsonu un Onīlu Marcinkus izcīnīja visas uzvaras, tādējādi ļaujot nostiprināties otrajā vietā. 


img_1458Dalītas jūtas basketbolā

Ceturtdienas mačā 8. decembrī tika izcīnīta rezultatīva uzvara, ar rezultātu 81:60 pārspēta vēl šosezon nezaudējusi komanda Kazahstanas Barsy! Rezultatīvākie mūsukomandā Toms Leiteris ar 20 punktiem un 17 izcīnītām atlēkušajām bumbām, un Mārtiņš Kravčenko ar 18 gūtajiem punktiem.

Bet sestdien 10. decembrī aizvadīta LPPP/Nīca mājas spēle. Sportisti cīnījās pret Sporta klubu Kandava, diemžēl piedzīvojām zaudējumu 57:66. Rezultatīvākie spēlētāji – Raivis Kalējs ar 20 punktiem un Māris Štībelis ar 13 punktiem. Šogad noslēdzošo spēli mūsu basketbolisti aizvadīs Tukumā, kur cīnīsies ar BK Tukums komandu 17. decembrī.


futsal-kidsMazie futbolisti.

Nedēļas nogalē mūsu mazie futbolisti devās izbraukumos, kur piedalījās Kurzemes jauniešu čempionātos. Sestdien, 3. decembrī Kuldīgā U – 12 vecuma grupā FK Nīca/LRSS zaudēja divas spēles pret Kuldīgas NSS ar rezultātu 0:2 un Talsu NSS/FK Laidze ar rezultātu 1:2. Savukārt, 4. decembrī Vaiņodē U – 8 vecuma grupā tika iegūta gan uzvara, pār FK Liepāja 5Ot komandu ar rezultātu 6-2, gan arī divas spēles tika zaudētas. Ar komandu FK Liepāja 4Ot nīcenieki nospēlēja ar rezultātu 2:4 un ar Vaiņodes LRSS komandu – 1:2. 

Turpmāk visu informāciju par jauniešu futbolu var apskatīt http://kurzeme.lff.lv/ mājas lapā.


img-20161205-wa0002Volejbolistiem neveiksme.

Pirmdien, 5. decembrī, volejbolisti aizvadīja spēli Grobiņas sporta centrā, kur piedzīvoja zaudējumu Grobiņas komandai 1:3. 

Nākamā spēle ir mājas spēle, kura paredzēta 19. decembrī plkst. 19.30. Tad nu visi sarosāmies un nākam atbalstīt savējos!


img_0122FK Nīca veiksmīga nedēļas nogale.

FK Nīca 3. un 4. decembrī aizvadījas divas veiksmīgas Liepājas atklātā amatieru telpu futbola čepionāta spēles. Sestdien ar rezultātu 7:1 tika pārspēta Mols L komanda, savukārt, svētdien ar 4:1 tika uzvarēta Blue shock Race komanda.

 


20161206_104944LPPP/Nīca sasprigtā mačā zaud “Pāvilostas novadam”

Mūsu basketbolisti svētdien, 4. decembrī, Vērgales sporta hallē “Rietumu līgā – Kurzemes radio līgā” basketbolā pagarinājumā ar 77:75 zaudēja “Pāvilostas novadam”.

“LPPP/Nīcai” rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Mārtiņš Kravčenko, bet 16 punktus iemeta Andža Korps. “Pāvilostas novadam” rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Raivis Kabiņeckis, bet pa 12 punktiem katrs iemeta Niks Lagzdiņš un Andis Zariņš.

Pirms pēdējās ceturtdaļas ar septiņiem punktiem vadībā bija “Pāvilostas novads” – 60:53, bet spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 69:69. Spēles pagarinājumā uzvaru guva “Pāvilostas novads” – 77:75.

Nākamā spēle paredzēta 10. decembrī plkst. 19.00 Nīcas sporta hallē!


15203155_343574902674839_8898478638629736616_nVolejbolisti piekāpjas Dunalkai.

2. decembī mūsu volejbolisti aizvadīja spēli Dunalkā pret Dunalkas komandu, kura izrādījās spēcīgs pretinieks un Nīcai nācas piekāpties 0:3. Nākamā spēle 5. dcembrī ar komandu “Grobiņa” plkst. 19.30 Grobiņas sporta centrā.


img_0034Kurzemes telpu futbola līga.

Jau trešo gadu notiks Latvijas Futbola Federēacijas (LFF) Kurzemes futbola centra rīkotās sacensības “Kurzemes telpu futbola līga” .Šogad turnīrā piedalīsies septiņas Kurzemes komandas: Ventspils Augstskola (VeA), FK “Nīca”, Talsi/ FK “Laidze”, Grobiņas SC, FK “Nikers”, FK “BANDAVA / PRIEKULE” un Saldus SS. Sākuma etapā komandas spēlēs vienu spēli savā starpā. 4 labākās komandas tiek izslēgšanas stadijā. Tālāk tiks izspēlētas pusfināla spēles, pēc tam notiks cīņa par trešo vietu un visbeidzot fināls.

 1. decembrī FK Nīca dēvās uz Ventspili, kur aizvadīja atklāšanas maču ar Ventspils Augstkolas komandu, diemžel spēle tika zuadēta ar rezultātu 3:6.

pilates_ballPilates!

Pilates! Vai vienkārši vispār-attīstošā vingrošana pieaugušajiem. Ceturtdien, 8. decembrī plkst. 19.00 Nīcas sporta hallē notiks iepazīšanās nodarbība ar fizioterapeiti Sigitu Franku. Aicinām visus interesentus piedalīties, lai jaunajā gadā jau regulāri varētu apmeklēt šīs nodarbības.

P.s. Dalībniekiem vēlams paņemt līdzi savus vingrošanas paklājiņus (ja ir iespēja).


img-20161127-wa0007Sāpīgs zaudējums basketbolā.

Svētdien, 27. novembrī mūsu basketbolisti LPPP/Nīca Rietumlīgas spēlē piekāpās pretinieku komandai BK viss.lv/Kandava ar rezultātu 52:104. Rezultatīvākais spēlētājs – Mārtiņš Kravčenko – 15p.

Apsveicam Karlīni Miksoni ar iegūto balvu – LOC SPA apmeklējumu sev un draugam par izveidoto atbalstītāja plakātu. Nākamā spēle paredzēta 10. decembrī plkst. 19.00 Nīcas sporta hallē, kur pretī stāsies vēl viena komanda no Kandavas – SK Kandava. Nāc un atbalsti!


pingpong_425xDurbes novada atklātais čempionāts galda tenisā.

26. novembrī A. Kronvalda Durbes vidusskolas sporta zālē notika Durbes novada atklātais čempionāts galda tenisā. Sacensības notika dažādās vecuma grupās. Pieaugušo vecuma grupā 1. vietu ieguva Ivars Apinis, uzvarēdams divus Latvijas top50 spēlētājus  ar rezultātu 3:1. Apsveicam!


15134825_1911255395769679_309452274436797184_nRietumlīgas mājas spēle.

27. novembrī plkst. 13.00 Nīcas sporta hallē norisināsies spēle starp “LPPP/Nīca” un BK VISS.LV/Kandava. Bez tam, aicinām visus piedalīties konkursā! Labākā un iteresantākā LPPP/Nīca atbalstītāja plakāta īpašniekam – DĀVANA! Nāc un atbalsti!


img-20161122-wa0000Volejbolistiem otrā uzvara!

Mūsu volejbolistiem otrā uzvara! Vakar, 21. novembrī Grobiņā pēdējā setā 25:15 tika iegūta uzvara pār Grobiņas komandu ar rezultātu 3:1. Nākamā spēle mūsu volejbolistiem notiks 2. decembrī Dunalkā. Tā turpināt!


15078932_336883383343991_3652210901380137393_nFK Nīca starptautiskajā “SELECT” turnīrā.

Jau nākamajā dienā pēc uzvaras spēles pār “Rīgas PP” komandu mūsu futbolisti devās uz  Šauļiem, kur piedalījās starptautiskajā zāles futbola turnīrā “SELECT”. Futbolisti izcīnīja vienu uzvaru no četrām spēlēm.


img_0215

Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā.

Nīcas futbolisti sestdien, 19. novembrī, Nīcas sporta hallē Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā 1/16 finālā ar 3:2 (2:1) uzvarēja “Rīgas Pašvaldības policiju”. Mača 12. minūtē vadībā izvirzījās viesi, bet 18. minūtē Janeks Kreitāls rezultātu izlīdzināja. Divas minūtes vēlāk Edijs Cibulis jau vadībā izvirzīja nīceniekus, informē “FK Nīca” menedžeris Andrejs Geslers. 34. minūtē rīdzinieki panāca neizšķirtu – 2:2. 35. minūtē Mārcis Štolceris Nīcai guva uzvaras vārtus – 3:2. Divas minūtes pirms mača beigām nīcenieki nopelnīja sesto sodu. Nīcas vārtsargs Dāvis Leiteris atvairīja viesu sisto soda sitienu.Nīcas futbola komanda saka lielu paldies skatītājiem par lielo atbalstu. Maču tribīnēs noskatījās 150 līdzjutēji.


18Nīcas sporta centrs vēlas sveikt Nīcas un visus Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā!
Atceramies, lai Latviju darītu labāku, ir jāsāk ar sevi, jo Latvija esam mēs!
P.S. Tiekamies 19.novembrī plkst. 14.00, kad spēkiem mērosies FK Nīca un Rīgas pašvaldības policija.


img_0505Atklāšanas spēlē – uzvara!

Pirmdien, 14. novembrī pagājušā gada Lejaskurzemes čempioni volejbolā – Nīcas komanda aizvadīja savu pirmo mājas spēli, līdz šim mūsu volejbolistiem nācās doties tikai izbraukumos. Pateicoties skatītāju atbalstam un spēlētāju cīņas sparam, tika gūta pārliecinoša uzvara pār Durbes komandu ar rezultātu 3:0. Foto


img_0350Jauno trenažieru atklāšana

Lenta tika pārgriezta un noslēgusies ir ELFLA projekta “Trenažieru iegāde brīvā laika pavadīšanas dažādošanai” atklāšana. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi visiem, kas palīdzēja īstenot šo projektu un iegūt trenažierus, tagad tie priecē ameklētājus un tiek aktīvi izmantoti.


img_0305Basketbols. Rietumu līga – Kurzemes Radio līga.

11. novembrī mūsu basketbolisti aizvadīja pirmo mājas spēli ar Liepājas Lauvām/LSSS. Spraigā cīņā spēle tika zaudēta ar rezultātu 59:68. Rezultatīvākie bija Malakausks Artūrs – 18p., Leiteris Toms – 10p. un Kravčenko Mārtiņš – 7p. Liels prieks bija par ievērojamo skatītāju skaitu, kuri ieradās atbalstīt mūsu komandu.
Nākamā spēle paredzēta 27. novembrī plkst. 13.00, kur pretī mūsu basketbolistiem stāsies BK viss.lv Kandava  Fotofk-19-11Futbols!

Sestdien 19. novembrī plkst. 14.00 Nīcas sporta hallē notiks Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā starp FK Nīca un Rīgas pašvaldības policijas komandām. Nāc un atbalsti savējos!


plakatsBasketbols LPPP/Nīca

Katru trešdienu Nīcas sporta hallē plkst. 20:00 notiek basketbola treniņi LPPP/ Nīca komandai. Visi, kas vēlas iesaistīties tiek laipni aicināti.


030511_galda_teniss2Galda teniss.

Nīcas komanda startē Latvijas 2016./2017. gada sezonas komandu čempionātā galda tenisā. Svētdien, 30. oktobrī Alojā norisinājās pirmais posms, kurā piedalījās arī Nīcas komandas pārstāvji – Ivars Apinis, Gunārs Jaunzemis un Roberts Šīmanis, cīnoties 1. Tautas līgā. Mājās tika pārvestas četras uzvaras no piecām spēlēm, un pagaidām mūsējiem ir lielākais punktu skaits pēc pirmā posma. Tā tik turēt!

Sīkākai informācijai http://www.galdateniss.lv/lat/news/614-par-latvijas-komandu-cempionata-galda-tenisa-2016-2017-gada-sezonu


img_9921Basketbols. Rietumu līga – Kurzemes Radio līga.

Šogad pirmo gadu Nīcas apvienotā basketbola komanda ar Liepājas pašvaldības policijas sporta klubu – LPPP/Nīca startē Rietumu līga – Kurzemes Radio līgā, kurā piedalās astoņas komandas – BK.viss.lv/Kandava, Pāvilostas novads, BK Tukums, BK Talsi, Liepājas Lauvas/LSSS, SK Kandava, Barsy Atyrau – Kazahstāna.
Pirmā spēle tika aizvadīta Talsu sporta namā pret komandu BK Talsi, kurā ar rezultātu 84 :75 tika iegūta pirmā uzvara, rezultatīvākie bija Toms Leiteris – 19p. un Māris Štībelis – 17p.
Jāpiebilst, ka visas mājas spēles notiks Nīcas sporta halle un nākamās spēles būs 11. novembrī plkst. 20:00 un 27. novembrī plkst. 13:00. Nāc un atbalsti savējos!

Sīkākai informācijai http://rietumuliga.lv/


 trJaunie trenažieri sporta hallē ir uzstādīti

Projekta ietvaros Nīcas sporta halles trenažieru zāle papildināta ar vairākiem jauniem, mūsdienīgiem, visām muskuļu grupām paredzētiem trenažieriem. Darbi ir pabeigti un ikviens sporta cienītājs var droši doties tos iemēģināt.


bfsBFS CUP 2016 ir noslēdzies.

BFS CUP 2016 turnīrs Rīgā ir noslēdzies. Kopumā 14 komandas no sešām valstīm divās dienās izspēlēja 86 mačus, lai noskaidrotu uzvarētāju, tā izrādījās viena no Lielbritānijas komandām Cambridge United. Otrajā dienā, kad norisinājās play off spēles, mūsu FK Nīca aizvadīja sešas spraigas spēles ar trim zaudētām un trim neizšķirts, ierindojoties pēdējā vietā kopvērtējuma tabulā. Sāpīgs zaudējums mūsu zēniem bija pret Brighton Blue, kur izvirzoties vadībā ar 2:0, beigās zaudējām ar rezultātu 2:3.

Par spīti visam zēni pierādīja, ka ir mērķtiecīgi un ir spējīgi līdzvērtīgi cīnīties ar futbola lielvalstīm. Spēlējot turnīrā zēni ieguva papildus pieredzi un guva arī iespēju klātienē noskatīties Latvijas futbola izlases spēli ar Fēru salām, kur viens no mūsu novadniekiem Krišjānis Rupeiks izveda laukumā Fēru salu izlases spēlētāju.


ritaSkolēnu brīvlaikā nāc sportot!

Nīcas Jauniešu centrs aicina pieteikties jauniešus sportiskām un draudzīgām aktivitātēm brīvlaika nedēļā. Pirmdien, 24. oktobrī, tiks organizētas sacensības volejbolā, trešdien, 26. oktobrī,  – basketbolā, bet piektdien, 28. oktobrī, – futbolā. Visas sacensības sāksies plkst.12.00 Nīcas sporta hallē. Komandā 4 jaunieši: 2 meitenes un 2 zēni. Pieteikties pie Nīcas Jauniešu centra vadītājas Ritas, tālr. 28808703.


bfs-cup-tmb-large-1BFS CUP mazajiem futbolistiem

7. un 8. oktobrī Rīgā 49. vidusskolā (Kr. Valdemāra ielā 65) mūsu mazie futbolisti U – 10 piedalīsies BFS CUP turnīrā, kurā kopumā startēs 14 komandas no Latvijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas un Lielbritānijas. FK Nīca startēs B grupā un pirmajā dienā pirmo kvalifikācijas spēli aizvadīs ar komandu Šitika FS (plkst. 10.40), otrā spēle paredzēta ar komandu FK Jelgava (plkst. 11.40), trešā spēle ar Brighton W – Lielbritānija (plkst. 12.40), ceturtā spēle ar Polijas komandu – Legia Warszawa (plkst. 13.40), piektā spēle ar komandu Jūrmala BJSS (plkst.14.40) un pēdējā spēle ar Lietuvas komandu Baltai Klaipeda (plkst. 15.40). Otrajā dienā norisināsies play – off un play – down spēles. Tad nu turam īkšķus par savējiem!

7. oktobrī norisināsies spēle Latvijas futbola izlasei ar Fēru salām, viens no zēniem, kas izvedīs Latvijas izlases spēlētājus laukumā būs Krišjānis Rupeiks.

Komandas un spēles  Prezenācija

Aicinām uz airēšanas nodarbībām.

Meitenes un zēnus aicina uz airēšanas nodarbībām. Ziemas periodā no 10. oktobra treniņi notiek Nīcas sporta hallē, pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Savukārt vasaras  periodā – Uperskrastos Bārtas upē. Trenere Ieva tālr. 29214701.

 


detigimpastikaBērnu vingrošana Nīcas sporta hallē ir klāt!

Pēc aptaujas anketas rezultātiem un arī bez tiem ir nolemts, ka hallē būs vispārattīstošā vingrošana bērniem divas reizes nedēļā. Top divas grupas 5-7 gadi un 7-10 gadi. Paredzētie laiki ir pirmdienas un trešdienas. Vecākiem bērniem no 15.00 – 16.00 un mazajiem no 16.00 – 17.00. Trenere Kristīne Kopštāle, sikāk info pa tālr. 29560068.


img_0013Sapulce hallē.

26. septembrī Nīcas sporta hallē notika sapulce, kurā iesaistījās novada sporta entuziasti. Tika runāts par sportošanas iespējām jaunajā sporta hallē. Par to ar ko iedzīvotāji vēlas nodarboties hallē, kā arī tika izrunāti dažādi priekšlikumi un ierosinājumi ko vajadzētu ieviest hallē. Pirms tam Nīcas mājas lapā bija iespējams aizpildīt anketu, kur bija jāatbild uz trim jutājumiem. Ar kādiem sporta veidiem nīcenieki vēlas nodarboties, cik lielu naudas summu ir gatavi izdot sporta aktivitātēm ar treneri un ko ieteiktu hallei kopumā. Apkopojot rezultātus, izrādījās, ka visvairāk vēlas nodarboties ar basketbolu, florbolu, volejbolu un apmeklēt trenažieru zāli. Par sporta aktivitātēm vidēji ir gatavi izdot līdz 5 eiro par nodarbību. Un pēc iedzīvotāju domām hallei būtu nepieciešams dažādot sporta programmu, būtu nepieciešama lielāka publicitāte un vajadzētu piesaistīt vairāk treneru.
Ar oktobri Nīcas mājas lapā, sporta sadaļā būs grafiks, kur katrs sportot gribētājs varēs sev atrast tīkamāko sporta aktivitāti.


Nīcas halles logo izstrādes uzvarētāji.

Nīcas halles konkurss par logo izstrādi ir noslēdzies. Paldies visiem, kas bija iesūtījuši savus variantus. Trešo vietu ieguva Emīls Jansons, otro vietu – Mārtiņš Feodosovs, savukārt pirmā vieta tika dāmai – Zanei Sileniecei. Lūdzam uzvarētājus pēc balvām ierasties sporta hallē.


img_6038Futbola treniņi 2010. – 1012. gadā dzimušajiem

Vecāki, tiek komplektēta grupiņa futbola treniņiem, 2010. – 2012. gada dzimušajiem zēniem un meitenēm. Pirmie treniņi oktobrī. Nīcas sporta hallē. Lūgums pieteikties pa šo tel.nr 28225851 un sīkāka informācija Jums tiks nosūtīta. Treneris Ingus Lukovičs.


 Nīcas airētāji piedalās Latvijas Jaunatnes čempionātā.

No 6. līdz 14. augustam Nīcas Airēšanas skolas airētāji, kuri visu gadu cītīgi 3 reizes nedēļā bija trenējušies Bārtas upē pie „Upeskrastiem”, devās uz sporta nometni Valmierā, lai apgūtu prasmes airēt straujūdenī – Kazu krācēs. Bet 14. augustā Laura Vecbaštika, Elīza Šēfere, Dāvis Jaunzems, Rolands Kokins un Rainers Jākobsons pārstāvēja Nīcu Latvijas Jaunatnes čempionātā airēšanas slalomā. Pateicoties bez soda punktiem nobrauktai distancei, meiteņu trijotne – nīcenieces Laura Vecbaštika, Elīza Šēfere un liepājniece Annija Glezere – kopvērtējumā ieguva bronzas medaļu, apsteidzot pat Latvijas čempionus airēšanas slalomā.  Lasīt vairāk FOTO


 

IMG_0731 (2)ČIEKURKAUSS NOSLĒDZIES!

Sestdien, 13. Augustā, atpūtas bāzē ‘’Draudzība’’ Bernātos, norisinājās sporta un atpūtas pasākums ‘’Čiekurkauss’’. Spītējot nelabvēlīgiem laika apstākļiem, bija ieradies kupls dalībnieku skaits, un tas mūs tikai priecēja Lasīt vairāk  FOTO


 U - 10Futbolistiem 3. vieta Kurzemes čempionātā.

Vārdos neaprakstāmas emocijas, prieku un lepnumu mums sniedza mūsu mazie futbolisti. 16. un 17. augustā Rudes stadionā norisinājās Vegas kauss, kur astoņu komandu konkurencē mūsu censoņi, piekāpjoties pretiniekam, ieguva otro vietu. Savukārt Liepājā no 5. līdz 7. augustam Dobrecova kausā spraigā cīņā izcīnot trešo vietu, nīcenieki arī Kurzemes čempionātā 14 komandu konkurencē ierindojās trešajā vietā. Par spīti tik augstam rezultātam, zēni nejutās gandarīti, jo pietrūka pavisam mazliet, lai zēni iekļūtu to divu komandu sastāvā, kuras dodas tālāk uz Latvijas kausa izcīņu. Taču zēni ir cīnītāji un vēl liks pretiniekiem vairāk pasvīst.


basisPirmais basketbola treniņš dāmām…

Šodien plkst. 18.30 Nīcas sporta hallē notika pirmais sieviešu basketbola treniņš dāmām. Prieks par to, ka interesi izrādīja tik kupls spēlētāju pulciņš. Ievadmotīvus basketbolā meitenēm ierādīja basketbola trenere no Liepājas Egita Lāce. Ņem piemēru no meitenēm un pievienojies arī tu! Tiekamies nākam trešdien!


Miera skrējiens

10. augustā ap plkst. 16.00 aicinām  iesaistīties vietējos sportistus, bērnus un ikvienu ceļā satikto cilvēku miera skrējienā, radot svētku brīdi savai pilsētai un dāvājot iedvesmu un miera vēlējumu pasaulei. Lūgums līdz 5. augustam pieteikties visus interesentus, zvanot sporta darba organizatoram I. Kalējam tālr. 26174896, vai sūtot e-pastu: sports@nica.lv

Miera skrējiena apraksts Info Peace Run Latvia 2016 .


 

28.Kurzemes jaunatnes čempionāts U – 11 grupā

28. jūlijā plkst. 11.00 Rudes skolas stadionā norisināsies Kurzemes jaunatnes čempionāts futbolā. Nāc un atbalsti savējos.


Otaņķdiena Rudes skolas stadionā                                            ”Atpūta visai ģimenei”.

24. jūlijā plkst. 11.00 norisināsies pasākums visai ģimenei. Pasākuma laikā būs iespēja izkustēties, izsportoties, izpriecāties un vienkārši jauki pavadīt laiku. No rīta izkustēsimies kopā ar Montu rīta vingrošanā. Vēlāk bērni pa vecuma grupām varēs sacensties ritņbraukšanā (ar personīgo riteni), notiks netradicionāla volejbola spēle, vizināšanās ar kartingu (1 aplis – 1 eiro), kā arī ikviens varēs pierādīt sevi individuālajās atrakcijās. Laidīsim gaisā balonus un mielosimies ar gardu kliņģeri. Tiekamies Rudes skolas stadionā!


DSC_0123Nīcas novada svētku ietvaros aicinām uz pludmales volejbola turnīru

30. jūlijā pl. 11.00 pie Nīcas vidusskolas aicinām uz pludmales volejbola turnīru, kurā noskaidrosim spēcīgāko pludmales volejbolistu šaipus Bārtas. Turnīra noteikumi.


Vegas turnīrs noritējis veiksmīgi

Futbola turnīrs „Vegas kauss” šogad notika otro gadu pēc kārtas 16. un 17. jūlijā. Rudes stadions bija ļaužu pilns, jo līdzi 2006. gadā dzimušajiem futbolistiem, bija atbraukuši vecāki, radi un draugi, arī Rudes iedzīvotāji izmantoja iespēju noskatīties spēles un just līdzi savējiem. Turnīrā piedalījās 8 komandas: no Nīcas, Grobiņas, Vaiņodes, Ventspils, pa divām – no Klaipēdas un Liepājas. Cīņas bija spraigas. Īpaši saspringta bija spēle, cīnoties par pirmo un otro vietu starp FK „Nīca” un Klaipēdas „Baldai1”. Nīceniekiem ar rezultātu 0:1 tomēr nācās piekāpties lietuviešiem. Trešā vieta – FK „Liepāja1”. Foto Turnīra labākie spēlētāji  Rezultātu tabula


2 ligas 2016 (Kauss)Aicinām uz kausa spēli

03.jūlijā pl.16.oo Rudes stadionā notiks Latvijas Kausa izcīņas spēle futbolā starp FK “NĪCA” un FK “AUDA” komandu, kas startē Latvijas 1.līgas sacensībās. Nāc un atbalsti savējos!


DSCF1463Sezonas ievadā zaudējums

21.maijā Latvijas 2.līgas čempionātā futbolā FK “NĪCA” futbolisti uzņēma “Grobiņas SC” komandu. Diemžēl spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 0:3.


Nīcenieks spēlē Latvijas futbola izlasē

Nīcas vidusskolas  9. klases skolnieks Gatis Lūks nesen atgriezies no Ukrainas. Jaunietis jau otro sezonu ir Latvijas U-16 futbola izlases labais aizsargs. Ukrainā kopvērtējumā tika izcīnīta 4. vieta, pirms tam turnīrā Rīgā – 2. vieta. Tagad jāgatavojas Eiropas čempionātam, kas notiks rudenī. Nopietni trenēties futbolā puisis sācis Liepājā no septiņu gadu vecuma. Nākotni G.Lūks labprāt saistītu ar profesionālo futbolu, jo savu dzīvi bez futbola nevar iedomāties. Lasīt vairāk

Foto


DSCF6310

Nīcas basketbolistiem 2.vieta

23.aprīlī Priekulē notika fināli, kur tika noskaidrots vietu sadalījums pirmajām četrām vietām Lejaskurzemes basketbola čempionātā. Finālā mūsu puiši par pirmo vietu cīnījās ar Vērgales komandu. Diemžēl sezonas vienīgo zaudējumu ar 49:56 piedzīvojām finālā.  Līdz ar to šogad 1.vietu izcīnīja Vērgale, 2.vieta-Nīcai,3.vietu izcīnīja Dunika bet 4.vietā palika Priekule.


kopbilde1Cienīgi noslēdz čempionātu

13.martā Grobiņas SC “FK NĪCA/OtankiMill.eu” komanda savā čempionāta pēdējā spēlē uzņēma “TFK Rēzekne/Transspeed” no Rēzeknes, kas cīnās par pirmo vietu 1.līgā. Pirmajā puslaikā spēlējot taktiski gudri, nīcenieki piespieda pretinieku nervozēt, ko atainoja arī rezultāts uz tablo- 1:2 rēzekniešu labā. Jāpiebilst, ka mūsu puiši neizmantoja vairākas ļoti labas iespējas gūt vārtus. Otrajā periodā jau izpaudās pretinieku pārākums un rezultātā cienīgs zaudējums 1:5. Vārtus mūsu komandā guva U.Neimanis.


IMG_0058Sāpīgs zaudējums kausa izcīņā

10.martā “FK Nīca/OtankiMill.eu” Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā uzņēma “PB Line” komandu no Rīgas. Pirmais puslaiks pagāja abpusēji bīstamos momentos, par ko liecināja arī rezultāts- 2:2. Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka viesi, kas īsā laika sprīdī panāca sev komfortablo 2:6. Taču mūsu puiši nenokāra degunus un spēlējot 5 pret 4 neatlaidīgi turpināja rezultātu deldēt. Pēdējās minūtēs diemžēl neizmantojām lieliskas iespējas izlīdzināt rezultātu, tāpēc šogad no Latvijas Kausa izcīņas izstājamies ar zaudējumu 5:6 “PB Line” komandai. Vārtus guva N.Dobelis-2, M.Štolceris, I.Gluško un J.Reguzovs.


IMG_0182Ziemas sporta spēles veiksmīgi aizvadītas

5.martā visas dienas garumā Nīcas vidusskolas telpās norisinājās jau tradicionālās “Ziemas sporta spēles”. Spēlēs komandu konkurencē startēja 8 komandas, kas cīnījās 8 sporta veidos. Savukārt individuāli dalībnieki varēja startēt 7 dažādās disciplīnās. Sacensībās kopumā piedalījās 117 dalībnieki. Lasīt vairāk.


Aktuāla informācija par Ziemas sporta spēlēm

Strauji tuvojas 5.marts, kad novadā startēs jau tradicionālās “Ziemas sporta spēles”. Šogad komandu konkurencē startēs astoņas komandas. Prieks, ka divi novada uzņēmumi ir sadūšojušies un pieteikuši savas komandas pirmo reizi. Spēlēs šogad mūs gaida dažas jaunas lietas:

 • spēles notiks vienuviet (Nīcas vidusskolas telpās),

 • izmainīti noteikumi dārtā (skat.noteikumus),

 • būs jauna disciplīna-izturības pārbaudījums.

  Aicinām piedalīties individuālajās disciplīnās vai atbalstīt savējos. Darbosies kafejnīca. Ierašās uz pasākumu maiņas apavos! Spēļu orientējošais grafiksDārta noteikumi.


Aicinām uz “Ziemas sporta spēlēm”

5.martā pl.10.00 Nīcas vidusskolā notiks jau tradicionālās “Ziemas sporta spēles”. Komandu reģistrācija no pl.9.00.

Komandas savus pieteikumus var iesniegt līdz 26.februārim uz e-pastu: sports@nica.lv, savukārt individuālajās disciplīnās dalībnieki varēs pieteikties sacensību dienā. Jāpiebilst, ka divas komandas jau pieteikušās!!!Lasīt vairāk.


 

IMG_0042Lielajai komandai veiksmīga nedēļas nogale

Iepriekšējā nedēļas nogalē futbolistu lielajai komandai bija divas svarīgas spēles Latvijas 1.līgas čempionātā telpu futbolā un Kausa izcīņā.Lasīt vairāk.


Ziemas sp afiša(GALA)

Ziemas sporta spēles ir klāt!

5.martā pl.10.00 Nīcas vidusskolā startē gadskārtējās “Ziemas sporta spēles”, kurās varēs sacensties gan komandu vērtējumā, gan individuāli. Reģistrācija komandām no pl.9.00. Aicinām komandas pieteikties līdz 26.februārim uz e-pastu: sports@nica.lv. Tuvojoties sacensībām, sniegsim plašāku informāciju par pasākumu. Nolikumu skatīt šeit.


IMG_0155

 

Basketbolistiem veiksmīgs starts

1.februārī Lejaskurzemes čempionātā basketbolā Nīcas basketbolisti tikās ar pēdējo gadu šī čempionāta uzvarētājiem- Vērgales1 basketbolistiem. Aizraujošā cīņā nīcenieki svinēja uzvaru ar 53:45. Rezultatīvākie komandā bija Toms Leiteris-19 p un Māris Štībelis-15 p. Jāpiebilst, ka pirms ceturtās ceturtdaļas mūsu puiši nokļuva iedzinējos, bet saņēmās un gala rezultātā veiksmīga uzvara. Pirmajā spēlē tika uzvarēta arī Kraukļu komanda ar 60:48.


IMG_0011Sāpīgs zaudējums Madonai

16.janvārī mūsu puiši tikās ar Madonas komandu 1.līgas ietvaros. Visas spēles garumā mūsu puiši kontrolēja spēli, taču neveiksmīgi vienā minūtē tika ielaisti divi vārti, kas izšķīra šīs spēles likteni. Gala rezultātā sāpīgs zaudējums ar 1:3.


Ventspils_kauss2016U-10 grupas futbolisti Ventspils kausā izcīna 2.vietu

9.un 10. janvārī U-10 grupas zēni startēja “Ventspils kausa 2016” izcīņā. Divu dienu garumā puiši aizvadīja 5 spēles, no kurām tikai vienā tika piedzīvots zaudējums. Kopvērtējumā izcīnīta 2.vieta. Par labāko turnīra spēlētāju komandā tika atzīts Tomass Toms Sprūds.


DSCF6047Pirmā uzvara 1.līgā

12.decembrī Grobiņas SC zālē “FK NĪCA/OtankiMill.eu” komanda uzņēma 3.vietas ieguvēju – “FC NIKERS” (Kuldīga). Lasīt vairāk.


IMG_0086Mainīgas sekmes dažādos turnīros

05.decembrī Grobiņas Sporta Centrā Latvijas 1.līgas čempionāta telpu futbolā ietvaros „FK NĪCA/OtankiMill.eu” komanda tikās ar „PB LINE” komandu no Rīgas.Lasīt vairāk.

 


 

r9YPWQUtEYQal0k-P3OuzzBujbqVudEY2iDkHbZ4mkUJaunie puiši dodas uz pārbaudēm Mažeiķos

2015.gada 05.decembrī Baltijas futbola skolas ietvaros Dāvis Ķergalvis, Rūdolfs Šuklais, Daniels Buks un Dāvids Mokorenko devās uz Mažeiķiem, kur piedalījās 2006.gadā dzimušiem futbolistiem vienas dienas nometnē. Lasīt vairāk.


DSCF4435Volejbolisti veiksmīgi startē Lejaskurzemes čempionātā

Nīcas komandas volejbolisti Lejaskurzemes čempionātā jau nospēlējuši trīs spēles ar Liepājas sporta skolas, Grobiņas un Dunalkas komandām. Visas pretinieku komandas uzvarētas ar rezultātu 3:0.


Afiša(1.līgai)tenteAicinām atbalstīt savējos

22.novembrī pl.14.00 Grobiņas SC zālē “FK NĪCA/Otanki/Mill.eu” komanda uzņems 1.līgas līdervienību – “TENTE”komandu no Rīgas. Nāc un atbalsti savējos!


IMG_0108Neveiksme Madonā

01.novembrī, dodoties uz Madonu, “FK NĪCA/OtankiMill.eu” komanda devās pirmajā un vienā no tālākajiem izbraukumiem šosezon Latvijas 1.līgas čempionātā telpu futbolā.Lasīt vairāk.


 

IMG_0017

Startā diemžēl zaudējums

17.oktobrī Grobiņas SC zālē „Nīca/OtankiMill.eu” komanda startēja Latvijas 1.līgas čempionātā Telpu futbolā. Pie mums viesojās „SK Spēks” komanda no Valmieras.Lasīt vairāk.


 

Afiša(1.līgai)telpasJauna lapaspuse Nīcas futbolā

17.oktobrī startē Latvijas 1.līgas čempionāts  telpu futbolā. Šai čempionātā piedalīsies arī Nīcas futbolisti, kas startēs ar komandu “FK Nīca/OtankiMill.eu”. Pirmā mājas spēle notiks Grobiņas sporta centrā 17.oktobrī pl.13.00. Aicinu visus atbalstīt savējos! Paldies SIA “Otaņķu Dzirnavniekam” par atbalstu šī projekta īstenošanā.


Sportosim arī Nīcas vidusskolas zālē

Ar 12.oktobri aicinu sportot gribētājus izmantot iespēju sportot vakaros Nīcas vidusskolas atjaunotajā sporta zālē. Sadaļā “Aktuālā informācija” ievietoti Nīcas vidusskolas sporta zāles iekšējie kārtības noteikumi. Aicinu iepazīties pirms dodamies uz sporta nodarbībām. Ja kādas neskaidrības vai jautājumi – zvaniet:26174896. Nīcas vsk. zāles noslogojuma grafiks


DSCF5916

Nīcas airētājiem veiksmīgas sacensības Rīgā

10. oktobrī 8 Nīcas airēšanas skolas dalībnieki pirmo reizi piedalījās sacensībās – Rīgas 45. starptautiskajā atklātajā čempionātā airēšanā slalomā, kas notika kanālā pie Bastejkalna. Spēkiem mērojās ap 120 dalībnieku no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas. Vislabāk veicās Laurai Vecbaštikai – viņa U-12 meiteņu grupā izcīnīja 1. vietu. U-12 puišu grupā 4. vieta Dāvim Jaunzemam, 5. – Rolandam Kokinam, 7. – Ralfam Maisiņam, 11. – Matīsam Ķeirim. U-15 grupā Ivo Kurvinam – 6. vieta, Artūram Vecbaštikam – 11. Savukārt viena no nīcenieku airēšanas trenerēm Ieva Šķubure veterānu grupā izcīnīja 3. vietu.


imagesSākam sportot zālē

Septembrī atkal atsākas sportošanas sezona telpās. Ar 28. septembri durvis ver Rudes sporta nams un aicinām visus sportot gribētājus aktīvi izmantot sportošanas iespējas. Savukārt Nīcas vsk izremontētā sporta zāle būs atvērta no oktobra vidus. Otrdienās lielie futbolisti vēl šogad izmantos arī Dunikas sporta zāli. Rudes sporta zāles noslogojums


S0153137Izšķirošās spēles 2.līgā klāt

5.un 6. septembrī FK “NĪCA” komanda aizvadīja divas svarīgas spēles Latvijas čempionāta futbolā 2.līgā.  Lasīt vairāk


DSCF5859„Čiekurkauss 2015” ir noslēdzies

Apmēram  150 dalībnieki sestdien 22.augustā  piedalījās sporta un atpūtas pasākumā  „Čiekurkauss 2015”, kurš norisinās jau sesto reizi.Lasīt vairāk “Čiekurkausa 2015” bildes


čiekurkaus_2015Čiekurkauss jau sestdien klāt!

Šosestdien, 22.augustā, startēs jau sestais Čiekurkauss. Šogad bez ierastajām disciplīnām futbolā un volejbolā, kā arī sacensībām ar čiekuriem, klāt nākušas komandu sacensības frīsbijā, kā arī individuālajā ieskaitē -skriešanas sacensības ar orientēšanās elementiem. Pasākuma laikā  darbosies bufete, bērniem paredzēta arī piepūšamā atrakcija, bet noslēgumā ~ pl.21.00 Ballīte. Uz pasākuma vietu kursēs pašvaldības autobuss pl.10.00 un pl.21.00 no Rudes (caur Nīcas centru) un ~pl. 17.00 un pl.02.00 no Bernātiem. Sacensību orientējošā programma Skatīt nolikumu


čiekurkaus_2015

Čiekurkauss aicina jau sesto reizi

Šogad 22.augustā notiks jau sestais tradicionālais Čiekurkausa” sporta un aktīvās atpūtas pasākums. Tiek aicināti sportiski noskaņotie novadnieki un ciemiņi, kā arī līdzjutēji uz Atpūtas bāzi “Draudzība” Bernātos. Tiks piedāvātas ne vien tradicionālās sporta disciplīnas, bet arī vairākas jaunas disciplīnas un atraktīvas nodarbes, kas neprasa īpašu sportisko rūdījumu. Ikviens tiek aicināts ģimenes un draugu pulkā labi pavadīt dienu. Skatīt nolikumu


 

DSCF1542Laimīgs neizšķirts pret līderiem

28.jūlijā FK NĪCA tikās ar Latvijas 2.līgas čempionāta Kurzemes zonas līdervienību- SK Babite. Aizraujošā spēlē pirmajā puslaikā mūsu puišus vadībā izvirzīja Kārlis Kņūts, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Savukārt pretinieki savu lielo spiedienu realizēja 83.minūtē rezultātu izlīdzinot pēc drūzmas pie mūsu vārtiem. Šogad 5 spēlēs 2.līgā  FK NĪCA  ir izcīnījusi 2 uzvaras, 2 neizšķirtus un 1 zaudējumu. Nākošās spēles Rudes stadionā – 07. un 20. augustā.


“EVE vasaras kausa” 5. posms Rudē

26.jūlijā Rudes kartinga trasē norisinājās piektais “EVE vasaras kausa” posms. 73 dalībnieku vidū bija arī mūsu novadnieki. Vislabāk no viņiem veicās Laurim Kupšim, kas 2WD OPEN klasē uzvarēja, savukārt FWD klasē izcīnīja otro vietu. Dāmām 4. vietu izcīnīja Andra Sileniece, savukārt Kristaps Skrodis 4WD klasē- 5.vietu.


DSCF5322Nīcenieki uzvar Liepājas čempionāta B divīzijā

24.jūlijā pēdējā spēlē ar Lesjofors komandu lielie vīri pilsētas čempionātā noskaidroja B divīzijas uzvarētāju. Mūsu puišiem pietika ar neizšķirtu, kas arī tika izcīnīts (0:0). Līdz ar to čempiona medaļas kaklā kāra Nīcas futbolisti. Jāpiebilst, ka visā čempionāta laikā nevienā spēlē mūsu komanda nezaudēja. Bet B grupas labāko spēlētāju atzina Elviju Reķēnu. Kopumā Liepājas atklātajā čempionātā piedalījās 25 komandas, kas bija sadalītas A,B un C divīzijās. Un Nīcas komanda nākošo gadu spēlēs A divīzijā.


IMG_8564 (1)Mēs esam čempioni!

19.jūlijā pirmajā starptautiskajā futbola turnīrā “Vegas kauss” par uzvarētājiem kļuva jaunie nīcenieki.Lasīt vairāk

FOTO


Nicas_Vegas_kauss_plakats_A3_8gab“Vegas kauss 2015” aicina 

2015.gada 19.jūlijā no  pl.10.00 Rudes stadionā norisināsies pirmais starptautiskais turnīrs futbolā (U-9) grupas zēniem. Dalībnieku vidū bez komandām no Latvijas startēs arī komandas no Lietuvas. Nāc un atbalsti savējos!


Latvia vs Holland 124Pārstāv FK NĪCU Latvijas-Nīderlandes izlašu spēlē

12. jūnijā Rūdolfs Šuklais kā FK NĪCA pārstāvis pārstāvēja jaunos futbolistus no Latvijas reģioniem, kas Latvijas-Nīderlandes futbola izlašu spēles sākumā uz laukuma izveda Latvijas izlases spēlētājus. Rūdolfam bija iespēja izbaudīt atmosfēru pirms spēles, spēles laikā, kā arī tikt pie slaveno Nīderlandes futbolistu autogrāfiem.


Piedalies Zvejnieku svētku sporta sacensībās!

Kā ierasts Zvejnieku svētkos 11.jūlijā Jūrmalciemā arī šogad būs sporta programma. Aicinām piedalīties futbola turnīrā, kas sāksies jau rīta pusē. Turnīrs notiks divās grupās (līdz 16 gadiem un pēc 16 gadiem). Komandu pieteikumus gaidām uz e-pastu sports@nica.lv līdz 10.jūlijam. Dienas gaitā varēs pārbaudīt spēkus virves vilkšanas sacensībās un jūrnieku zābaka mešanas sacensībās. Plašāka informācija:Skatīt nolikumu.


S0022283Neveiksmīgs sākums 2.līgai

31.maijā FK NĪCA uzsāka dalību Latvijas čempionāta 2.līgas Kurzemes zonas sacensībās futbolā. Diemžēl ar pagājušā gada uzvarētājiem Kuldīgas NSS/ FK NIKERS spēle nevedās un tika piedzīvots zaudējums ar 0:2 (0:1).


S0233332Pēc pirmā riņķa pirmie

Liepājas čempionātā futbolā 28.maijā spēlē ar Lesjofors komandu tika noskaidrots, kura no komandām ieņems 1.vietu pēc pirmā sacensību riņķa. Mūsu puiši uzvarēja ar 3:1 (3:0). Vārtus guva E.Kazāks, I.Štībelis unM.Neimanis.


VELO-REDELE-AFISHA jpgVelo redele arī šovasar aicina

Visiem velo piekritējiem lieliska iespēja ir piedalīties sacensībās visas vasaras garumā. Jāpiebilst, ka pagājušo gadu šajās sacensībās uzvarēja mūsu novadnieks- Guntis Mūrēns.


DSC_0124Airēšanas pulciņa dalībnieki tiekas pirmajā treniņā

18.maijā pl.18.00 pirmie seši drosminieki sēdās laivās, lai aizvadītu pirmo airēšanas treniņu. Jāpiebilst, ka treniņi notiek pirmdien, trešdien, piektdien “Upeskrastos” pl.18.00. Sīkāka informācija par pulciņu: Aigaram – 29494992, Ingaram – 26174896.


2015-05-17 12.53.44-3Ģimeņu sporta svētki veiksmīgi aizvadīti

Spītējot laika apstākļiem, Ģimeņu sporta spēles šogad izbaudīja 10 ģimeņu komandas. Lasīt vairāk.


RSnamsAicinām uz 3.posma sacensībām galda tenisā

Rudes sporta namā 19.maijā pl.17.30 notiks 3.posms galda tenisā. Ja nestartēji iepriekš- nebēdā punktus vēl pelnīs vairākos posmos.


ģimeņu ss afiša(2015)Svētdien Ģimeņu sporta svētki jau klāt!

17.maijā pl.11.00 “Upeskrastos” startēs Ģimeņu sporta diena, kas šogad paies Latvijas Ugunsdzēsības  dienesta 150. gadadienas zīmē. Tāpēc pasākuma laikā pie dalībniekiem viesosies arī VUGD Liepājas nodaļas ugunsdzēsēji, kas iepazīstinās ar savu darbu. Pasākumam jau ir pieteikušās pirmās ģimeņu komandas!!!  Sacensību orientējošais grafiks.


ģimeņu ss afiša(2015)Ģimeņu sporta svētki tuvojas

Tā kā maijs ir ģimeņu mēnesis, tad jau par tradīciju ir kļuvis ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKU pasākums Nīcas novadā . Šogad 17.maijā Nīcas novada Otaņķu pagasta “Upeskrastos” pl.11.00 aicinām Tevi ar savu ģimeni piedalīties ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKOS. Lasīt vairāk. Nolikums


IMG_0003Piedalies akcijā!

Kampaņas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” ietvaros 23.maijā tiek organizēts  jau piektais rozā gājiens „Ejam kopā, lai dzīvotu”. Gājiens notiks no Brīvības pieminekļa līdz „Arēna Rīga”, kur notiks labdarības basketbola spēle starp Latvijas un Ķīnas sieviešu basketbola izlasēm. Gājiena dalībniekiem ieeja spēlē bez maksas! 

Arī Nīcas novada iedzīvotāji ir aicināti piedalīties šajā gājienā, piesakoties pa tālruni 29415662( Nīcas ambulances vadītāja) līdz š.g. 18.maijam.Transportu nodrošinās Nīcas novada dome.

Kampaņu rīko krūts vēža pacientu atbalsta biedrība “Vita” un Latvijas Basketbola savienība


S0213257Lielie futbolisti veiksmīgi startē Liepājas čempionātā

17.aprīlī Nīcas komanda startēja Liepājas atklātajā čempionātā futbolā, kur aizvadījusi jau divas spēles.Lasīt vairāk.


Karlīna Miksone (210300-21922)Karlīna Miksone dodas ar Latvijas izlasi uz Somiju

Karlīna ir uzaicināta uz Latvijas izlasi (U-16), lai no 1.maija līdz 7.maijam Somijā piedalītos UEFA Attīstības turnīrā. Mūsu izlases meitenes sacentīsies ar Bosnijas-Hercogovijas, Somijas un Krievijas izlasēm. Lai Karlīnai izdodas!


26-03-14-galda-teniss-1-bildeAtjaunojas galda tenisa tradīcijas novadā

14. martā Kuldīgā tika aizvadīts Roberta Reimaņa piemiņas turnīrs galda tenisā. Sacensībās no visas Latvijas piedalījās 77 sportisti. Nīcas novadu pārstāvēja 5 cilvēku komanda. Lasīt vairāk


Kauss telpās2015(Nikars)1/4 fināla izcīņas spēlē pretī nāk Latvijas čempioni-FK NIKARS

10.martā pl.18.30 Grobiņas SC sporta zālē FK NĪCA 1/4 fināla izcīņā telpu futbolā tiksies ar vairākkārtējiem Latvijas čempioniem – FK NIKARS futbolistiem. Jāpiebilst, ka FK NIKARS ir klubs, kuru vada ārzemju speciālists- treneris no Portugāles, kā arī sastāvā ir vairāki ārzemnieki. Tāpēc aicinu uz futbola svētkiem Grobiņā 10.martā, kur dzīvajā varēsim redzēt lielākos telpu futbola korifejus Latvijā un pie viena atbalstīt arī mūsējos!!! Foto

____________________________________________

DSCF5064Ziemas sporta spēles noslēgušās

21.februārī notika kārtējās Nīcas novada Ziemas sporta spēles. Šogad spēles pārcēlās uz Rudes ciemu, sakarā ar remontu Nīcas vsk. sporta zālē. Visas dienas garumā sacensības notika Rudes sporta namā un Otaņķu pagasta pārvaldes ēkā.Lasīt vairāk


DSCF4706Neveiksmīga Liepājas čempionāta izskaņa futbolā

FK NĪCA lielie futbolisti neveiksmīgi aizvadījuši otro riņķi Liepājas atklātajā futbola čempionātā. Visās trīs spēlēs, kur cīnījās par vietu sadalījumu no 1.-4. vietai B grupā tika piedzīvoti zaudējumi. Līdz ar to FK NĪCA palika 4.vietā B grupā un sapņi par A grupu jāatstāj uz nākošo gadu.


DSCF4440Volejbolistiem neveiksmīgs otrais posms

Februāra sākumā Nīcas volejbolisti, uzsākot otro riņķi, iekļuva labāko pieciniekā, kas turpināja cīņu par pirmo trijnieku. Diemžēl visās četrās otrā riņķa spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi pret “Koku darbiem”, Grobiņu, Aizputi un Kuldīgu.  Tas Lejaskurzemes čempionāta kopvērtējumā deva 5.vietu.


DSCF4704FK NĪCA pārvar Latvijas kausa izcīņas otro kārtu

01.februārī Grobiņā FK NĪCA Latvijas kausa izcīņas telpu futbola 2.kārtā uzņēma 1.līgas komandu Rīgas Siltums.Lasīt vairāk


DSCF4679Basketbolisti startē Lejaskurzemes čempionātā

Janvāra beigās startējis Lejaskurzemes čempionāts basketbolā, kur 1.līgā(augstākā) startē arī Nīcas komanda. Jau aizvadītas trīs spēles. Diemžēl sākums mūsu komandai nav izdevies, jo izcīnīta tikai viena uzvara (pret Dunalku), savukārt piedzīvoti divi zaudējumi (pret Bārtu un Grobiņu)


DSCF4506Volejbolisti uzsāk otro riņķi

30.janvārī volejbolisti uzsāka otro riņķi. Nīcas komanda tikusi pirmajā pieciniekā, kas turpinās cīņu par medaļām. Pirmajā spēlē pret Aizputes komandu diemžēl nācās piedzīvot zaudējumu ar 1:3.


DSCF4642FK NĪCA veiksmīgi pārvar Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā 1.kārtu

17. janvārī FK Nīcas vīri devās uz Jelgavu, kur BASTIONS komanda eksaminēja mūsu komandu Latvijas kausa izcīņas pirmajā kārtā telpu futbolā . Lasīt vairāk


dāmaGadumijā notika tradicionālais zolītes čempionāts

27.decembrī Kultūras nama telpās norisinājās nu jau tradicionālais čempionāts zolītē. Visas dienas garumā norisinājās saspringta cīņa un tikai pēdējā kārtā noskaidroja uzvarētāju. Pirmo vietu izcīnīja Reinis Alkšars. Otro vietu tikai pēc papildkritērijiem izcīnīja Ingars Kalējs, 3.vietā atstājot Aivaru Pinni.


IMG_0327Puiši veiksmīgi startē Ventspilī

Aizvadītajās brīvdienās, 20. un 21. decembrī, Nīcas jaunā futbolistu paaudze  piedalījās starptautiskā turnīrā “Ziemassvētku kauss 2014″ Ventspilī. U-9 komanda, ko trenē Ingus Lukovičs, turējās braši – 6 komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu. Kopumā ir 3 uzvaras: ar “Bangu” – 4:0, ar Klaipēdu – 2:0, ar “RFS” – 2:1 un 2 zaudējumi: ar Ventspili – 1:2, ar Šauliai – 1:3. Par labāko komandas spēlētāju tika atzīts Krišjānis Rupeiks.


DSCF4489Startējam Kurzemes telpu futbola līgā

18.decembrī ar FK NĪCAS un FK BANDAVA spēli startēja Kurzemes telpu futbola līga. Šis ir jauns turnīrs, kurā šogad startēs komandas no Ventspils, Kuldīgas,  Priekules un Nīcas. Jāpiebilst, ka vēl vairākas komandas izrādīja interesi par šo turnīru.

Pirmajā spēlē mūsu futbolistiem neveicās ar vārtu gūšanas iespēju realizāciju, jo lai arī iespēju bija daudz, tomēr tikai piecas tika realizētas. Pretinieks gudri izmantoja pretuzbrukumu taktiku, kas deva rezultātu. Līdz ar to turnīra atklāšanas spēlē tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 5:6


Afiša zolītei(2015)27.decembrī pl.10.00 Nīcas kultūras nama Bāriņa telpās notiks jau tradicionālais Jaungada čempionāts zolītē. Plašāka informācija nolikumā. Nolikumu skatīt šeit

 


DSCF4448Volejbolisti startē Lejaskurzemes novadu čempionātā

Nīcas volejbolisti ir uzsākuši dalību Lejaskurzemes novadu čempionātā volejbolā. Čempionātā startē kopumā 10 komandas (viena pat no Kuldīgas). Mūsu volejbolisti jau aizvadījuši 5 spēles, no kurām izcīnītas 2 uzvaras (3:1 pret Veterāniem un 3:1 pret Kalētiem). Savukārt trijās piedzīvoti zaudējumi( 0:3 pret Koku darbiem,  1:3 pret Durbi un 1:3 pret Grobiņu). Jāpiebilst, ka īpaši sāpīgs bija zaudējums pret Grobiņu, 8.decembrī, kad  divos no trīs zaudētajiem setiem tika piedzīvots zaudējums ar 23:25, kaut gan abos setos bijām arī vadībā.


1524592_730620530366541_4596800499520521179_nJaunie futbolisti pirmo reizi piedalās starptautiskā turnīrā

No 5.līdz 7 decembrim mūsu U-8 grupas jaunie futbolisti pirmo reizi devās uz starptautisku turnīru Ateitis Cup 2014, kurš norisinājās Viļņā. Piedalījās komandas no 4 valstīm (Lietuvas, Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas).Lasīt vairāk

 


Lielie futbolisti startē Liepājas atklātajā čempionātā

Novembra sākumā lielie futbolisti ir uzsākuši dalību Liepājas atklātajā čempionātā futbolā B grupā. Ir aizvadītas jau divas sacensības, kur pirmajā spēlē ar TEM komandu tika piedzīvots zaudējums ar 0:4. Savukārt spēlē ar Compaqpeat tika izcīnīta uzvara ar 2:1 (Mārcis Štolceris, Andris Eglītis)


bumbasInformācija sportot gribētājiem ziemā

Novadā ziemas periodā būs iespēja sportot jau divās zālēs: Nīcas vidusskolas zālē un jaunatklātajā Rudes sporta namā. Uzklausot priekšlikumus un vēlmes, kā arī izvērtējot iespējas ir izveidoti apmeklējuma grafiki Nīcas vidusskolas zālei (skatīt šeit) un Rudes sporta namam ( skatīt šeit). Ar 20.oktobri aicināti visi interesenti izmantot piedāvātās iespējas.


DSCF4110Jaunie futbolisti brauc uz izlases spēli

10.oktobrī  Nīcas 15 jaunajiem futbolistiem ar vecākiem bija iespēja aizbraukt uz Rīgu un klātienē vērot Latvijas-Islandes izlašu spēli futbolā. Dažiem no puišiem izdevās pēc spēles sasveicināties ar Latvijas izlases vārtsargu Aleksandru Koļinko. Transportu un biļetes puišiem atmaksāja Latvijas futbola federācija.


Mārča Ķenava lieliskais sniegums Kurzemes rallijā

M.Ķenavs2No 28.-30. augustam Liepājas apkārtnē norisinājās starptautiskais “Kurzemes rallijs”. Arī mūsu novadnieks Mārcis Ķenavs startēja šajās sacensībās, kurās kopā piedalījās 99 ekipāžas. Spraigā cīņā Mārcis izcīnīja 3.vietu absolūtajā vērtējumā, no 2.vietas atpaliekot nedaudz vairāk par sekundi. Jāpiebilst, ka tas no Latvijas ekipāžām bija vislabākais rezultāts. Foto no www.rekurzeme.lv


DSCF3785Čiekurkauss 2014 noslēdzies

Neskatoties uz lietainajiem laika apstākļiem no rīta 16.augustā notika jau tradicionālās “Čiekurkausa” sacensības. Aptuveni simts dalībnieki no Nīcas novada, Liepājas un Dunikas bija gatavi cīnīties par “Čiekurkausu”. Lasīt vairāk.


IMG_2826Nīcenieki piedalās pašvaldības darbinieku sporta spēlēs.

9. augustā Ādažos norisinājās gadskārtējās pašvaldības darbinieku sporta spēles, kurās jau otro gadu piedalījās arī Nīcas pašvaldības komanda.Lasīt vairāk


Māra medaliMāris Vecbaštiks plūc laurus starptautiskās sacensībās vieglatlētikā

2.augustā Vīlandē(Igaunija) Māris Vecbaštiks startēja Starptautiskās Baltijas valstu veterānu sacensībās vieglatlētikā. Šajos mačos 35g.-50g. vecuma grupā Māris izcīnīja četras 1.vietas (100m un 200m skrējienos, kā arī tāllēkšanā un trīssoļa lēkšanā), kā arī vienu 2.vietu (komandu stafetē 100m skrējienā)


Dobrecova kauss2014Lieliska nedēļas nogale Nīcas futbolistiem

Neskatoties uz lielo karstumu, aizvadītās brīvdienas Nīcas futbolistiem ir bijušas ļoti veiksmīgas. U-8 grupas mazie futbolisti no starptautiskajā turnīra “Dobrecova kauss 2014″, kas notika Liepājā,  atgriezās ar zelta medaļām un milzīgu kausu. Spēkiem mērojās 14 komandas no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Divu dienu cīņās puiši nezaudēja nevienā spēlē!!! Par labāko turnīra vārtsargu tika atzīts Arturs Dambis, par labāko komandas spēlētāju – Dāvis Ķergalvis. Paldies treneriem Ingum Lukovičam un Jānim Segliņam.

Savukārt FK” Nīca” 2. augustā piedalījās starptautiskā futbola  turnīrā Salantos(Lietuvā) un pārveda kausu par izcīnīto 3. vietu.


čiekurkauss (2014 A4)Aicinām uz Čiekurkausa sacensībām

Jau piekto gadu augusta vidū (šogad – 16.augustā) Bernātos aicinām visus aktīvā dzīvesveida piekritējus uz Čiekurkausa sacensībām. Plašā programma ļaus katram atrast savu disciplīnu. Kā ierasts Čiekurkausu iegūs noslēgumā izlozējot uzvarētāju no visu sacensības dalībnieku vidus! Sacensību nolikums

Sacensību programmu skatīt šeit.


079Gribu  izteikt lielu pateicību Indrai Ņemcovai un Agrim Radomišķim par uzdāvināto skriešanas trenažieri York Fitness T200, kuru izmantosim Nīcas fitnesa zālē.


 „EVE Vasaras kauss 2014” 3.posms Rudē

19.jūlijā Rudes kartinga trasē notika „EVE Vasaras kausa 2014” 3.posma sacensības. Aktīva līdzdalība bija arī no mūsu puses šī sporta veida piekritējiem. Mājas sienas arī palīdzēja mūsu sportistiem, jo posma kopvērtējumā vairāki mūsu puses sportisti kāpa uz goda pjedestāla. Tā dāmu konkurencē 1.vietu ieguva Lelde Jagmina, 1.vietu OPEN un FWD klasēs izcīnīja Miks Ķenavs, savukārt 3.vietas izcīnīja Kristaps Skrodis 4WD klasē, bet Māris Radomišķis FWD klasē.

____________________________________________

DSC_1738Lieliski starti U-8 grupas zēniem futbolā

20.jūlijā Saldū U-8 grupas zēni sabrauca jau uz trešā posma sacensībām Kurzemes jaunatnes čempionātā futbolā, kur četrās spēlēs tika izcīnītas 3 uzvaras (ar 1:0 Vaiņode, ar 3:1 LSSS2006/3, ar 7:0 LSSS2006/4), bet pret Kuldīgas NSS tika piedzīvots zaudējums ar 1:3.

Jāpiebilst, ka šogad šīs grupas puišiem no 12 spēlētajām spēlēm tikai trijās nav izgaršota uzvaras garša!

____________________________________________

S0052980Veiksmīga nedēļa 2.līgā

10. jūlijā un 12.jūlijā FK NĪCA vīri aizvadīja divas 2.līgas spēles futbolā. Lasīt vairāk.

Kopvērtējuma tabula

____________________________________________

Picture 897Jaunie futbolisti pirmo reizi sacenšas ārzemēs

U-14 zēni  Kurzemes -Žemaitijas līgas ietvaros 04.jūlijā devās pirmo reizi uz sacensībām ārzemēs. Kretingā notika kārtējais Kurzemes -Žemaitijas līgas posms, kur mūsu puiši sacentās ar Kretingas un Telšu komandām no Lietuvas. Lasīt vairāk.

____________________________________________

DSCF1525Neveiksme pagarinājumā Latvijas kausa izcīņā

5.jūnijā Vaiņodē FK Nīca futbolisti Latvijas kausa izcīņā tikās ar FK Bandava spēlētājiem. Lai arī pretinieki pirmie atklāja rezultātu (0:1), tomēr mūsu puiši izskatījās labāk. Lasīt vairāk.

____________________________________________

S0172429Sāpīgs zaudējums pirmajā mājas spēlē

28.maijā FK NĪCA aizvadīja pirmo spēli šī gad 2.līgas sacensībās ar Kuldīgas NSS/FC Nikers, kuri ir šīs sezonas favorīti. Diemžēl rezultātā sāpīgs zaudējums ar 0:5 (0:4). Nākošā spēle 14.jūnijā Grobiņā ar Grobiņas SC komandu.

____________________________________________

DSCF1510Arturs Vecbaštiks rudenī brauks uz sacensībām Polijā

27.maijā Arturs Vecbaštiks, Nils Tumševics un Laura Vecbaštika piedalījās starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā Valmierā. Visveiksmīgāk startēja tieši Arturs, kurš uzvarēja 60m skrējienā ar rez. 8.01, kā arī 300m ar rez. 40.98, viņam arī 3.vieta tāllēkšanā ar rez, 4.91. Jāpiebilst, ka šīs sacensības bija vienlaicīgi arī atlase uz Eiropas sacensībām Polijā, kuras  notiks septembrī. Un Arturs bija vienīgais no mūsu puses sportistiem, kurš ieguva tiesības doties rudenī uz Poliju!!!

____________________________________________

DSCF1812Ģimeņu sporta spēles ”Upeskrastos”

Sestdien, 24.maijā „Upeskrastos” norisinājās Ģimeņu sporta spēles. Šādas sacensības norisinājās jau otro gadu. Ģimenes komandu sacensībās piedalījās 12 komandas, lasīt vairāk

 

____________________________________________

Ģimeņu sporta spēles 2014Aicinām uz Ģimeņu sporta spēlēm!

24.maijā pl. 11.00 Nīcas novada Otaņķu pagasta “Upeskrastos” (netālu no Bārtas tilta) notiks kārtējās Ģimeņu sporta spēles. Nāc ar ģimeni aktīvi atpūsties! Netradicionāli sporta veidi, laivošana un noslēgumā Cipreses Umurkumurs gaida jūs!

Spēļu nolikumu skatīt šeit.

Orientējošs pasākuma grafiks

SAVU KOMANDU VARĒSI PIETEIKT ARĪ SACENSĪBU DIENĀ!!!

____________________________________________

DSCF1380Pirmo futbolistu izsauc uz reģionālo izlases treniņu

Daniels Ukstiņš 02.aprīlī tika uzaicināts uz Ventspili, kur notika reģionālās izlases iepazīšanās treniņš futbolā 2001.gadā dzimušajiem puišiem. Treniņā piedalījās 35 puiši no Ventspils, Liepājas, Grobiņas, Saldus un Nīcas. Jāpiebilst, ka Daniels ir pirmais FK NĪCA futbolists, kurš ir izpelnījies šādu godu. Daniels tika arī uzaicināts arī uz atkārtotu treniņu 09.aprīlī, pēc kura atlasīs 16 zēnus, kas turpinās kopīgus treniņus. Novēlēsim Danielam veiksmi!

____________________________________________

DSCF1401Futbolisti uzsāk treniņus laukā

Ar 01.aprīli futbolisti ir sākuši treniņus laukā. Gan jaunieši, kas gatavojas Latvijas jaunatnes čempionātam Kurzemes zonā, gan pieaugušie, kas gatavojas 2.līgas sacensībām Kurzemes zonā. Pašreiz treniņi notiek uz stadionu Nīcā.

____________________________________________

Darbu uzsāk jauno futbolistu 4.grupa

DSCF1387Ar 3.martu atvērta jauno futbolistu 4.grupa, kurā trenējās 2007. un 2008. gadā dzimušie bērni . Grupu vadīs treneris Jānis Segliņš. Treniņi notiek otrdienās un ceturtdienās.  Vēl ir iespējas pieteikties interesentiem (arī meitenes aicinātas) pa telefoniem: 26174896 (Ingars Kalējs) vai 29712683 (Jānis Segliņš).

____________________________________________

S0050765Lejaskurzemes basketbola čempionāts ir noslēdzies

Arī basketbolisti 21.martā noslēdza Lejaskurzemes čempionāta basketbolā. Pēdējā spēlē tikāmies ar FĒNIKSA komandu no Grobiņas. Diemžēl arī šajā spēlē mūs piemeklēja šīs sezonas problēma – īsais spēlētāju soliņš. Spēli puiši bija spiesti pabeigt četratā, līdz ar to likumsakarīgs zaudējums ar 82:87.

Kopumā jāpiebilst, ka šis gads basketbolistiem nebija īpaši veiksmīgs, jo kopvērtējumā 1.līgā tika iegūta tikai 6.vieta. Taču gribu pateikt paldies tiem puišiem (Guntim Mūrēnam, Mārim Štībelim, Dāvim Leiterim, Rūdolfam Otto un Jānim Bružim), kas tomēr cīnījās līdz galam. Čempionāta pirmais trijnieks: 1.vieta- Bārta, 2.vieta- Vērgale, 3.vieta- Vaiņode.

____________________________________________

FK NĪCA apmeklē Latvijas futbola federācijas komisija

20.martā FK Nīca apmeklēja Latvijas futbola federācijas akreditācijas komisija sporta direktora- Daiņa Kazakēviča vadībā. Sākumā notika tikšanās Grobiņā- Liepājas rajona sporta skolā, kur komisija iepazinās ar futbola situāciju bijušajā Liepājas rajonā, kā arī par sadarbības iespējām starp SC Grobiņa, FK Nīca un FK Bandava. Pēc tam komisija devās uz vietām, lai iepazītos ar katra kluba infrastruktūru. Pēc viesošanās Nīcā komisija teica atzinīgus vārdus gan treneriem, gan pašvaldībai par sasniegto un solīja no federācijas puses palīdzību iespēju robežās.

____________________________________________

DSCF0835Noslēdzies Lejaskurzemes čempionāts telpu futbolā

9.martā Priekulē FK NĪCA vīri aizvadīja pēdējās divas spēles Lejaskurzemes čempionāta telpu futbolā. Lasīt vairāk.

____________________________________________

Veiksmīgi starti Lejaskurzemes Senjoru sporta mačos

Pirmajā martā Priekulē notika gadskārtējas Senjoru sacensības dažādās disciplīnās. Arī mūsu novada pārstāvji piedalījās zolītes, galda tenisa, dārta, dambretes un volejbola sacensībās. Lasīt vairāk.

____________________________________________

DSCF1183Ziemas sporta spēles ir beigušās

22.februārī  Nīcas vidusskolas un Kultūras nama telpās visas dienas garumā notika novada Ziemas sporta spēles. Par galveno balvu cīnījās 10 komandas, kuras pārstāvēja 86 dalībnieki. Līdz pat pēdējam sporta veidam nebija zināms kopvērtējuma uzvarētājs. Šogad kopvērtējumā uzvarēja komanda „Kalnišķis”, kas paši bija pārsteigti apbalvošanas ceremonijā par izcīnīto pirmo vietu. Lasīt vairāk
Foto

____________________________________________

DSCF1036Nīcenieki nepārvar 1/8 finālu Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā

Otrajā kārtā, kas bija Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēlē, bija jācīnās ar FC Raita/Ošukalns no Rīgas. 21. februārī Grobiņas SC zālē uzņēmām mūsu pretiniekus, kas jau pirmajās minūtēs pārsteidza mūsu komandu. Lasīt vairāk

____________________________________________

Novadā atvērs 4. grupu futbolā 

Nīcas novada domes februāra sēdē tika pieņemts lēmums ar 1.martu atvērt 4. grupu futbolā 2007.-2008. gadā dzimušajiem bērniem. Tuvāka informācija pie novada sporta darba organizatora Ingara Kalēja (telefons 26174896).

____________________________________________

S0020032Volejbolisti izcīna 2.vietu Lejaskurzemes čempionātā

Februāra mēnesī volejbolisti aizvadīja pēdējās divas spēles Lejaskurzemes čempionātā. Pret šī gada čempioniem – „Koku darbi”  un Grobiņas novada komandām. Saspringta bija tikai spēle pret šīs sezonas čempioniem, jo piecu setu cīņā tika sagādāts pretiniekam vienīgais zaudējums ar (3:2). Tomēr šī uzvara, kā arī uzvara pār Grobiņas novadu neļāva kopvērtējumā apsteigt „Koku darbi” komandu. Lejaskurzemes čempionāta volejbolā kopvērtējums:

1.vieta – Koku darbi

2.vieta- Nīca

3.vieta-Grobiņa

____________________________________________

DSCF0913Veiksmīgais starts Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā.

4. februārī FK NĪCA vīru komanda pirmo reizi startēja Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā. Pretiniekos izloze pretī lika šī gada Liepājas atklātā čempionāta jaunizceptos čempionus – Grobiņas komandu.Lasīt vairāk

____________________________________________

veterānu mačiAicina uz veterānu mačiem

Ja esi gatavs atcerēties jaunību un startēt Lejaskurzemes veterānu mačos, tad zvani sporta darba organizatoram Ingaram Kalējam. Noorganizēsim iespēju  Tev tur nokļūt!

____________________________________________

018

Latvijā ātrākais skrējējs

Nīcenieks Artūrs Vecbaštiks 26. janvārī īpaši veiksmīgi startēja Latvijas mēroga vieglatlētikas sacensībās Rīgā – atgriezās mājās ar zelta un sudraba medaļām. 60 metrus viņš pieveica 8,23 sekundēs, savā C vecuma grupā izcīnot 1. vietu. Savukārt tālumā divpadsmitgadīgais puisis aizlēca 5,06 metrus, kas ir otrais labākais rezultāts. Pirms tam Kurzemes atlases sacensībās Kuldīgā Artūrs abās disciplīnās bija labākais. Nopietni vieglatlētikai Artūrs pievērsies pirms diviem gadiem. Divas reizes nedēļā viņš mēro ceļu uz Liepājas sporta skolu, lai trenētos pie Aivara Vērdiņa. Jāatzīmē, ka arī puiša tētis Māris Vecbaštiks sasniedzis ievērojamus panākumus vieglatlētikas sacensībās veterāniem.

____________________________________________

volejbols_bumbaVolejbolistiem sāpīgs zaudējums tuvākiem konkurentiem

20.janvārī Nīcas komanda devās pie tuvākajiem pretiniekiem-Grobiņas volejbolistiem. Uzvarot šo spēli, mūsu komanda nostiprinātos otrajā vietā turnīrā un varētu gatavoties izšķirošajai cīņai ar “Koku darbu” komandu.Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF0680Veiksmīgs starts basketbola čempionātā

Janvāra sākumā ir startējis Lejaskurzemes novadu čempionāts basketbolā. 9.janvārī Dunikā ar cīņu pret mājiniekiem dalību čempionātā uzsāka Nīcas basketbola komanda. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF0576Jaunie futbolisti uzsāk Ziemas čempionātu

Šogad mūsu jaunie futbolisti piedalās dažādās vecuma grupās- U-8, U-11B un U15. U-15 un U-11B grupas jau ir uzsākušas dalību. Esam pabijuši Priekulē, Saldū un pat Ventspilī uz čempionāta posmiem. Lasīt vairāk

____________________________________________

IMG_1703 - CopyJaunie futbolisti piedalās futbola festivālā Ventspilī

4. un 5. janvārī Nīcas futbolistu jaunā paaudze – U-8 grupas zēni – piedalījās 2 dienu futbola festivālā “Ventspils kauss”. Puiši aizvadīja 5 spēles, no kurām izcīnīja 2 uzvaras (Ventspils komandu uzvarēja ar 3:1, bet Bangas komandu-ar 3:0), piedzīvoja 2 zaudējumus (Liepājas komandai- 0:4, SC Grobiņai – 0:3) un cīnījās neizšķirti ar FK Alberta komandu. Festivāla ietvaros komandu vērtējuma nebija, taču neoficiālā vērtējumā mūsu komanda izcīnīja 4. vietu. Treneris I.Lukovičs vērtēja, ka turnīra ietvaros komandas labākais spēlētājs bija Rūdolfs Šuklais. Tika uzkrāta sacensību pieredze, iegūtas jaunas atziņas, pie kā strādāt. Treneris lielu paldies vecākiem, kuri aktīvi atbalstīja mūsu futbolistus.

____________________________________________

kaaertis1Jaungada čempionāts zolītē ir noslēdzies

05.janvārī Nīcas kultūras nama bāriņa telpās notika Jaungada čempionāts zolītē. Mači norisinājās visas dienas garumā  no pl. 10.00 līdz pat pl 16.30. Pirmo vietu sīvā cīņā izcīnīja  Ainars Mackuss. Otrā vietā palika Aivars Pinnis. Savukārt godpilnajā 3. vietā – Jēkabs Jaunzemis. Izsaku lielu paldies Aivaram Pinnim par palīdzību šo maču organizēšanā.

____________________________________________

futbolsMazo futbolistu ekipējums vēl jāpapildina

Šoruden, pateicoties Nīcas novada projektu konkursa atbalstam un vecāku līdzfinansējumam, biedrībai „Komanda 03” izdevās veiksmīgi īstenot projektu „Jauno futbolistu ekipējums”, kas ļāva iegādāties 37 garos sporta tērpus Inga Lukoviča vadītajām trim mazo futbolistu komandām. Lasīt vairāk

____________________________________________

S0110377Volejbolistiem čempionāts jau pusē

2.decembrī Grobiņā volejbolisti aizvadīja 1. riņķa pēdējo spēli ar Grobiņas pagasta komandu. Spēku samēri nebija līdzvērtīgi, jo lai arī mūsu puiši ļāva spēlēt arī mazāk pieredzējušajiem spēlētājiem, tomēr nevienu mirkli nebija šaubas par gala rezultātu – 3:0 (25:10, 25:19, 25:21). Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF01452006.gada futbolisti startē Mārupē

Jau pirmajā decembra dienā 2006. gada futbolisti pirmo reizi piedalījās “Mārupes kausa 2013”  sacensībās. Treneris Ingus Lukovičs uzsvēra, ka šādas sacensības ir nepieciešamas, lai treniņos apgūtās iemaņas liktu lietā jau sacensībās. Lasīt vairāk

____________________________________________

hanteles19.novembrī pl. 16.00 tika atvērtas jaunās Nīcas fitnesa zāles telpas. Zāles apmeklējuma laikus skatīt šeit

____________________________________________

S0240229Nīcenieki uzsāk dalību Liepājas čempionātā minifutbolā

Oktobra beigās Nīcas komandas lielie futbolisti ir uzsākuši dalību Liepājas atklātajā čempionātā minifutbolā A divīzijā.  Lasīt vairāk

____________________________________________

Salaspils_kaussJaunie futbolisti piedalās turnīrā Rīgā

20.oktobrī paši jaunākie futbolisti piedalījās „Salaspils ziemas kausā 2013” , kas notika Rīgas Olimpiskajā centrā. Piedalījās daudz komandas, arī no Lietuvas. Lasīt vairāk

____________________________________________

vol.bumbaJau trešā uzvara volejbolistiem

Nīcas volejbola komanda Lejaskurzemes novadu volejbola  čempionātājau aizvadījuši trīs spēles un visās trijās spēlēs ir izcīnītas uzvaras.Lasīt vairāk

____________________________________________

Picture 181Nīcas vidusskolas zālē atkal varam sportot

Šogad atkal ir brīdis klāt, kad visi aktīvās dzīves piekritēji varam izkustēties, lai neielaistos dziļajā ziemas miegā. Šogad nedaudz ir mainīta grafika struktūra. Šogad viens darba dienas vakars atvēlēts vienam sporta veidam vai konkrētai grupai. Ir palikuši daži logi, tā kā ja ir kādi ierosinājumi, tad esmu gatavs uzklausīt. Šī gada Nīcas vidusskolas sporta zāles apmeklējuma grafiku skatīt šeit

____________________________________________

S0139992Arī volejbolisti uzsāk

Lai arī pagājušo gadu mūsu novada komanda nestartēja Lejaskurzemes novadu čempionātā volejbolā, tomēr šogad ir izdevies reanimēt volejbolu novadā un startēsim ar savu komandu. Šogad čempionātā startēs 9 komandas (pagājušo gadu tikai 6), kuras izspēlēs divus riņķus.Lasīt vairāk

____________________________________________

IMG_0514Divi nīcenieki startē Siguldas pusmaratonā

12. oktobrī Siguldā  (rudens lapkriša laikā) notika Siguldas pusmaratons, kas vienlaicīgi bija skriešanas seriāla „Skrien Latvija” sezonas noslēguma posms, kur startēja arī divi mūsu novada pārstāvji-Jānis Kupšis un Līva Bērziņa.

Jānis startēja pusmaratona distancē (21.0975km). Un lai arī trase bija sarežģīta, Jānis veica to ar rezultātu 1:44:03, kas ir jauns viņa personīgais rekords. Savukārt Līva devās 10.55 km garā distancē, to veicot 0:59:47.

____________________________________________

FOTO Skodas kauss 9.2013Nīcenieki iegūst kausu starptautiskā turnīrā

28.septembrī FK NĪCAS futbolisti piedalījās  starptautiskā minifutbola turnīrā Skodā. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF9946Jaunie tiekas ar vecajiem

Futbola sezonas izskaņā – 21.septembrī  Rudes sporta laukumā notika FK NĪCA jauno un veco futbolistu kopīgais  futbola mačs.  Šī bija iespēja paskatīties vienam uz otru. Jaunajiem paskatīties uz ko tiekties, savukārt vecajiem – kas pa paaudzi aug vietā. Komandas bija sadalītas tā, lai katrā komandā būtu gan jaunie, gan vecie. Un interesanti bija pavērot, ka jaunie ar vecajiem atrod kopīgu valodu laukumā! Noslēgumā katrs parādīja savu prasmi soda sitienu sērijā, kur sita soda sitienus.

____________________________________________

kartingsArnis Šeidlers – Prokart 2013 vicečempions!

Š.g. 31.augustā Kandavā notika Prokart 2013 pēdējais etaps un tajā piedalījās Rude Racing Team braucēji. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF9916Izcīnīta trešā vieta 2.līgā futbolā

Svētdien, 15 septembrī Rudes sporta laukumā FK NĪCA aizvadīja savu pēdējo mājas spēli šajā sezonā 2.līgā futbolā. Šoreiz pretiniekos  bija JFK Saldus. Jāpiebilst, ka paralēli bija jānotiek spēlei starp Kuldīgas NSS un FK BANDAVA. Un abu spēļu rezultāti būtiski ietekmēja noslēguma tabulu kopvērtējumā. Lasīt vairāk

____________________________________________

001Futbolisti pārved mājās kausu!

         FK NĪCA lielo futbolistu  komandu 7.septembrī uzaicināja Aizputē uz sezonas noslēguma turnīru minifutbolā „Atvadas no vasaras”. Kopā piedalījās 8 komandas ne tikai no tuvākās apkārtnes, bet arī no Ventspils, Liepājas un Skrundas.Lasīt vairāk

____________________________________________

S0249679Trilleri pēdējās divās 2.līgas spēlēs futbolā.

Pēdējās divās mājas spēles pēc kārtas FK NĪCA futbolisti sagādājuši aizraujošas cīņas. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF9510“Čiekurkauss” kļūst populārs

Jau ceturto gadu Bernātos norisinājās „Čiekurkausa” sacensības. Šogad uz sacensībām devās dalībnieki ne tikai no Nīcas novada, bet bija arī no Sikšņiem, Liepājas, Aizputes u.c.Lasīt vairāk

Fotogalerija

____________________________________________

čiekurkauss (1)„ Čiekurkauss” strauji tuvojas!

          Jau 17.augustā pl.12.00 notiks jau tradicionālais „Čiekurkauss 2013”. Reģistrācija no 11.00. Reģistrēties katrā disciplīnā varēs līdz attiecīgās disciplīnas sākumam! Lasīt vairāk

 “Čiekurkausa”  sacensību nolikums: Nolikums

____________________________________________

DSCF9160U-7 zēni turpina cīņu par trijnieku

Lai arī U-7 grupas zēni paši pēdējie uzsāka dalību Latvijas Jaunatnes čempionātā futbolā Kurzemes zonā, tomēr šīs grupas zēniem ir izdevies labi startēt vairākos posmos. Tas ir devis iespēju mūsu jaunajiem futbolistiem reāli cīnīties par trijnieku čempionātā.Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF9050Jauno futbolistu pasākums ar vecākiem

3.augustā Rudes stadionā jaunie futbolisti bija uzaicinājuši savus vecākus uz kopīgu pasportošanu. Programmā ietilpa futbols, tautas bumbas sacensības un dažādas atrakcijas.  Gribam pateikties Kristīnei Freidenfeldei, Ingai Šuklai un Airai Apinei par pasākuma organizēšanu. Foto

____________________________________________

DSCF8667Pēdējā spēlē izslīd trešā vieta

Vaiņodē 29.jūlijā FK NĪCAS komanda aizvadīja pēdējo spēli Lejaskurzemes čempionātā minifutbolā. Šai spēlē tikāmies ar Grobiņas 2 komandu, kas atradās otrajā vietā. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF8558Sāpīga dalība MĪTAVAOPEN 2013 Kuldīgas posmā

20.jūlijā FK NĪCA futbolisti devās uz Kuldīgu, lai piedalītos Kurzemes atlases sacensībās tradicionālā “Mītava Open 2013” turnīrā amatieriem futbolā. Jāpiebilst, ka uz finālturnīru tiek no katra posma trīs spēcīgākās komandas.Lasīt vairāk

___________________________________________

III posms Prokart seriālā

13. jūlijā Kandavā notika III posms Prokart seriālā. Uz starta devās 11 dalībnieki. Kārtējo uzvaru šajā posmā guva “Rude Racing” braucējs Arnis Šeidlers. Guntis Silenieks kopvērtējumā izcīnīja 6. vietu, bet Mārtiņš Silenieks – 9. vietu. Mārtiņu šoreiz vajāja tehniskas neveiksmes. Cīņa bija ļoti sīva un tikai par dažiem centimetriem priekšā finišā izvirzījās Arnis un braucienā triumfēja. Pēc trīs posmiem kopvērtējumā “Rude Racing” braucējs Arnis Šeidlers saglabā 1. vietu. Vēl ir atlikuši divi posmi: 3. augustā Madonā un 31. augustā Liepājā.

____________________________________________

DSCF8877U-12 futbolistiem smaga skola Saldū

04.jūlijā mūsu U-12 grupas futbolisti devās uz kārtējo sabraukumu Saldū. Šoreiz mūsu puišus eksaminēja FK Bandavas un Ventspils vienaudži. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF8834U-7 grupas zēni veiksmīgi uzsāk dalību Kurzemes zonas sacensībās

Beidzot arī mūsu jaunākie futbolisti (U-7 grupā) uzsāka dalību Latvijas jaunatnes čempionātā futbolā Kurzemes zonas sacensībās. Lasīt vairāk

Vairāk fotogrāfijas

____________________________________________

DSCF8677Beidzot pirmā uzvara II līgā šosezon

Lai arī komandas grafiks bija smags (trīs dienās divas spēles), tomēr 29. jūnijā mūsu futbolisti tiekoties ar JFK Saldus, bija gatavi pret tā brīža turnīra tabulas līderiem cīnīties kā līdzīgs ar līdzīgu.Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF8669Veiksmīgais izbraukums Lejaskurzemes mačos minifutbolā

27.jūnijā FK NĪCA devās savā pirmajā izbraukumā uz Vaiņodi Lejaskurzemes novadu čempionāta minifutbolā ietvaros. Pretiniekos šai posmā bija Priekules un Rokasbirzes komandas. Mūsu puiši aizvadīja divas lieliskas spēles. Abās spēlēs mūsu futbolisti pārvaldīja spēles gaitu un diktēja noteikumus aukumā.  Par to liecina arī rezultāti pēc spēlēm: FK NĪCA – Priekule 3:0 (Edgars Kazāks 2, Mārcis Štolceris) un FK NĪCA – Rokasbirze (Mārcis Štolceris 3, Edgars Kazāks). Jāpiebilst, ka lieliski mūsu komandas vārtos darbojās Ingus Štībelis, kuram divas sausās spēles pēc kārtas!

____________________________________________

DSCF8206

Startējis Lejaskurzemes novadu čempionāts minifutbolā

21.jūnijā Rudes stadionā FK NĪCA uzsāka dalību Lejaskurzemes novadu čempionātā minifutbolā. Jāsaka, ka šogad čempionātā pieteikušās 11 komandas, kas sadalītas divās līgās. Mūsu komanda spēlē čempionāta 1.līgā. Pirmās līgas 1. un 2. vietas ieguvēji startēs tālāk 2013.gada Latvijas kausa izcīņā 7×7 Kurzemes zonas sacensībās.Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF8247Jauno futbolistu pirmās mājas spēles 

20.jūnijā Rudes stadionā notika kārtējais U-10 un U-12 grupas zēnu komandu sabraukums Jaunatnes čempionātā futbolā. Uz Rudi bija atbraukušas Liepājas metalurga komandas un Grobiņas SC komandas. Mūsu zēniem bija jāizspēlē pa divām spēlēm katrā apakšgrupā. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSCF8154 FK NĪCA zaudējums pret Kuldīgas NSS

12. jūnijā FK NĪCA savā laukumā uzņēma Kuldīgas NSS komandu. Lai arī pirms spēles  mūsu komandas spēlētāji kopā ar pretiniekiem un jaunie futbolisti vienojās kopīgajai bildei, tomēr līdz ar to “draudzīgās ” jūtas pret pretiniekiem bija beigušās.Lasīt vairāk

____________________________________________

06062013407FK NĪCA jaunā maiņa uzsāk dalību Kurzemes zonas sacensībās futbolā

Šogad pirmo gadu FK NĪCA jaunā maiņa piedalās Kurzemes zonas sacensībās minifutbolā U-12, U-10 un U-8 grupās. Kā jau ierasts pirmie savus spēkus pārbaudīja U-12 un U-10 grupas zēni Liepājā un Brocēnos. Lasīt vairāk

____________________________________________

ngm_309145476Andris Miemis plūc laurus bodibildingā

Jau maijā Andris bija piedalījies atklātajā Latvijas čempionātā, kur junioru klasē (līdz 22 gadiem) ieguva 8. vietu. Taču īpaši liels prieks par 1.jūnijā sasniegto rezultātu Kauņā, lasīt tālāk

 

____________________________________________

S0087871Pirmie punkti II līgā futbolā

Sestdien, 1. jūnijā, FK NĪCA Rudes stadionā aizvadīja šīs sezonas pirmo mājas spēli.  Pretī stājās FK BANDAVAS futbolisti, kuri iepriekšējās divās spēlēs bija cietuši neveiksmes. Lasīt vairāk

____________________________________________

gimeņu spēlesPIRMĀS ĢIMEŅU SPORTA SPĒLES IR NOSLĒGUŠĀS

25.maijā Rudes sporta laukumā notika Nīcas novada „Ģimeņu sporta spēles”. Sacensības notika starp ģimeņu komandām, kā arī individuāli varēja piedalīties vairākos pārbaudījumos. Lasīt vairāk

____________________________________________

RUDES KARTINGISTI ROPAŽOS

25. maijā Rudes kartingisti startēja Ropašu trasē. Lasīt vairāk

___________________________________________

S0644657FK NĪCA UZSĀK 2. LĪGAS ČEMPIONĀTU FUTBOLĀ

Šogad 2.līgas Kurzemes zonas čempionāts FK NĪCA iesākās ar nebijušu gadījumu. Lasīt vairāk.

 ____________________________________________

Ojāra kaussSASNIEGUMI ŠAUŠANAS SACENSĪBĀS

Šā gada 11.-12. maijā Grobiņā norisinājās Latvijas kausa F.I.T.A.S.C.  sportingā, kurā lieliski katrs savā grupā startēja Ģirts Runnis un Ojārs Ronis. “A”grupā Ģirts Runnis ieguva 1.vietu, savukārt Ojārs Ronis “C” grupā ieguva 2.vietu.

____________________________________________

 28042013389NĪCENIEKI LEJASKURZEMES MAČOS GALDA TENISĀ

Cīravā 28. aprīlī notika Lejaskurzemes novadu čempionāts galda tenisā. Šajos mačos piedalījās arī pārstāvji no Liepājas, kur vīriešu konkurencē dalībnieku sastāvā bija arī divi Latvijas TOP 100 reitinga pārstāvji. Lasīt vairāk

____________________________________________

DSC06461SPORTISTI LIELAJĀ TALKĀ

Lielās talkas ietvaros 27.aprīlī futbolisti labiekārtoja Rudes stadionu, kurā tika pielīdzinātas bedres laukumam, nokrāsoti lielie vārti un modernizēta lielo vārtu konstrukcija. Savukārt sagaidījuši sauli, kas nožāvēja peļķes, basketbolisti  28.aprīlī pie Nīcas vidusskolas atjaunoja līnijas basketbola laukumam. Paldies visiem, kas piedalījās šajās talkās.

____________________________________________ 

S0263204BASKETBOLISTU LIELAIS SASNIEGUMS

Beidzot 3.aprīlī Grobiņā tika izspēlēta pēdējā šīs sezonas pārceltā spēle ar Bārtu Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā.  Lasīt vairāk

____________________________________________

 20130330_150313KURT KOENING CUP 2013

30.martā mūsu 2006.gadā dzimušie puiši devās uz Rīgu, kur piedalījās pirmajā republikas mēroga futbola turnīrā – „Kurt Koening cup 2013”.Lasīt vairāk.

____________________________________________

P1040376IVARA APIŅA SASNIEGUMS

Mūsu novadnieks Ivars Apinis Lejaskurzemes sporta komandas sastāvā piedalījās republikas čempionātā galda tenisā komandām. Lasīt vairāk.

____________________________________________

S0252304BASKETBOLISTI UZSĀK OTRO RIŅĶI

Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā Nīcas komanda pēc 1.riņķa ieņēma 2.vietu uz reiz aiz neapstrīdamiem favorītiem – Vērgales komandas. Martā jau aizvadītas trīs spēles.Lasīt vairāk

____________________________________________

       S0212539PIRMĀ UZVARA MAZAJIEM FUTBOLISTIEM

Martā uz Kurzemes zonas sacensībām telpās devās divas (U -12 un U-8) mūsu vecuma grupas. Tā 9.martā Kuldīgā mūsu U-12 grupas zēni beidzot izcīnīja arī pirmo uzvaru oficiālajos mačos. Cīnoties ar Kuldīgas NSS komandu, loti spraigā cīņā ar rezultātu 2:1 uzvarēja mūsu puiši!!!!! Abus vārtus guva Daniels Ukstiņš. Dienas otrajā spēlē nācās atzīt Ventspils OC komandas pārākumu ar 0:4.  Apsveica puišus ar pirmo uzvaru oficiālajos mačos!!!

         Savukārt U-8 zēni 10.martā Grobiņā tikās ar Ventspils OC, Liepājas Metalurga 2005 un Kuldīgas NSS komandām. Lai arī mūsu puiši cīnījās braši un spēlēja bez komandas pamatvārtsarga, tomēr gala rezultātā sāpīgi zaudējumi attiecīgi ar 0:4, 0:4 un 0:8.

____________________________________________

DSCF6560

DAŽĀDU IZJŪTU NEDĒĻAS NOGALE

2. un 3. martā Nīcas futbolisti aizvadīja izšķirošās spēles divos dažādos turnīros. Sestdien, 2.martā, Liepājas atklātajā čempionātā telpu futbolā mūsu komanda izšķirošajā cīņā par pirmo vietu B grupā cīnījās ar Medzes komandu.Lasīt vairāk.

____________________________________________

VEIKSMĪGI NOSLĒGUŠĀS ZIEMAS SPORTA SPĒLES

23.februārī tika atjaunota tradīcija – noorganizētas Nīcas novada ziemas sporta spēles. Jāsaka, ka atsaucība bija ĻOTI liela. Sacensību dalībnieki sacentās volejbola, basketbola soda metienu, dārta, dambretes, novusa, galda tenisa, svara bumbas celšanas un šaušanā ar pneimatisko šauteni sacensībās. Mazajiem tika noorganizētas sporta atrakcijas. Sacensības notika gan komandu konkurencē, gan arī individuālajās sacensībās. Lasīt vairāk.

____________________________________________

DSCF6967MĀRIM VECBAŠTIKAM-J.LŪŠA MEDAĻU KOMPLEKTS

16.februārī Māris Vecbaštiks piedalījās  Latvijas pašvaldības veterānu –senioru  50. Sporta spēļu finālsacensībās. Sacensības bija plaši apmeklētas, jo piemēram 200 metru  skrējiena disciplīnā, kurā M.Vecbaštiks  ieguva zelta medaļu, startēja  200 dalībnieki un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami 14 skrējieni. Sudraba medaļu Māris izcīnīja 60 metru skrējienā, bet bronzu – tāllēkšanas disciplīnā.

____________________________________________

 

DSCF6400

KĀRTĒJĀS SPĒLES U-10 GRUPAS ZĒNIEM FUTBOLĀ

17.februārī uz Priekuli devās U-10 grupas zēni, lai aizvadītu kārtējās spēles Kurzemes zonas sacensībās futbolā. Pirmajā no spēlēm ar LM-3 komandu mūsu zēni bija vistuvāk neizšķirtam,Lasīt vairāk.

 

____________________________________________

2013_01170147LĪDERU DUELIS BASKETBOLĀ

12.februārī Nīcas komanda devās viesos pie čempionāta potenciālajiem favorītiem – Vērgales komandas. Pirms šīs spēles sastāvu papildinājām ar Tomu Malkeviču. Kas mūsu komandu gan neglāba un čempionāta favorīti apliecināja savu statusu. Rezultātā mūsu komandai zaudējums ar 47:77. Jāpiebilst, ka Toms startēja ļoti atzīstami – 9 punkti pirmajā spēlē. Labākais komandā, kā ierasts, bija Raivis Kalējs, kurš guva 11 punktus un savāca 12 atlecošās bumbas, Dāvim Leiterim – 8 atlecošās bumbas. Kopvērtējumā pirms otrā riņķa spēlēm Nīcas komanda ieņem 2. vietu. Skatīt 1.apļa tabulu

____________________________________________

Cīņas mirklisBASKETBOLISTI NOSTIPRINA LĪDERPOZĪCIJAS

 4. februārī basketbolisti uzņēma Grobiņas pilsētas komandu. Pirms šīs spēles nedaudz bažas viesa tas, ka Lasīt vairāk

____________________________________________

DIVAS KAUJAS PIRMS IZŠĶIROŠAJĀM SPĒLĒM

Cīņas momentsDivas nedēļas nogales (26. janvārī un 03.februārī) futbolisti Liepājas atklātajā čempionātā aizvadīja divas spēles un izvirzījās pirmajā vietā kopvērtējumā.Lasīt vairāk

Kopvērtējuma tabula uz 03.februāri.Skatīt

 

____________________________________________

Sāksim maču!KĀRTĒJĀS SPĒLES JAUNAJIEM FUTBOLISTIEM

Divas no mūsu jauno futbolistu grupām ir aizvadījušas kārtējās spēles. Lasīt vairāk

____________________________________________

Un spēle iet vaļā...

BASKETBOLISTI TURPINA UZVARU GĀJIENU

24. un 28. janvārī Nīcas basketbolisti aizvadīja vēl divas pirmā riņķa spēles Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā.Lasīt vairāk

____________________________________________

FUTBOLA SPĒLE AR PĀRLIECINOŠU REZULTĀTU

Nīcas komanda Liepājas atklātajā čempionātā telpu futbolā 13.janvārī tikās ar Liepājas Universitātes futbolistiem. Mūsējie pārliecinoši apspēlēja pretinieku un uzvarēja ar rezultātu 5:0. Vārtus guva Mārcis Neimanis, Andrejs Čabans, Elvijs Reķēns, Māris Vecbaštiks un Miķelis Pumpurs.

____________________________________________

MAZO FUTBOLISTU PĀRLIECĪBA UN IZPRATNE PIEAUG

Mūsu mazie futbolisti (U-10) grupā (desmitgadīgi un jaunāki) 12. janvārī aizvadīja kārtējās četras spēles Kurzemes ziemas čempionātā futbolā. Pretiniekos bija FK Bandava, Liepājas Metalurgs (LM) 2003-3, LM2004-4 un Kuldīgas NSS. Lai arī visās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi, tomēr jāuzteic mūsu zēni par pašaizliedzību spēlēs un jūtams, ka ar katru reizi pieaug pārliecība un futbola izpratne laukumā.

____________________________________________

SPORTISTU BRAUCIENS UZ RĪGAS “DINAMO” SPĒLI

20. janvārī tika noorganizēts sportistu brauciens uz Rīgas „Dinamo” spēli ar Mitiču „Atlant” komandu hokejā. Pašvaldība finansēja transportu uz Rīgu, savukārt biļetes līdzbraucēji pirka paši. Lai arī „Dinamo” komanda piekāpās ar rezultātu 4:5 un ceļš prom un atpakaļ bija nogurdinošs, tomēr visi bija apmierināti ar piedzīvotajām emocijām spēles laikā un pasākumu kopumā. Paldies pašvaldībai par atbalstu!

____________________________________________

BASKETBOLISTU PANĀKUMI LEJASKURZEMES NOVADU ČEMPIONĀTĀ

Ar spēlēm 15. un 17. janvārī dalību Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā ir uzsākuši mūsu basketbolisti. Uzvarētāju čempionātā noskaidros septiņu komandu sacensībā divos apļos. Pirmajā čempionāta spēlē 15. janvārī izbraukumā uzvarējām Vaiņodes komandu ar rezultātu 74:67, savukārt 17. janvārī – ar rezultātu 98:76 – Bārtas komandu. Jāpiemin, ka īpaši šajās spēlēs izcēlās Raivis Kalējs, kurš guva lauvas tiesu no komandas gūtajiem punktiem. Varbūt mūsu basketbolistiem palīdzēja jaunās formas?

____________________________________________

STARTS ALŪKSNĒ VARĒJA BŪT VEIKSMĪGĀKS 2012-01-19-12-01-16_2

18. un 19. janvārī norisinājās rallijs/rallijsprints „Alūksne 2013”, kurā savu dalību ņēma arī mūsu ekipāža M.Ķenavs/J.Vīksna. Ekipāža šo posmu izmantoja, lai iepazītos ar jauno mašīnu, kā arī, lai veidotu labāku saprašanos stenogrammas lasīšanā. Pēc aizvadītajiem PS1 un PS2, ekipāža ierindojās 3.vietā 2WD klasē, tomēr pusass defekta dēļ PS3 nācās izstāties. Līdz ar to PS3 un PS4 netika finišēts, taču tas bija labs treniņš, lai 1.-3.februārī startētu Eiropas rallija čempionāta posmā, kas norisināsies Liepājas, Kuldīgas un Ventspils apkaimē. Lasīt vairāk

____________________________________________

BASKETBOLISTIEM JAUNAS FORMAS

Gada nogalē mūsu basketbolisti ir tikuši pie skaistas dāvanas – jaunām formām. Jāsaka, ka bez diviem krekliem un vieniem šortiem, basketbolisti pirmo reizi iegūs arī iesildīšanās kreklus. Īpaši prieks, ka jau pavisam drīz – janvārī – sāksies  basketbolistiem mači un būs iespēja izmēģināt jaunās formas.

____________________________________________

VECGADA ČEMPIONĀTS ZOLĪTĒ

29.decembrī notika Nīcas novada Vecgada čempionāts zolītē. Spraigās un ilgstošās cīņās visas dienas garumā par uzvarētāju kļuva Andulis Brakšis, otro vietu izcīnīja Normunds Freibergs, bet trešo vietu tikai pēc papildnosacījumiem ieguva Jēkabs Jaunzemis.

____________________________________________

FUTBOLISTU VECGADA MAČI

29. decembrī mūsu novada divas  – veterānu un junioru – komandas piedalījās Aizputes pagasta kausa izcīņā telpu futbolā. Šīs sacensības bija starptautiskas, jo kausa izcīņa piedalījās arī komanda no Skodas. Deviņu komandu konkurencē mūsu komandas izcīnīja: juniori – 2. vietu; veterāni – 4.vietu. Jāpiebilst, ka īpašu gandarījumu jauniešiem sagādāja uzvara pār veterāniem pēcspēles sitienu sērijā, jo spēle pamatlaikā noslēdzās 1:1, bet gala rezultātā – junioru uzvara ar 3:2.

____________________________________________

JAUNO FUTBOLISTU PIRMIE OFICIĀLIE MAČI

   Pašā gada nogalē mūsu jaunie futbolisti piedalījās pirmajos oficiālajos mačos – Kurzemes ziemas čempinātā futbolā. 27. decembrī uz Kuldīgu devās U-10 (desmitgadnieki un jaunāki), kur trīs mačos mērojās spēkiem ar trīs dažādām Liepājas Metalurga (LM) komandām. Rezultāti: LM’04-3  – Nīca  1:5 ; LM’04-4  – Nīca 2:1 ; LM’03-3  – Nīca 6:0.

   28. decembrī uz Saldu devās mūsu U-12 (divpadsmit gadu veci un jaunāki) futbolisti. Divos mačos tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi: Nīca – Bandava  1:10 un LM – Nīca 10:0. Taču gribu piebilst, ka mūsu komandās daudzi dalībnieki bija pat 2 un 3 gadus jaunāki par pretiniekiem, tāpēc šoreiz nav tik svarīgs rezultāts,cik pats process – pieredzes un meistarības iegūšanai.

   Vēl savām cīņām gatavojas U-8 grupas zēni. Un esmu pārliecināts, ka drīz arī būs mūsu jauno futbolistu pirmā oficiālā uzvara.

____________________________________________

SACENSĪBĀS ANGLIJĀ IZCĪNA 3.VIETU

5.un 6.decembrī Anglijā norisinājās ikgadējās “Fiesta Sporting Trophy Shootout” sacensības, kurās piedalījās 11 sportisti no sešām valstīm, viņu vidū arī mūsu novadnieks Mārcis Ķenavs. Kopvērtējumā M. Ķenavs izcīnīja godpilno 3. vietu, sev priekšā palaižot tikai Elfinu Evansu no Anglijas, kurš sacensībās piedalījās jau trešo reizi, un beļģi Igo Arellano, kurš startēja otro reizi. Mārcis bija starp pieciem labākajiem, ko M-Sport komandas vadība aicināja uz individuālām sarunām.Lasīt vairāk

____________________________________________

FUTBOLA MAČI

Mūsu futbolistu rezultātiem Liepājas atklātajā čempionātā telpu futbolā varam sekot līdzi pievienotajā tabulā. Skatīt Līdz 16. decembrim ir pārtraukums, bet tad cīņas atsāksies ar jaunu sparu. Nīcas komandai nākošā spēle 22.decembrī pl.10.00 Liepājas olimpiskajā centrā.

____________________________________________

ATKAL IZCILI PANĀKUMI BRĪVAJĀ CĪŅĀ

16. un 17. novembrī Nīcas vidusskolas skolnieces Sandija Stalta (1.kl.), Ksenija Jansone (3.kl.) un divas meitenes no 5.klases – Everita Kozule un Sanita Kaže piedalījās starptautiskās sacensībās brīvajā cīņā, kas notika Daugavpilī. Pēc divu dienu niknām cīņām Nīcas meitenes mājup devās ar divām godalgām – Sandija Stalta izcīnīja 2.vietu, Sanita Kaže- 3.vietu. Sandija sacensībās pirms mēneša arī ieguva 2.vietu, Ksenija – 3.vietu.

____________________________________________

FUTBOLISTI UZSĀK DALĪBU LIEPĀJAS ATKLĀTAJĀ ČEMPIONĀTĀ

Nīcas futbolisti ir uzsākuši piedalīšanos Liepājas atklātajā amatieru čempionātā telpu futbolā. Šogad mūsu komanda spēlē B grupā. Iepriekšējos mačos mūsu vīriem ir veicies ar mainīgām sekmēm. Pirmajā mačā 3.novembrī bija jāmēro spēki ar potenciālo B grupas favorītu no Ventspils pilsētas -„Depo” komandu, kurai diemžēl zaudējām ar rezultātu 0:7. Otrajā spēlē tikāmies ar čempionāta jaunpienācējiem – „Virāža A”.  Šoreiz uzvara bija mūsu – 4:1, arī nākošajā spēlē 17.novembrī ar “RK Metāls” nīcenieki uzvarēja ar rezultātu 6:1.Turnīra tabula

____________________________________________

JAUNIE FUTBOLISTI RĀDA APGŪTĀS PRASMES

3.novembrī mūsu jaunie, Ingus Lukoviča trenētie, futbolisti devās uz Liepāju, lai draudzības spēlēs mērotos spēkiem ar vienaudžiem no Liepājas. Piecu stundu garumā trīs vecuma grupu futbolisti parādīja apgūtās prasmes. Lielākajiem un vidējai grupai izdevās savus pretiniekus uzvarēt, bet mazajiem niknā cīņā nācās atzīt nelielu pretinieku pārākumu. Tuvākajā laikā jaunie futbolisti sāks piedalīties sacensībās Kurzemes zonā.

____________________________________________

GŪST PANĀKUMUS LATVIJAS MĒROGĀ

26.oktobrī Nīcas vidusskolas skolnieces Ksenija Jansone (3.klase) un Sandija Stalta (1.klase) brīvo cīņu trenera Borisa Zaiceva  pavadībā piedalījās Rīgā 18. Starptautiskās Paula Budovska piemiņas sacensībās brīvajā cīņā un guva vērā ņemamus rezultātus: Sandija Stalta ieguva 2.vietu savā svara kategorijā, Ksenija Jansone – 3.vietu.

____________________________________________

AICINA PIEDALĪTIES GALDA TENISA SACENSĪBĀS

11.novembrī plkst.11.00 Rucavas pamatskolā notiks Lejaskurzemes novadu atklātā kausa izcīņa galda tenisā, veltīta L.Ruhmanes piemiņai. Sacensības notiks trīs vecuma grupās. Papildus informācija pie Ingara, tālr.26174896; sports@nica.lv Skatīt nolikumu


FUTBOLISTIEM 3.VIETA KURZEMĒ

Aizvadītas 2.līgas futbola spēles, kurās pirmo gadu piedalījās Nīcas futbola komanda.  Kopumā nospēlētas 12 spēles, no kurām sešās gūta uzvara, divi neizšķirti rezultāti un četri zaudējumi. Kopā iesisti 27 vārti, 6 no tiem guvis Mārcis Štolceris. Taču jāuzsver, ka futbols ir komandas spēle, kur katram spēlētājam ir sava loma panākumu kaldināšanā. Kurzemes 2. līgas spēlēs startēja 7 komandas. 1.vietu izcīnīja Kuldīgas komanda, 2. vietu – „Liepājas Metalurga” jauniešu futbola centrs, 3. vietu – nīcenieki, aiz sevis atstājot Saldus,  Vaiņodes/Priekules, Grobiņas un Mērsraga komandas. Skatīt rezultātu tabulu

____________________________________________

SPORTISTI TIEKAS AR PAŠVALDĪBAS DARBINIEKIEM

Novada sporta darba organizators I.Kalēju, pašvaldības priekšsēdētājs A.Petermanis, izpilddirektors A.Šakals 3.oktobrī aicināja uz tikšanos novada sportistus un sporta entuziastus. Vispirms tika sniegta informācija par aktuālāko jautājumu – sporta halles celtniecību.  Ar tuvākajiem un tālākajiem mērķiem novada sporta attīstībai iepazīstināja Ingars Kalējs. Uzklausīja sportistu domas, jau tika rasti vairāki risinājumi situācijas uzlabošanai, piemēram, reizi nedēļā futbola komandai nodrošinās transportu uz treniņiem Dunikas sporta hallē. I.Kalējs aicina ar priekšlikumiem nākt pirmdienās, trešdienās un piektdienās uz novada domes 6.kabinetu, zvanīt 26174896, rakstīt – sports@nica.lv

 ____________________________________________

BŪS VISMAZ 4.VIETA

16.septembrī Nīcas futbola komanda Grobiņā izcīnīja šīs sezonas pēdējo spēli 2.līgā. Aizraujošā spēlē mūsu komanda ar 4:0 sakāva mājiniekus. Divus vārtus guva Mārtiņš Kaļiņičenko, pa vienam – Mārcis Štolceris un Ingus Štībelis. Pēc šīs uzvaras ir skaidrs, ka zemāk par 4.vietu Nīcas komanda nebūs!!! Taču citu komandu savstarpējo spēļu labvēlīgu rezultātu gadījumā kopvērtējumā iespējams pacelties arī uz 3.vietu. Galīgais vietu sadalījums būs zināms septembra beigās.

____________________________________________

FUTBOLU SPĒLĒJA UN SPĒLĒS

Noslēdzies Lejaskurzemes novadu čempionāts minifutbolā. Nīcas futbola komanda 13 komandu konkurencē izcīnīja 3.vietu, paliekot aiz Grobiņa 1 un Vaiņodes komandām. Cerības uz 2.vietu zuda, pēdējā spēlē ar 0:1 zaudējot Grobiņas komandai. Turpinās 2.līgas spēles. 2.septembrī Mērsragā ar 4:2 nīcenieki vinnēja mājinieku komandu. Trīs vārtus guva Mārcis Štolceris, 1 – Mārtiņš Kaļiņičenko. Vēl priekšā 2 noslēdzošās spēles – 9.septembrī plkst.17.00 Rudes stadionā ar Priekules/Vaiņodes komandu un 16.septembrī – Grobiņā ar grobiņniekiem.


TENISĀ IZCĪNA GODALGOTAS VIETAS

25.augustā Pāvilostā notika novada rīkotais tenisa turnīrs. 8 vīru konkurencē 2.vietu izcīnīja Jānis Kupšis, finālā piekāpjoties ar 4:6, bet otrs nīcenieks, Vilmārs Melderis, izcīnija 3. vietu, spēlē par trešo vietu izcīnot uzvaru ar 6:5.


VEIKSMES MIJAS AR NEVEIKSMĒM

11.augustā Jelgavā Nīcas futbola komanda „Mītava Open” turnīra ietvaros cīnījās par iespēju izkļūt no savas apakšgrupas. Bija jāizspēlē piecas spēles. Sešu komandu konkurencē tika iegūta 4.vieta, taču, lai izkļūtu no apakšgrupas, bija jāizcīna 1. vai 2.vieta. Šoreiz tik labi neveicās. Uzvara ar rezultātu 1:0 tika gūta pār Rīgas komandu „Sobrit”; vārtus guva Māris Štolceris. Trīs spēlēs – neizšķirts rezultāts: 0:0 ar komandu „Zilupe 2011’” un Grobiņu, 1:1 – ar „Ungurpili” no Alojas; vārtus guva Ojārs Ronis. Ar rezultātu 0:2 nācās zaudēt komandai „PļaviņasDM/Poila”. Arī 2.līgas spēle Rudes stadionā ar Saldus komandu 12.augustā beidzās ar mūsējo zaudējumu – 2:1. Vārtus guva Kalvis Pērkons. Taču iegūta pieredze, kas noderēs cīnoties par medaļām Lejaskurzemes novadu čempionāta minifutbolā 2.apļa spēlēs.


NĪCAS FUTBOLISTIEM 2.VIETA KURZEMĒ

21.jūlijā Nīcas futbola komanda piedalījās turnīra “Mītava Open 2012″ Kurzemes posmā Kuldīgā, kur bija pulcējušās 24 komandas. Nīceniekiem sevi bija jāpierāda septiņās spēlēs. Finālā tika izcīnīta 2.vieta, pēcspēles sitienos piekāpjoties Kuldīgas NSS komandai. Tas nozīmē, ka Nīcas futbolisti ir kvalificējušies Latvijas finālposmam, kas  11. augustā notiks Jelgavā.


UZVAR PRIEKULES/VAIŅODES KOMANDU

15.jūlijā Nīcas futbolisti kārtējā Latvijas futbola čempionāta 2.līgas Kurzemes reģiona turnīrā, kas notika Vaiņodē, uzvarēja Priekules/Vaiņodes komandu ar rezultātu 1:0. Vārtus guva Mārtiņš Kaļiņicenko. Spēles 69.minūtē vārtsargs Dāvis Leiteris veiksmīgi atvairīja pretinieku komandai piešķirto 11 metru soda sitienu. 17.jūlijā komandai ir spēle novadu turnīrā, bet nākošā 2.līgas spēle būs 29.jūlijā Kuldīgā. Nākošā mājas spēle Rudes stadionā notiks 4.augustā plkst.12.00 ar Liepājas Metalurga komandu.


 ČIEKURKAUSS 2012

11.augustā jau trešo gadu Bernātos notiks sporta pasākums “Čiekurkauss 2012″. Sportiskā dzīves veida piekritēji varēs spēlēt pludmales volejbolu, futbolu, piedalīties basketbola stafetē, jautrās atrakcijās, veikt šķēršļu joslu ar velosipēdu, būs aktivitātes bērniem. Lai attaisnotu Bernātu videi atbilstošo nosaukumu, būs arī čiekuru mešanas un ātrlasīšanas sacensības. Sporta pasākuma apraksts


TOMAM LEITERIM ZELTS

Svētdien, 8.jūlijā, Latvijas III Olimpiādes pēdējā sacensību dienā novada jaunietis Toms Leiteris Liepājas basketbola komandas sastāvā kļuvis par Latvijas Olimpisko čempionu. Finālā Liepāja pēdējā mača sekundē ar 74:72 uzvarēja Saldus novadu. Finālmačā vadībā pārmaiņus bija abas komandas, bet precīzais Toma Leitera metiens līdz ar spēles beigām izrādījās uzvaru nesošais Liepājai.


FUTBOLISTIEM KĀRTĒJĀ UZVARA

Svētdien, 8.jūlijā Rudes stadionā Nīcas futbolisti  tikās ar FK „Mērsrags”. Mūsējiem veicās ļoti labi – uzvara ar rezultātu 5:0! Paldies līdzjutējiem par atbalstu! Nākošā mājas spēle Rudes stadionā 4. augustā plkst.12:00 ar JFC LM.


NĪCAS FUTBOLISTI IZCĪNA UZVARU

1.jūlijā Otaņķos Nīcas futbola komanda aizvadīja savu kārtējo spēli 2. līgas ietvaros. Šoreiz mūsējiem bija jāspēlē ar Grobiņas SC. Spraigā cīņā mūsējie guva virsroku – uzvarot ar rezultātu 3:2. Komanda parādīja raksturu divas reizes – atspēlējās no 0:1 un 1:2, spēja panākt 2:2 un beigās uzvarēt! Mūsējo labā vārtus guva Janeks Kreitāls (32. minūtē), Mārcis Štolceris (57. minūtē) un Andrejs Čabans (86. minūtē). Komandas vārdā paldies visiem līdzjutējiem! Nākošā spēle notiks 8.jūlijā plkst.16:00 Otaņķos ar FK Mērsrags. Atbalstīsim savējos!


FUTBOLS NĪCĀ 2001.-2011.

Nīcas futbola komandas menedžeris Andrejs Geslers apkopojis komandas panākumus un arī neveiksmes 10 gadu garumā. Lasīt materiālu


NĪCĀ VIESOJAS PASAULES SKRĒJIENA DALĪBNIEKI

30.maija pēcpusdienā Nīcā viesojās Pasaules sadraudzības skrējiena dalībnieki. Skrējienā cauri Nīcas novada teritorijai viņiem pievienojās mūsu sportisti – no abām skolām, Jauniešu centra un futbola komandas.  Pie tūrisma informācijas centra bija jauka tikšanās ar dažādu valstu sportistiem. Katru dalībnieku aicināja paturēt Harmonijas skrējiena lāpu ar laba vēlējumiem.


KULDĪDZNIEKIEM TOMĒR VEICĀS LABĀK

27. maijā Rudes stadionā notika Nīcas futbola komandas pirmā mājas spēle Kurzemes 2.līgā. Nīcenieki ar rezultātu 2:5 diemžēl piekāpās Kuldīgas NSS komandai. Rezultāts pēc pirmā puslaika vēstīja neizšķirtu – 1:1. Vārtus Nīcas komandas labā guva Mārcis Štolceris un Mārcis Neimanis. Nākošajā spēlē nīcenieki tiksies ar komandu JFK Saldus, kas 3. jūnijā notiks Saldū.


UZVARA PIRMAJĀ 2.LĪGAS SPĒLĒ

20.maijā Liepājā Daugavas stadionā notika Nīcas futbola komandas pirmā spēle Kurzemes 2.līgā. Nīcenieki ar rezultātu 2:1 uzvarēja komandu JFC LM. Vārtus guva Mārcis Neimanis ar 11 metru soda sitienu un Mārtiņs Kaļiņčenko.


TOMAM LEITERIM BRONZAS MEDAĻA

Nīcas vidusskolas absolvents, visu laiku garākais puisis Toms Leiteris kādu laiku mācījās un basketbolu spēlēja Amerikā. Viņš ir atgriezies Latvijā un spēlē basketbola klubā “Liepājas lauvas”. Komanda Latvijas Basketbola līgas čempionātā jau otro gadu pēc kārtas guvusi labus panākumus – bronzas medaļas, tostarp arī Toms. Viņš atzīts par vienu no komandas progresējušākajiem sportistiem.


JAUNO FUTBOLISTU PIRMĀ SPĒLE

12. maijā Liepājā stadiona “Daugava” notika trenera Ingus Lukoviča audzēkņu  – jauno Nīcas futbolistu – draudzības spēle ar SK “Liepājas metalurgs” futbola skolas audzēkņiem. Tā bija pirmā spēle komandas pastāvēšanas vēsturē. Pēc tam spēlētāji palika, lai skatītos, kā spēlē pieredzējuši futbolisti – “Skonto FC” un SK “Liepājas metalurgs” komandas.


SPORTA SPONSORĒŠANA LATVIJĀ

Notiek svarīgs pētījums par sporta sponsorēšanu – par Latvijas sponsorēšanas efektiem, par Latvijas sporta federāciju sadarbību ar sponsoriem, par Latvijas populārāko sporta veidu. Ir svarīgi iegūt iedzīvotāju viedokli no visiem Latvijas novadiem, lai pētījumā iegūtie dati būtu reprezentatīvi – objektīvi.Lasīt vairāk