Datums: 07.04.2021 Apmeklē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021” virtuālā vidē!


Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina ikdienu iedzīvotāju apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021”. Tas virtuālā formātā norisināsies 8.-9. aprīlī speciāli izveidotā tīklošanās platformā un tiešraidē no studijas Liepājā. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas.

Tradicionāli vērienīgākais Kurzemes uzņēmēju pasākums uzsāks četru reģionālo pasākumu ciklu, kas pavasarī ar divu nedēļu intervālu sniegs ieskatu par Latvijas uzņēmējdarbības vidē aktuālo. Pasākuma ietvaros norisināsies virtuālā izstāde, vērienīgs biznesa forums, dalībnieku vebināri, kā arī profesionālo un augstāko izglītības iestāžu virtuālās atvērto durvju dienas.

Lai apmeklētu virtuālo pasākumu, ar savu e-pasta adresi jāreģistrējas www.uznemejudienas.lv sadaļā “piesakies”.

Reģistrācija platformā ir bez maksas, tā sniegs iespēju aktīvi līdzdarboties pasākumā.

Tur apmeklētāji varēs apskatīt:

  • dalībnieku virtuālos stendus, sazināties un noskaidrot sev aktuālo informāciju.
  • Platformas skatuvēs būs iespējams piedalīties dalībnieku vebināros, uzzināt aktualitātes biznesa forumā.
  • Vērot izglītības iestāžu atvērto durvju dienas.
  • Līdzīgi kā sociālajos tīklos, platformā varēs lasīt dalībnieku publikācijas ziņu joslā, atzīmēt sevi interesējošos dalībniekus un sazināties ar tiem.
  • Pasākuma laikā, veicot aktivitātes platformā, būs iespējams krāt punktus. Trīs apmeklētāji, kas būs sakrājuši visvairāk punktus, saņems vērtīgas balvas.

Jau ierasti pasākuma saturu veidos biznesa forums, kurā tiešsaistē uzņēmēji un eksperti diskutēs par tādām reģionam svarīgām tēmām kā rūpniecības attīstība, tendences jaunās paaudzes uzņēmumos, kā arī apskatot varbūt vēl līdz galam neapjausto, taču jau šobrīd uzņēmējiem ļoti būtisko tēmu, kas saistīta ar uzņēmumu ilgtspēju. Foruma norisi tiešraidē varēs vērot gan pasākuma platformā, gan sociālajos tīklos un portālā Tvnet.

Vairāk informācijas pasākuma mājas lapā www.uznemejudienas.lv.

Ienāc, atklāj, iepazīsti!

Zane Timermane,

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras projektu vadītāja               

No Nīcas novada UZŅĒMĒJU DIENĀS piedalās 4 uzņēmumi: jau labi zināmie - SIA “Otaņķu dzirnavnieks” un SIA “Otaņķu gardumi” un divi salīdzinoši jauni uzņēmumi - SIA “Dūmotava”, kur saimnieko Uldis un Liene Uldriķi, un rotaļistaba “SISE”, Sintijas Špakovas izlolotais uzņēmums.

Prieks par uzņēmējiem, kas novērtē reklāmas un savstarpējo sakaru lomu uzņēmuma attīstībā. Viņi atsaucās Nīcas novada pašvaldības aicinājumam, kas finansiāli atbalsta mūsu uzņēmēju dalību šajās UZŅĒMĒJU DIENĀS.