Autobusu kursēšanas grafiks

UZ LIEPĀJU

No kurienes Cikos atstāj Nīcas centrā Dienas caur Bernātiem
Otaņķu vecais pasts  6.22 6.35 1-7 B
Nīcas galapunkts 7.15 7.20 1-5 B
Nida   8.13 1-5 B
 Rucava    8.34  
 Otaņķi  8.40 8.47  1-7  B
 Jūrmalciems  9.35  -

 vasarā -1,5,7

ziemā - 5

B
 Šuķene    9.46  1-4  
Akmentiņi   9.56 5-7  
 Otaņķi 11.20  11.27  1-7 
 Nīcas galapunkts 12.20  12.27 1-7    B
Otaņķi 13.15 13.22 1-7  B
Rucava   13.49 1-7   
Nīcas galapunkts 14.20 14.27 1-7  B
Jūrmalciems 14.35 -

 vasarā -1,5

ziemā - 5

B
Nīcas galapunkts 15.20 15.27 1-6 B
Nīcas galapunkts 16.20 16.27 1-7  B
Otaņķi 17.40 17.47 1-7 B
Nīcas galapunkts 18.20 18.27 1-7 B
Jūrmalciems 18.55 - vasarā -7  
Nida   19.03 1-7  
Otaņķu vecais pasts 19.32 19.47 1-7 B
Šuķene   20.09 1-4  
Šuķene   20.16 5-7  
 Otaņķi  21.00 21.07 

 1.05.-31.08 - 1-6

1.09.-30.04 - 1-5

 

 B
 Nīcas galapunkts  21.40 21.47  1-4; 6,7 
Rucava   22.31 5 B

 

NO LIEPĀJAS

No Liepājas Maršruta galapunkts Dienas Caur Bernātiem
5.20 Otaņķi   1-7
6.10 Nida 1-5  
6.20 Nīcas galapunkts 1-5 B
6.30 Rucava 6  
7.10 Šuķene 1-7 B
7.40 Otaņķi 1-7 B
 8.50 Jūrmalciems (neiebraucot Nīcā)

vasarā -1,5,7

ziemā - 5

B
10.20 Otaņķi 1-7 B
11.20 Nīcas galapunkts 1-7 B
12.00 Rucava 1-7  
12.20 Otaņķi 1-7 B
13.20 Nīcas galapunkts 1-7 B
13.50 Jūrmalciems (neiebraucot Nīcā)

vasarā -1,5

ziemā - 5

B
14.20 Nīcas galapunkts 1-6 B
15.20 Nīcas galapunkts 1-7 B
16.40 Otaņķi 1-7 B
17.00 Nida 1-7  
17.20 Nīcas galapunkts 1-7 B
17.40 Šuķene 1-7  
18.10 Jūrmalciems (neiebraucot Nīcā) vasarā - 7  
18.30 Otaņķu vecais pasts 1-7 B
20.10 Otaņķi

1.05.-31.08. - 1-6

1.09.-30.04. - 1-5

B
20.40 Nīcas galapunkts 1-4; 6,7 B
20.40 Rucava 5 B

Liepāja - Nīca caur Otaņķu pagastu

NO LIEPĀJAS Grobiņā Rudē Nīcā
6.50 7.05 7.54 8.05
14.15 14.30 15.19 15.30
NO NĪCAS Rudē Grobiņā Liepājā
8.15 8.26 9.15 9.45
15.40 15.51 16.40 17.10