Datums: 09.05.2019 Baltā galdauta svētki nosvinēti


4. maijā Nīcas novada iedzīvotāji satikās Nīcas kultūras namā, lai svinētu Latvijas Brīvības svētkus – dienu, kurā Augstākās padomes sēdē tika teikts “jā!” deklarācijai par Latvijas Republikas atjaunošanu! Šogad visā Latvijā šo notikumu atzīmējām 29. reizi.

 

Ar patriotisko dziesmu koncertu Nīcas kultūras namā uzstājās jaunā māksliniece Līga Rīdere, kuras vadībā tika nodziedāta arī Latvijas himna.

 

Turpinājumā svētku apmeklētājiem bija iespēja mieloties ar 5 kūkām, kuras konkursam “Nīcas Saimniece 2019” bija sarūpējušas čaklās saimnieces. Ļoti sīvā konkurencē goda titulu svētku viesi piešķīra Dacei Lasei par kūku “Lauku sapnis”, bet balvas saņēma arī pārējās dalībnieces. Par atsaucību un piedalīšanos liels paldies visām saimniecēm – Dacei Lasei, Guntai Šlosbergai, Baibai Termanei – Tilibai un Guntai Ābolai.  

Kā arī īpašs paldies Tatjanai Geslerei par sarūpēto lielo svētku kūku.

 

Svētkos baudījām arī vietējo ražotāju cienastus, par kuru sarūpēšanu sirsnīgs paldies mājražotājai Danutai Kairei, Sandrai Aigarei, Alīdai Vārnai un uzņēmumam Nīckrasti, kā arī visiem pasākuma apmeklētājiem, kas ieradās ar saviem cienastiem.

 

 

 


Baltā galdauta svētki