Datums: 25.11.2021 Bezmaksas digitalizācijas vebināru cikls Kurzemē


Kurzemes uzņēmumi, kā arī pilsētas un pašvaldības, tiek aicināti pieteikties vebināru ciklam par digitalizācijas iespējām. Tiksimies reizi nedēļā no plkst. 10:00 līdz 12:00

2.decembrī vebinārs “Biznesa procesu pārvaldība un plānošanas”;

9. decembrī “Datu drošība, uzglabāšana un analīze”;

16. decembrī “Digitālais mārketings un e-komercija”;

22. decembrī “Ražošanas procesu automatizācija”.

Sākot ar septembri, katrā no Latvijas reģioniem tiek organizēti četri vebināri mēneša garumā par katrā no reģioniem visvairāk interesējošajām tēmām. Decembris būs Kurzemes mēnesis!

Latvijas IT Klasteris un Digitālās inovācijas centrs ir gatavs kļūt par digitālo gidu ikvienam Latvijas uzņēmējam, lai veicinātu mūsu valsts digitālo attīstību. Mēs vēlamies audzēt mūsu uzņēmumu starptautisko konkurētspēju, padarot Latviju vēl pamanāmāku pasaules digitālajā kartē. Lai neapmaldītos digitālo risinājumu un zināšanu iespējās,  vebināru ciklā aicinām piedalīties gan Latvijas Plānošanas reģionus, uzņēmumu darbības centrus, pilsētu un valsts iestādes, reģionu uzņēmumus, lai no nozares profesionāļiem iegūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī uzzināt jaunākās aktualitātes digitalizācijas jautājumos.

Vebināri Kurzemē tiek rīkoti sadarbībā ar Digitālo inovāciju parku.

Pieteikšanās vebināru ciklam: https://ieej.lv/D2LjP

Vebināri tiks īstenoti Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta INNOCAPE ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.