Datums: 09.05.2019 Brauciens uz Liepājas teātra koncertuzvedumu "Meklējam aktierus"


2019, gada 27. septembrī plkst 19:00 Liepājas teātrī koncertuzvedums "Meklējam aktierus"

Biļetes cena: 20 €

Izrādes ilgums: 2h 30 min

Pieteikties un samaksāt par biļetēm līdz 1. augustam Ritai Ābelītei (Nīcas bibliotēkā), tālr. 26011455; vai Inesei Šalmai (Nīcas kultūras centrā, tālr. 28808984.

 

"Teātris nonācis grūtībās. Pārslodzes dēļ aktieri piedraudējuši iesniegt atlūgumus, ja tiks palielināts darba apjoms. Tuvojas teātra diena, un ir tikai viens risinājums. Teātra direktors ieliek avīzē sludinājumu, ka tiek meklēti aktieri. Un tur nu viņi ierodas… Rūķis Kautrīgais, Jurčiks, Žaklīna, Gatiņš, Baibiņa, Džejs Getsbijs un citi. Pieaicinātajam režisoram ir nedēļa laika, lai kopā ar „jaunajiem aktieriem” radītu Teātra dienas koncertu.

Koncertuzveduma 1. daļā skatītāji varēs atpazīt ne tikai savu iemīļoto izrāžu tēlus (daudzus, kuru skatuves mūžs jau beidzies, jo izrādes vairs nav teātra repertuārā), bet arī nelielus izrāžu citātus un mūzikas fragmentus, savukārt 2. daļā viņus sagaidīs kārtīgs svētku koncerts.

Koncertuzvedumā piedalīsies Edgars Pujāts, Inese Kučinska, Armands Kaušelis, Everita Pjata-Gertnere, Leons Leščinskis, Kaspars Gods, Signe Dancīte, Viktors Ellers, Sandis Pēcis, Kaspars Kārkliņš, Egons Dombrovskis, Mārtiņš Kalita, Liepājas mūziķi Normunda Kalniņa vadībā, kā arī citi viesi."

Par izrādi vairāk informācija: www.liepajasteatris.lv