Datums: 04.03.2019 lekcija "Kā saglabāt harmoniju ikdienā"


Piektdien, 12.aprīlī no plkst.17.30 līdz 19.30 Nīcas Pieaugušo Izglītības centrā notiks bezmaksas lekcija ”KĀ SAGLABĀT HARMONIJU IKDIENĀ”. Lekcijā sertificēta psihoterapeite Baiba Šmite stāstīs par tēmām:

Neirotiski, ar stresu saistīti traucējumi (trauksme, fobijas, panika)-   par trauksmi kā brīdinājuma signālu, kas, līdzīgi kā sāpes, liek pievērst uzmanību sev un apkārtnei, un nodrošina organisma aizsardzību.

Somatoforma veģetatīva diskfunkcija (veģetatīvā distonija) -  stāstīs, kas ir somatoforma veģetatīva disfunkcija, kādi ir tās simptomi un rašanās cēloņi.

Attiecību sarežģījumi –tiks aplūkotas dažādas attiecību grūtības – bailes uzticēties un bailes tikt pamestam (ar tuvību un distanci saistītas grūtības), tendenci dominēt, grūtības rūpēties par savām vajadzībām, aizstāvēt sevi, ar atbildības uzņemšanos un personības briedumu saistītas grūtības.

Miega traucējumi -  par miega traucējumu veidiem, kā tie izpaužas, kādi ir biežākie apstākļi, kas tos izraisa. Vērsīs klausītāju uzmanību uz to, cik svarīgi ir bezmiegu neatstāt bez uzmanības, jo tas var būt citu slimību pazīme.

Lekcija Nīcas novadā notiek ESF projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei 14 pašvaldībās” ietvaros, kuru izpilda Prakse.lv

 

Uz lekciju pieteikties pie Nīcas ambulances vadītājas Inatas Štāles pa tālruni 29415662 vai e-pastu: inata.stale@nica.lv