Datums: 27.01.2021 LLKC attālināti piedāvā daudzveidīgas apmācības


SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra" Liepājas biroja un kolēģu piedāvātās iespējas.
 
@ LLKC Liepājas biroja ieplānotie pasākumi:
  • 29.01.2021 | Aktuāla informācija par darba drošību un smidzinātāju sagatavošanu darbam lauku saimniecībā (tiešsaistes bezmaksas seminārs):
 
 
 
  • 16.02.2021 | informatīvais seminārs "Plēves tuneļu konstrukcijas, siltuma nodrošināšana un puķu un dārzeņu dēstu audzēšana, mēslošana segtajās platībās" (tiešsaistē)
 
  • ŠOBRĪD PLĀNOJAMA:
    • 2021. gada martā - Augu aizsardzības lietotāju (2.reģ. klase) apmācības apliecības iegūšanai no jauna. Pieteikšanās un papildus informācija: Aiva Kasparoviča (tālr.: 26263682, e-pasts: aiva.kasparovica@llkc.lv), LLKC Liepājas biroja uzņēmējdarbības konsultante.
    • 2021. gada martā lopkopības pārraudzības apmācības kvalifikācijas celšanai un pārraudzības apliecības iegūšanai. Papildus informācija un pieteikšanās: Elīna Egle (tālr. 22000235, e-pasts: elina.egle@llkc.lv), LLKC Liepājas biroja lopkopības konsultante.
 
@ CITAS TIEŠSAISTES APMĀCĪBU iespējas: 
 
 
  • VIC vebināru cikls: Jēru augšanas ātrums, saimniecības dati – to nozīme, sadarbība starp veterinārārstu un aitu audzētāju, šķirņu ekonomiskais pamatojums, ganāmpulka aizsardzība pret plēsējiem. 
 
 
 
 
 
 
@ LAUKU ATBALSTA DIENESTS (www.lad.gov.lv , tālr. 63822232)
 
 
 
Ja interesē noteikta tēma / iespēja vai arī vēlaties ieteikt kādu Jums aktuālu tematu zvaniet pa tālr. 27843096 vai arī rakstiet uz e-pastu: liepaja@llkc.lv.
 
Seko jaunumiem sociālajos tīklos -  https://www.facebook.com/LLKCLiepaja/
 
 
Informāciju apkopoja
Aleksejs Kačanovs,
Liepājas konsultāciju biroja vadītājs
----------------------------------------------
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Grāmatvedība / Ekonomika / Projekti / Lopkopība / Augkopība / Mežkopība / Zivjsaimniecība / 29 gadu pieredze uzņēmējdarbības un lauku attīstības konsultāciju jomā
 
Tālr.: +371 27843096
Interneta mājaslapa:  www.llkc.lvwww.laukutikls.lv
Seko jaunumiem Facebook:  www.facebook.com/LLKCLiepaja/