Datums: 17.03.2020 Nīcas ambulancē


Ir jautājumi par COVID-19?  Zvani 67387661

Iedzīvotāji tiek aicināti neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Ja vēlaties iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19, jāzvana uz SPKC informatīvo tālruni 67387661

Plašāku informāciju var lasīt arī SPKC mājaslapā https://spkc.gov.lv/lv/

Saistībā ar COVID-19 uz ārkārtas tālruni 113 ir jāzvana TIKAI tiem cilvēkiem, kuri apmeklējuši COVID-19 skartās valstis - Nīderlandi, Lielbritāniju, Zviedriju, Norvēģiju, Beļģiju, Dāniju, ASV, Grieķiju, Islandi, Spāniju, Franciju, Vāciju, Šveici, Austriju, Itāliju, Japānu, Singapūru, Dienvidkoreju, Irānu, Ķīnu – un kuriem 14 dienu laikā pēc atgriešanās ir parādījušies saslimšanas simptomi - paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, elpas trūkums. 

! Aktuālākajām ziņām seko līdzi SPKC un VM sociālo tīklu kontos: SPKC Twitter un Facebook 

 

Visā valstī no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību.

Lūgums ikvienam Nīcas ambulanci apmeklēt ar atbildību pret savu un sabiedrības veselību –  sazināties telefoniski ar ģimenes ārstiem, zobārstu un vienoties par pieņemšanas laiku.

Akūtā stunda pie ģimenes ārstiem tiek uz laiku līdz 14.aprīlim atcelta un saslimšanas gadījumā sazināties tikai telefoniski ar savu ģimenes ārsta praksi, lai vienotos par pieņemšanas laiku.

Atgādinām un aicinām strikti ievērot Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātos ieteikumus, lai mazinātu iespēju inficēties ar COVID-19! Būtiska ir ikviena individuālā atbildība pret savu un sabiedrības kopējo veselību!

Ja ir elpceļu saslimšanas simptomi - paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums lūgums ar ģimenes ārsta praksi sazināties TIKAI telefoniski.

Ja esi saslimis vai esi ar elpceļu saslimšanas simptomiem neaizmirsti telefoniski atteikt savu vizīti pie zobārsta ,tālr. 634269200, 26388969,  tādējādi mazinot risku par slimības izplatīšanos!

COVID-19 izplatīšanās ceļi un profilakses pasākumi, lai izvairītos no COVID-19 saslimšanas.