Nīcas Mūzikas skolas audzēkņu panākumi Starptautiskajā konkursā

Datums: 19.11.2020 Nīcas Mūzikas skolas audzēkņu panākumi Starptautiskajā konkursā


Valsts svētku nedēļā Nīcas Mūzikas skolā saņēmām priecīgu ziņu no Baltkrievijas starptautisko mākslas konkursu organizatoriem. No 25. līdz 27. oktobrim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā attālināti norisinājās I Starptautiskais mākslu konkurss “Zvaigžņu piramīda”, kuram uzstāšanos videoformātā iesūtījām ar vairākiem dalībniekiem no Nīcas Mūzikas skolas. Skolu konkursā pārstāvēja 6. klavieru klases audzēkne Jūlija Vadone (skolotāja Selvija Ozola), akordeonu duets – 4. akordeona klases audzēknes Monta Amanda Mihailova un Līga Beņuše (skolotāja Kristīne Braže) un flautu trio  - Evija Latvena (5. klase), Evita Cābele (6. klase), Katrīna Filaka (7. klase) (skolotāja Sigita Briljonoka, koncertmeistare Dina Sleže).

Lepojamies ar audzēkņu un pedagogu sasniegumiem, jo visi dalībnieki saņēma I pakāpes diplomus! Konkurss ir ļoti plaši pārstāvēts no dažādām valstīm, īpaši Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas.

Priecājamies, ka arī šajā sarežģītajā laikā audzēkņiem ir iespēja pilnveidot savas prasmes un sasniegt izvirzītos mērķus piedaloties konkursos attālināti. konkursa mājas lapā iespējams noskatīties un vērtēt arī citu dalībnieku sniegumu. Filmēšana mācību procesā ļauj pašiem audzēkņiem daudz labāk fiksēt kļūdas, analizēt tās un kopā ar pedagogu meklēt problēmas risinājumus.

Dina Sleže, Nīcas Mūzikas skolas direktore