Panākumi akordeonistu konkursā

Datums: 20.04.2021 Panākumi akordeonistu konkursā


No 12. līdz 14. aprīlim Naujenes Mūzikas un mākslas skolā, kas atrodas Daugavpils novadā, norisinājās XVIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss “Naujene – 2021” attālināti. konkurss bija ļoti plaši pārstāvēts un tajā piedalījās dalībnieki no Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas. Konkursanti startēja divās kategorijās: A1grupā bija dalībnieki 1. – 4. klasei, A2 kategorijā 5. – 7. klasei, iesūtot žūrijai izvērtēšanai youtube kanālā ievietotus divus dažāda rakstura, žanra un stila skaņdarbus.

Nīcas Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja 4. akordeona klases audzēkne Līga Beņuše. Apsveicam Līgu un viņas specialitātes skolotāju Kristīni Braži ar iegūto 3. vietu konkursā A1 grupā!

Mācoties Nīcas Mūzikas skolā audzēkņiem ir iespēja attīstīt savus talantus pieredzējušu pedagogu vadībā, piedalīties koncertos, konkursos, iegūt jaunus, līdzīgi domājošus mūzikas draugus, radoši izpausties, iemācīties klausīties, sadzirdēt un izjust mūziku. Mūzikas skolas nodarbības paaugstina bērnu kopējo intelektuālo līmeni, sīkās pirkstu motorikas trenēšana spēlējot kādu no mūzikas instrumentiem veicina smadzeņu attīstību, kas palīdzēs vieglāk apgūt mācības vispārizglītojošajā skolā. Pieteikties mācībām mūzikas skolā var jau tagad, interesējoties pa tālruni 26350168.

Nīcas Mūzikas skolas direktore Dina Sleže