Datums: 11.03.2019 Piedalās XIII Kurzemes un Žemaitijas reģiona konkursā


Šī gada 5. un 6. martā Saldus Mūzikas skolā norisinājās  XIII Kurzemes un Žemaitijas reģiona mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss, kurā piedalījās arī Nīcas Mūzikas skolas audzēkņi.

Katram audzēknim – solistam konkursā bija jāatskaņo divi dažāda rakstura skaņdarbi. Katru priekšnesumu vērtēja žūrija piecu cilvēku sastāvā. Visiem Nīcas Mūzikas skolas audzēkņiem žūrija piešķīra godalgotas vietas. Skolotājas Sigitas Briljonokas flautas spēles audzēknes Evija Latvena (A grupā) un Sintija Biteniece (C grupā) ieguva 2. vietu, bet Katrīnai Filakai (B grupā) 3. vieta. Kopā ar meitenēm uz skatuves kāpa arī koncertmeistare Monta Balode. Saksofonistam Emīlam Knubim (B grupā) tika piešķirta žūrijas atzinība. Konkursam Emīlu sagatavoja skolotāja Dita Sproģe un koncertmeistare Dina Sleže.

Ivara Dejus sitaminstrumentu spēles  audzēkņiem A grupā Martai Radomišķei 3. vieta, bet Patrikam Jākobsonam žūrijas atzinība. Kopā ar viņiem konkursā muzicēja koncertmeistare Selvija Ozola.

Paldies, skolotājiem par ieguldījumu audzēkņu personības izaugsmē un papildus darbu gatavojot audzēkņus konkursam, paldies, vecākiem par atbalstu gan ikdienas darbā, gan konkursā!