Datums: 04.09.2019 TĪKLU MĀJAS "PIESTĀTNE" ATKLĀŠANA UN "SENĀS UGUNS NAKTS" PASĀKUMS


 “Šai Ugunskuru naktī aicinu Jūs uz jūru, kur raupjām rokām krastā lomi vilkti, kur “Pūt, vējiņi” nogurumu dzen, kur dzintars kā mūžība krastā ir sēts. Iedegsim uguni krastā, lai piekrastes ļaudis vienoti ir. Lai uguns ir cerība, bāka un mājas!”

31.augusts Jūrmalciemā bija īpašs, pulcējot daudz ļaužu – vietējos jūrmalciemiešus, interesentus un viesus. Vienā dienā divi īpaši notikumi. Tīkla mājas ‘’Piestātne” atklāšana /projekta autore attīstības nodaļas vadītāja Vita Liepiņa/ un Senās uguns nakts pasākums kopā ar mūziķi Normundu Karpiču.

Tiešām prieks par cilvēku interesi, atsaucību un plašo apmeklētību. “Piestātne” atguvusi savu otro elpu ar jaunu  ekspozīciju un savu īpašo īpašumu zīmju kolekciju, mākslinieces Edītes Bernatovičas izpildījumā.

Aizkustinošais vietējā zvejnieka Jāņa Jūrmaļa stāstījums. Fotogrāfa Ulda Brieža fotogrāfijas par Jūrmalciema zvejnieku dzīvi un ikdienu organiski iekļaujas šai vietā. Emocijas un īpašas atmiņas skatītājos izraisīja dokumentālo filmu “Krasts” un “Sāļā dzīve” noskatīšanās.

Paldies visiem apmeklētājiem un uz jaunu tikšanos!

Paldies komunālās daļas vīriem ar Aigaru Veisu vadībā, veicot visus sagatavošanas darbus un interešu kopai “Aizjomietes” par izturību, cienājot visus viesus ar gardo piparmētru tēju.

Nīcas k/c kultūras pasākumu organizatore - Sandra Skadiņa


TĪKLU MĀJAS "PIESTĀTNE" ATKLĀŠANA UN "SENĀS UGUNS NAKTS" PASĀKUMS