Datums: 15.06.2020 Tradīcīju stiprinošs pasākums "Maza apstāšanās laika vidū"


Gaidīsim!

15.augustā plkst. 13.00 aicinām ikvienu novada iedzīvotāju un interesentu piedalīties kultūrvēsturisko tradīciju stiprinošā pasākumā “Maza apstāšanās laika vidū”, kas norisināsies Nīcas novada seno lietu sētā - “Galdnieki”!

Notikumā pulcēsimies vienkopus, lai jau ikgadēji svinētu un aktualizētu kultūrvēsturisko tradīciju zināšanas un pārmantojamību, sniegtu iespēju ikvienam arodmeistaram atspoguļot un dalīties ar savām prasmēm, kā arī pavadītu kopā pozitīvu un radoši rosinošu dienu.

Šogad pasākuma norisē piedalīsies un par lielisku gaisotni rūpēsies ne tikai darbīgie amatnieki un meistari, bet arī Nīcas un Rucavas etnogrāfiskie ansambļi, Nīcas mūzikas skolas audzēkņi, Rucavas lauku kapela “Paurupīte” kā arī dzejniece Dace Sadaka.

Tāpēc, ja arī Tev ir vēlme dalīties ar savām zināšanām, kuras pārmantotas no paaudzes paaudzē, ir kāds unikāls meistarstiķis, vai vienkārši vēlēšanās pasākuma apmeklējumam, aicinām sazināties zvanot 26998159, vai rakstot ausmadzintare@inbox.lv.

Informējam, ka pasākumā tiks ievēroti un nodrošināti visi pandēmijas Covid19 drošības pasākumi. Pasākuma formāts – brīvdabas.

Pasākuma norisi atbalsta Nīcas novada dome.

141

Nīcas novada seno lietu sēta - “Galdnieki”