DIENVIDKURZEMES NOVADA PAŠVALDĪBAS DEPUTĀTU PIEŅEMŠANU LAIKI

Pieņemšana tiek organizēta  TIKAI pēc  iepriekšēja pieraksta.

Pieņemšanu koordinatore – Sanita Dejus (darba dienās plkst. 9.00–17.00) t. nr. 22187937;  sanita.dejus@durbe.lv  

Nr.

VĀRDS, UZVĀRDS

TĀLRUŅA NR.

E-PASTS

IEDZĪVOTĀJU PIEŅEMŠANAS VIETA UN LAIKS

1.

Aivars Priedols (priekšsēdētājs)

28001180

aivars.priedols@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76            17.0018.00

Pāvilosta, Dzintaru iela 73    19.0020.00

 

2.

Aivars Galeckis

(priekšsēdētāja vietnieks)

29212878

aivars.galeckis@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Priekule, Saules iela 1            17.0018.00

3.

Edgars Putra

22005583

edgars.putra@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Lieģi, Parka iela 2                    17.00-18.00

Mēneša otrā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76               17.00-18.00

4.

Inga Ratniece

29486507

inga.ratniece@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Bārta, “Tautas nams”              16.0017.00

Mēneša pirmā trešdiena

Gavieze, “Āmuļi”                   16.0017.00

5.

Patricija Andersone

26102920

patricija.andersone@dkn.lv

Mēneša pirmā trešdiena

Vaiņode, Raiņa iela 23a         17.3018.30

Priekule, Saules iela 1             19.0020.00

 

Mēneša otrā trešdiena

 

Rucava, “Pagastmāja”            17.3018.30

Nīca, Bārtas iela 6                  19.0020.00

Mēneša trešā trešdiena

Pāvilosta, Dzintaru iela 73      17.3018.30

Aizpute, Atmodas iela 22       19.0020.00

Mēneša ceturtā trešdiena

Grobiņa, Lielā iela 76             17.3018.30

Lieģi, Parka iela 2                   19.0020.00

6.

Gatis Kalniņš

29451560

gatis.kalnins@dkn.lv

Mēneša pirmā ceturtdiena

Grobiņa, Lielā iela 76             11.0013.00

7.

Raimonds Reinis

26490324

raimonds.reinis@dkn.lv

Mēneša otrā otrdiena

Grobiņa, Sporta centrs (M. Namiķa iela 2b)         17.0018.00

Mēneša trešā otrdiena

Aizpute, Tūrisma un mūžizglītības centrs (Atmodas iela 16)   16.0017.00

8.

Laila Urbāne

29852553

laila.urbane@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Grobiņa, Skolas iela 1             15.0017.00

Mēneša pirmā otrdiena

Dunikas pagasta pārvalde, Sikšņi, “Purenītes”       15.0017.00

9.

Jānis Vitrups

29183648

janis.vitrups@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Vērgales pagasta pārvalde, “Pagastmāja”               14.0017.00

 

10.

Sandris Bēča

29453063

sandris.beca@dkn.lv

Mēneša pēdējā ceturtdiena

Lieģi, Parka iela 2                     9.0010.00

 

11

Raivis Kalējs

(priekšsēdētāja vietnieks)

25960526

raivis.kalejs@dkn.lv

Mēneša pirmā ceturtdiena

Nīca, Bārtas iela 6                    16.0018.00

Mēneša otrā pirmdiena

Otaņķu pagasta pārvalde          16.00 – 18.00

 

12

Andrejs Radzevičs

26535593

andrejs.radzevics@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Dunalka, “Pagastmāja”             10.0011.00

 

13

Juris Grasmanis

29172647

juris.grasmanis@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

 

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 19. kabinets)

 

13.30–16.30

 

14

Andris Jefimovs

26442473

andris.jefimovs@dkn.lv

Mēneša otrā otrdiena

Grobiņa,Lielā iela 76               14.0015.00

Lieģi, Parka iela 2                    15.3016.30

Priekule, Saules iela 1              17.0018.00

Vaiņode, Raiņa iela 23a          18.3019.30

Mēneša trešā otrdiena

Nīca, Bārtas iela 6                   14.0015.00

Rucava, “Pagastmāja”             15.3016.30

Aizpute, Atmodas iela 16       17.0018.00

Pāvilosta, Dzintaru iela 73      18.3019.30

 

15

Andris Jankovskis

(priekšsēdētāja vietnieks)

29879220

andris.jankovskis@dkn.lv

Katra pirmdiena

 

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 18. kabinets)

 

14.00–16.00

 

16

Dzintars Kudums

28646114

dzintars.kudums@dkn.lv

Janvāra, marta, maija, jūlija, septembra, novembra otrā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76             17.0018.00

Lieģi, Parka iela 2                   19.0020.00

 Janvāra, marta, maija, jūlija, septembra, novembra trešā otrdiena

Nīca, Bārtas iela 6                  17.0018.00

Rucava, “Pagastmāja”            19.0020.00


Februāra, aprīļa, jūnija, augusta, oktobra, decembra otrā otrdiena

Aizpute, Atmodas iela           17.0018.00

Pāvilosta, Dzintaru iela 73     19.0020.00


Februāra, aprīļa, jūnija, augusta, oktobra, decembra trešā otrdiena

Priekule, Saules iela 1                  17.0018.00

Vaiņode, Raiņa iela 23a          19.0020.00

 

17

Gundars Sisenis

29230365

gundars.sisenis@dkn.lv

 Mēneša otrā otrdiena

 

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 19. kabinets)

 

14.0016.00  

 

18

Linards Tiļugs

29719064

linards.tilugs@dkn.lv

Mēneša otrā pirmdiena

 

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 19. kabinets)

 

13.3016.00

 

19

Jānis Veits

29456833

janis.veits@dkn.lv

Katra ceturtdiena

 

Rucava, “Pagastmāja”                9.0011.00