Komitejas un komisijas
FINANŠU, ATTĪSTĪBAS, BŪVNIECĪBAS UN TERITORIJAS PLĀNOŠANAS JAUTĀJUMU KOMITEJA
Agris Petermanis, Ainars Sīklis, Inga Skrode, Inguna Lībeka, Laura Pakule-Krūče
SOCIĀLO, IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA JAUTĀJUMU KOMITEJA
Raivis Kalējs, Renārs Latvens, Turaids Šēfers, Daina Siksna
ADMINISTRATĪVĀ KOMISIJA
IEPIRKUMU KOMISIJA
Dina Tapiņa, Ieva taurinskaite, Aigars Veiss, Inese Ģirne, Alise Šlisere
Sēdes notiek pēc vajadzības.
TŪRISMA KOMISIJA
Smaida Rubeze (komisijas priekšsēdētāja), Ingus Krūmiņš (komisijas priekšsēdētājas vietnieks), Inga Skrode, Turaids Šēfers, Sabīne Silva Spāģe(komisijas sekretāre), Māris Niedols, Lelde Jagmina, Juris Jaunzems.
VĒLĒŠANU KOMISIJA
Andra Eglīte, Līga Roga, Inese Lapiņa, Agita Simsone, Aija Rītiņa, Ginta Sila, Gita Rāte, Dina Tapiņa
Sēdes notiek pēc vajadzības.
ĀRKĀRTAS SITUĀCIJU KOMISIJA
komisijas priekšsēdētājs novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis, komisijas priekšsēdētāja vietnieks izpilddirektors Andrejs Šakals, Renārs Latvens, Aigars Veiss, Guntis Grantiņš, Inata Štāla, Andris Bišofs, Jānis Skabarnieks
Sēdes notiek pēc vajadzības.
KOMISIJA PAŠVALDĪBAS PIRMPIRKUMA TIESĪBU UN NEKUSTAMO ĪPAŠUMU IZMANTOŠANAS IZVĒRTĒŠANAI
Agris Petermanis, Sandra Pļavniece, Evita Kalēja
Sēdes notiek pēc vajadzības.
INTEREŠU IZGLĪTĪBAS UN PIEAUGUŠO NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU LICENCĒŠANAS KOMISIJA
komisijas locekļi – Daina Siksna, Raivis Kalējs, Renārs Latvens, Turaids Šēfers, komisijas sekretāre – Sintija Špakova.
Sēdes notiek pēc vajadzības.
INTEREŠU IZGLĪTĪBAS PROGRAMMU IZVĒRTĒŠANAS KOMISIJA
Daina Siksna, Renārs Latvens, Raivis Kalējs, Turaids Šēfers
Sēdes notiek pēc vajadzības.
JAUNATNES LIETU KONSULTATĪVĀ KOMISIJA
Nikola Paula Stase, Līva Kate Šmiukše, Edgars Miķelis Kovaļskis, Karlīna Miksone, Ulrika Kaire, Elīna Miksone.
Sēdes notiek pēc vajadzības.
DARĪJUMU AR LAUKSAIMNIECĪBAS ZEMI IZVĒRTĒŠANAS KOMISIJA
speciāliste zemes jautājumos Sandra Pļavniece, bāriņtiesas priekšsēdētāja Iveta Jākobsone, speciāliste personāla jautājumos Zenta Auza, teritorijas plānotāja Evita Kalēja, deputāts Ainars Sīklis.
Sēdes notiek pēc vajadzības.
ADMINISTRATĪVO AKTU STRĪDU KOMISIJA
novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis, pašvaldības sekretāre Ināra Reķēna, juriste, izpilddirektors Andrejs Šakals
Sēdes notiek pēc vajadzības.
BĒRNU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS KOMISIJA
Bāriņtiesas priekšsēdētāja Iveta Jākobsone (komisijas priekšsēdētāja), novada izglītības speciāliste Inguna Lībeka (komisijas priekšsēdētājas vietniece) komisijas locekļi – sociālais pedagogs Nansija Čaure, pašvaldības policijas priekšnieks Raivo Repšs, komisijas sekretāre –sociālā dienesta darbiniece Paula Ignate.
Sēdes notiek pēc vajadzības.
MEDĪBU KOORDINĀCIJAS KOMISIJA
Valsts meža dienesta pārstāvis, LAD pārstāvis, novada domes pārstāvji
Sēdes notiek pēc vajadzības.
KOMISIJA KATASTROFU, DABAS STIHIJU, UGUNSGRĒKU UN TEHNOGĒNO AVĀRIJU POSTĪJUMU UN CITU KRĪZES SITUĀCIJU APSEKOŠANAI UN ZAUDĒJUMU IZVĒRTĒŠANAI
izpilddirektors Andrejs Šakals, Komunālās pārvaldes vadītājs Aigars Veiss, zemes lietu speciāliste Sandra Pļavniece.
Sēdes notiek pēc vajadzības.