Nīcas labumu tirgus/ Mielotava

Nīcas novada svētki 2019_logo_krāsains_liels

 

Jau jūlija beigās Nīcas novads svinēs savus krāšņos un notikumiem bagātos novada svētkus. Visas nedēļas garumā, no 21. jūlija līdz 27.jūlijam, norisināsies dažādi pasākumi, taču svētku kulminācija ar koncertuzvedumu “Latviešu kāzas Nīcā”, radošās darbnīcas, orientēšanās sacensības, citas atrakcijas dienas gaitā un balle līdz rītausmai norisināsies 27. jūlijā. Ne mazāk svarīga svētku sastāvdaļa šajā dienā būs arī Nīcas kultūras centra organizētais “Nīcas labumu tirgus” un “Mielotava” – pārtikas preču tirdzniecība un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi vakara daļā.

 

Tieši šī iemesla dēļ, aicinām visus Nīcas novada uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus iznākt kopā novada svētkos uz tirgošanos un lepošanos ar savām precēm un pakalpojumiem. 27. jūlijs būs diena, lai visas Nīcas novada čaklās rokas un darīt gribētāji iznāktu vienkopus, priecētu svētku apmeklētājus un gūtu gandarījumu paši, par padarīto, par pašu izloloto. Radīsim svētku sajūtu kopā un leposimies, ka esam no Nīcas novada!

 

Taču tas vēl nav viss! Labās lietas tik ātri nebeidzas - Nīcas kultūras centrs sadarbībā ar Attīstības nodaļu galvenajā svētku dienā, 27.jūlijā, organizē profesionāla fotogrāfa klātbūtni, lai iemūžinātu visu “Nīcas labumu tirgus” dalībnieku preces un pakalpojumus fotogrāfijās. Rezultātā, taps īpašs un unikāls e-katalogs, kurā tiks apvienoti visi Nīcas novada uzņēmumi, mājražotāji, amatnieki un pakalpojuma sniedzēji. Viss, kas iemūžināts, top paliekošs.

 

 

Piedalies, lai lepotos. Piedalies, lai tirgotos. Piedalies, lai topi zināms.


”Nīcas labumu tirgus” norisināsies no 14:00 – 18:00, Nīcas centrā

 

“Mielotava”norisināsies no 19:30 – 6:00, Nīcas parkā. 

 

 

 

 

 


Papildu informāciju par tirgošanos var iegūt rakstot uz e – pastu: inese.salma@nica.lv vai zvanot uz tālr.: 28808984