Pieaugušo izglītības centrs


Pieaugušo izglītības metodiķe

Gunita Šime
Tālrunis: 63489484, 29105652
E-pasts: gunita.sime@nica.lv
AKTUĀLI

MEŽU APSAIMNIEKOTĀJIEMMEZU LOGO

"Čiekurā" publicēta jaunākā informācija saistībā ar meža apsaimniekošanu, speciālistu komentāri, pieredzējušu mežkopju un meža īpašnieku praktiski padomi, kā arī īss notikumu apskats pasaulē un Latvijas novados.


Suņu skolas nodarbības notiek

Jaunajā parkā aiz Nīcas ambulances notiek suņu skolas nodarbības jeb vispārējais apmācību kurss suņiem un to saimniekiem. Apmācību vieta- parka otrā malā, no Melioratoru ielas puses. Apmācības vada kinoloģe Monta Krastiņa. Speciālistes vadībā jau agrāk ar labiem panākumiem izskolojušies vairāku nīcenieku suņi.

sunji 5.2020.jauns

Svarīgi zināt:

  • Pirms nodarbības suni nebarot 5 - 6 stundas.
  • Līdzi ņemt kārumus, kas sunim īpaši garšo. Tie var būt gan no specializētās suņu barības klāsta, gan augstas kvalitātes bērnu cīsiņi vai siers, sagriezti zirņa lieluma porcijās. Iepriekš kārumiem jābūt izmēģinātiem, lai zinātu, vai tie tiešām sunim ļoti garšo. Kārumus ievietot kārbiņā, lai, turot kabatā, tos viegli varētu izņemt, plastikāta maisiņš šoreiz nederēs.
  • Līdzi ņemt kādu suņa mantu ar striķīti – pīto striķi vai bumbiņu ar striķi.
  • Nepieciešama garā pavada – 3 vai vairāk metri, atkarībā no suņa lieluma. Svarīgi, lai tā nebūtu pārāk smaga vai smalka.
  • Apmācībām nepieciešama kakla siksna – ķēdīte, kas iegādāta pēc suņa kakla izmēra.
  • Suņa saimniekam jābūt ērtā apģērbā ar kabatām, kurās var ielikt gan suņa kārumus, gan rotaļlietu.
  • Vienas nodarbības garums – 45 minūtes. Kopā apmācību ciklā ietilpst 8 individuālās nodarbības un 8 nodarbības, kurās kopā piedalās vairāki suņi. Nodarbības notiks 1-2 reizes nedēļā. Šībrīža situācijā var notikt tikai individuālās nodarbības un tikai tādā gadījumā, ja suņa saimniekam nav nekādu sūdzību par veselību.

Pieteikties un vienoties par nodarbības laiku, zvanot vai rakstot pieaugušo izglītības metodiķei Gunitai Šimei – 29105652. Ja ir sīkāki jautājumi par apmācībām, zvanīt kinoloģei M.Krastiņai – 29519889.

Iespējams pieteikties uz individuālu konsultāciju pie karjeras konsultanta, lai apzinātu savas stiprās un vājās puses, kopīgi sagatavotu CV (dzīves gājumu) u.tml.


­­­­­­­­­­­­

FOTO

2. un 3. 2020.

1.2020.

12.2019.

11.2019.

10.2019.


VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS MĀCĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

Pieteikšanās sāksies jūlija otrajā pusē


PIC NOLIKUMS
Interešu un neformālās izglītības programmu licencēšanas kārtība
  

Izsniegto licenču reģistrs