Datums: 15.10.2020 PAR PROJEKTA APMĀCĪBU IESPĒJĀM LIEPĀJĀ UN FINANŠU PRASMJU UZLABOŠANU


Trešdien, 21. oktobrī, plkst.18 novada iedzīvotāji aicināti uz tikšanos, lai uzzinātu vairāk par pieaugušo nodarbinātības projekta iespējām Liepājas izglītības iestādēs un varētu par simbolisku maksu (10 vai 5%) papildināt savas zināšanas vai apgūt jaunu profesiju. Turpinājumā - seminārs par savu finanšu prasmju uzlabošanu.

Līdz 22. oktobrim var pieteikties ES projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences izveide" programmu apguvei. Tās piedāvā dažādas Latvijas mācību iestādes. Mums tuvākā apmācību vieta ir Liepāja. Būs iespēja vairāk uzzināt ne vien par Liepājas mācību iestāžu - Citadele, Pure Academy, Liepājas valsts tehnikums un BUTS - piedāvātajām programmām, bet arī mācību laikiem, veidu, grupu komplektēšanu u.tml. Informāciju sniegs Liepājas izglītības iestāžu pārstāvji un finanšu konsultants Ilgvars Skrīvers.

Turpinājumā finanšu konsultants I.Skrīvers vadīs semināru "Uzlabo savas finanšu prasmes", kurā būs iespēja noskaidrot: savu finanšu pratības līmeni, kā pārvaldīt savas finanses, lai mēneša beigās nav jāaizņemas, kā noskaidrot savu pensijas kapitālu, kā izstrādāt savu finanšu ilgtermiņa plānu.

Līdz pirmdienai, 19. oktobrim, pieteikties pie pieaugušo izglītības metodiķes Gunitas Šimes, zvanot vai rakstot - 29105652

Apmeklējiet arī citas pieaugušo izglītības apmācības!