Aktualitātes

03.04.2020 Valsts policija brīdina lauksaimniekus par zādzībām

Neskatoties uz to, ka robežas šobrīd ir praktiski slēgtas, aizvien ir aktuālas lauksaimniecības tehnikas zādzības, zādzības no lauksaimniecības tehnikām (vadības bloku - GPRS u.c.) un lauksaimniecības ķimikāliju zādzības.

03.04.2020 Remigrācijas koordinators – Tavs atbalsts, atgriežoties Latvijā

Ja esat nolēmis vai vēl domājat par iespēju pēc dzīves ārvalstīs atgriezties dzimtenē, Jums atbalstu var sniegt remigrācijas koordinators. Remigrācijas koordinators var sniegt informāciju par:

03.04.2020 Piekrastes zvejniekiem kompensēs roņu radītos zaudējumus

Otrdien, 31 martā, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos Ministru kabineta (MK) noteikumus “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākumā “Kompensācijas shēma par nozvejas zaudējumiem, kurus radījuši aizsargājamie zīdītāji”” MK noteikumi nosaka kārtību, kā tiks sniegts finansiāls atbalsts piekrastes zvejniekiem, lai segtu aizsargājamo zīdītāju (roņu) radītos

02.04.2020 JAUNA KĀRTĪBA KOMPENSĒJAMO ZĀĻU RECEPŠU IZRAKSTĪŠANĀ

Sākot no 1. aprīļa Latvijā spēkā stāsies jauna valsts kompensējamo zāļu izrakstīšanas kārtība, proti, kompensējamo zāļu A saraksta receptēs norādīs zāļu aktīvo vielu, nevis zāļu nosaukumu. Savukārt aptiekās no vienādas iedarbības zālēm pacientam izsniegs tās zāles, kurām ir zemākā maksa.

01.04.2020 Būsim atbildīgi arī sporta stadionos

Ievērosim jaunos ierobežojumus

01.04.2020 Cieni apkārtējos un savāc aiz sava suņa

Iestājoties pavasarim cilvēki arvien vairāk pavada laiku ārpus mājas, taču iestājoties siltākam laikam, atklājas ne sevišķi pievilcīgs skats – mētājas pudeles, pārtikas iesaiņojumi, izsmēķi un arī dzīvnieku izkārnījumi.

01.04.2020 Aicina atsaukties uzņēmumus, kas piedāvā produktu piegādi uz mājām!

Aicinām atsaukties tos Nīcas novada uzņēmējus, zemnieku saimniecības vai mājražotājus, kas piedāvā nodrošināt sadzīvei nepieciešamo lietu un produktu piegādi uz mājām! Arvien vairāk cilvēku pavada laiku mājās un pēc iespējas retāk dodas ārā uz veikaliem un citām sabiedriskām vietām, tādēļ ja vari šajā situācijā palīdzēt- dod ziņu, rakstot uz e-pastu kristine.kopstale@nica.lv 

31.03.2020 Nīcas novada dome pagarina NĪN maksājumu termiņu

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Nīcas novada dome ārkārtas sēdē 30.martā lēma, ka nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas termiņš par pirmo ceturksni tiek pagarināts līdz 15.maijam.

31.03.2020 Luterāņu baznīcu darbība karantīnas laikā

Valstī noteiktajā karantīnas periodā pulcēšanās baznīcā uz svētdienas dievkalpojumiem netiek uzsaukta. Bet svētdienās no plkst. 11.00 līdz 12.00 iespējams būt Nīcas baznīcā- ievērojot noteiktos piesardzības pasākumus. Baznīcas telpas ir plašas, līdz ar to iespējams nodrošināt pieprasīto distanci starp cilvēkiem.

30.03.2020 Aprīlis - spodrības mēnesis

Aicinam attīrīt pagrabus, ejas, sakārtot apkārtējo vidi, un vidi kurā dzīvojam.Lielgabarīta konteineri, kā ierasts un kā plānots būs pieejami pēc 15.aprīļa. Māju vecākie tiks pabrīdināti un uzrunāti, sazināties ar iedzīvotājiem. Sekojošās adresēs tiks izvietots pa vienam konteineram pie māju grupām: