Aktualitātes

07.04.2020 Tiks nodrošināta ēdiena piegāde bērniem mājās

Piektdien, 3.aprīlī Nīcas novada domes ārkārtas sēdē tika atbalstīts lēmuma projekts "Par atbalstu bērnu ēdināšanas nodrošināšanai sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju COVID- 19 ierobežošanai".

07.04.2020 Pasūti vietējo ražotāju produkciju

Aprīļa sākumā aicinājām atsaukties vietējos Nīcas novada uzņēmējus, zemnieku saimniecības un mājražotājus, kuri būtu gatavi nodrošināt sadzīvei nepieciešamo lietu un produktu piegādi gan uz mājām, gan veikt nepieciešamo pasūtījumu, kuram var aizbraukt pakaļ arī pats, tādā veidā rūpējoties par savu un līdzcilvēku veselības drošību.

06.04.2020 “Mājas. Ziepes. Divi metri.”

Slimību profilakses un kontroles centrs uzsāk sabiedrības informēšanas kampaņu, lai informētu iedzīvotājus par COVID-19 vīrusa profilaksi un piesardzības principiem, lai izvairītos no infekcijas izplatīšanās.

06.04.2020 Asins donoru diena

Svarīga informācija donoriem saistībā ar COVID-19 22.aprīlī Nīcas kultūras namā notiks donoru diena. Donoriem pieteikties uz asins ziedošanu pa tālruni 29415662 Pieteikšanās ļoti svarīga, lai varam ievērot un nodrošināt pastiprinātus piesardzības pasākumus.

03.04.2020 Valsts policija brīdina lauksaimniekus par zādzībām

Neskatoties uz to, ka robežas šobrīd ir praktiski slēgtas, aizvien ir aktuālas lauksaimniecības tehnikas zādzības, zādzības no lauksaimniecības tehnikām (vadības bloku - GPRS u.c.) un lauksaimniecības ķimikāliju zādzības.

03.04.2020 Remigrācijas koordinators – Tavs atbalsts, atgriežoties Latvijā

Ja esat nolēmis vai vēl domājat par iespēju pēc dzīves ārvalstīs atgriezties dzimtenē, Jums atbalstu var sniegt remigrācijas koordinators. Remigrācijas koordinators var sniegt informāciju par:

03.04.2020 Piekrastes zvejniekiem kompensēs roņu radītos zaudējumus

Otrdien, 31 martā, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos Ministru kabineta (MK) noteikumus “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākumā “Kompensācijas shēma par nozvejas zaudējumiem, kurus radījuši aizsargājamie zīdītāji”” MK noteikumi nosaka kārtību, kā tiks sniegts finansiāls atbalsts piekrastes zvejniekiem, lai segtu aizsargājamo zīdītāju (roņu) radītos

02.04.2020 JAUNA KĀRTĪBA KOMPENSĒJAMO ZĀĻU RECEPŠU IZRAKSTĪŠANĀ

Sākot no 1. aprīļa Latvijā spēkā stāsies jauna valsts kompensējamo zāļu izrakstīšanas kārtība, proti, kompensējamo zāļu A saraksta receptēs norādīs zāļu aktīvo vielu, nevis zāļu nosaukumu. Savukārt aptiekās no vienādas iedarbības zālēm pacientam izsniegs tās zāles, kurām ir zemākā maksa.

01.04.2020 Būsim atbildīgi arī sporta stadionos

Ievērosim jaunos ierobežojumus

01.04.2020 Cieni apkārtējos un savāc aiz sava suņa

Iestājoties pavasarim cilvēki arvien vairāk pavada laiku ārpus mājas, taču iestājoties siltākam laikam, atklājas ne sevišķi pievilcīgs skats – mētājas pudeles, pārtikas iesaiņojumi, izsmēķi un arī dzīvnieku izkārnījumi.