Aktualitātes

19.10.2020 Rudes sporta nams slēgts


19.10.2020 Nīcas kauss telpu futbolā paliek mājiniekiem

Aizvadīts telpu futbola turnīrs "Nīcas Kauss 2020".

16.10.2020 Līdz 12. novembrim aicina balsot par ģimenei draudzīgāko pašvaldību

Sācies iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai.

15.10.2020 Turpmāk portāla Latvija.lv lietotājiem palīdzēs virtuālais asistents Ēriks

No 14. oktobra Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.lv apmeklētājiem palīgā nāk virtuālais asistents Ēriks. Ar virtuālā asistenta palīdzību portāla apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par dažādiem e-pakalpojumiem un dzīves situācijām.

15.10.2020 “Skudriņas” satek Rudē

Otaņķu pagasta visjaunākie iedzīvotāji tagad katru dienu ir gaidīti bērnu dārza grupā “Skudriņas”. Šā gada, 5. oktobrī ir izdevies piepildīt Otaņķu pagasta dzīvojošo ģimeņu ar bērniem vēlēšanos – atvērt bērnu dārza grupu audzēkņiem no 1,5 – 3 gadiem.

15.10.2020 IZMAIŅAS NĪCAS SPORTA CENTRA IESTĀDĒS

Izmaiņas stājas spēkā no š.g. 17. oktobra.

15.10.2020 PAR PROJEKTA APMĀCĪBU IESPĒJĀM LIEPĀJĀ UN FINANŠU PRASMJU UZLABOŠANU

Novada iedzīvotāji aicināti uz tikšanos, lai uzzinātu vairāk par pieaugušo nodarbinātības projekta iespējām Liepājas izglītības iestādēs un varētu par simbolisku maksu papildināt savas zināšanas vai apgūt jaunu profesiju. Turpinājumā - seminārs par savu finanšu prasmju uzlabošanu.

15.10.2020 Vijoles un alta spēles audzēkņi tiekas Grobiņā

14.oktobrī jau piekto gadu pēc kārtas Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā tikās Liepājas apkārtnes mūzikas skolu vijoles un alta spēles audzēkņi no Pāvilostas, Vaiņodes, Priekules, Nīcas, Liepājas, lai demonstrētu savas prasmes sava mūzikas instrumenta tehniskajā spēlē – etīžu atskaņošanā. Nīcas Mūzikas skolu pārstāvēja 7. vijoles klases audzēkne Līga Lapiņa ar savu skolotāju Lindu Ločmani.

14.10.2020 "Nīcas kausā" aizvada pusfinālus

Bez skatītājiem un ātrāk, nekā bija cerēts, aizvada telpu futbola pusfinālus.

14.10.2020 Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumi

Nīcas novada dome aicina iedzīvotājus, apmeklējot iestādi, uzvilkt aizsargmaskas. Lai pieteiktos apmeklējumam klātienē, iepriekš sazinieties ar konkrēto struktūrvienību uz kuru vēlaties doties. No šodienas Nīcas novada dome un Otaņķu pagasta pārvalde klientu apkalpošanu veic pēc iepriekšēja pieraksta.