Aktualitātes

11.06.2020 Steidz pieteikties sakopto sētu konkursam!

Līdz pirmdienai, 15. jūnijam, aicinām pieteikties konkursam “Sakoptākā Nīcas novada viensēta 2020”.

10.06.2020 Apkārt Latvijai uz drauga velosipēda

"MTB Nīca" aktīvisti devušies ceļojumā apkārt Latvijai uz velosipēda.

10.06.2020 Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas jūnijā

Nepieciešama juridiskā konsultācija? Risinājums – attālināta telefonkonsultācija vai rakstiska atbilde tiešsaistē! No 8.jūnija līdz 12.jūnijam un no 15.jūnija līdz 19.jūnijam plkst.10.00-16.00 ikvienam iedzīvotājam ir iespēja iegūt informāciju par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību juridisku strīdu risināšan

17.06.2020 Otrais noskaņu vakars ar akordeonistu Rustamu Bagirovu

26. jūnijā, Nīcā un Rudē turpināsies “Noskaņu vakari”, kur šajā reizē iedzīvotājus priecēs akordeonists Rustams Bagirovs. Mūziķis šim koncertam gatavo unikālu solo programmu.

09.06.2020 NĪCAS NOVADA DOME PAGARINA NĪN MAKSĀJUMU TERMIŅU

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Nīcas novada domes sēdē 8.jūnijā nolēma atkārtoti pārcelt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas termiņus - otrā ceturkšņa termiņš pārcelts uz 9.jūniju.

09.06.2020 Skolēnu vasaras darbi notiks!

Saistībā ar ārkārtējo situāciju, iepriekš bija izsludināts, ka vasaras darbi skolēniem šovasar nenotiks, taču ar lielāko prieku paziņojam, ka tie tomēr notiks. Lai veicinātu skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs var pieteikties dalībai valsts līdzfinansēt

09.06.2020 Traucēta ūdens padeve Grīnvaltos

Šodien, 9.jūnijā, no plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00 būs traucēta ūdens padeve Grīnvaltu ciemā, saistībā ar attīrīšanās iekārtu būvniecību. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

05.06.2020 Glezno savam priekam

Piektdien, 5. jūnijā, Nīcas kultūras namā tiks atklāta Monikas Kaņevskas gleznu izstāde. Monikas darbos ir plaši atainoti ziedi un dabas ainavas, jo tie viņai rada prieku un iedvesmu. Māksliniece ikdienā pārstāv floristes profesiju, veidojot skaistas ziedu kombinācijas un dekorējot telpas, pielāgojoties klienta vēlmēm, savukārt brīvajā laikā, labprāt nododas gleznošanai un sava dārza labiekārtošan

05.06.2020 Nacionālo bruņoto spēku militārās mācības(izmaiņas)

Nacionālie bruņotie spēki informē, ka no 9.-17.jūnijam tiek plānotas veikt militārās mācības, kuras notiks Rucavas un daļēji Nīcas novada teritorijās. Mācību laikā ir paredzēta minimāla militārās tehnikas pārvietošanās. Ar konkrēto zemju īpašniekiem ir veikta saziņa un vienošanās par viņu īpašumu izmantošanu. Plānotās mācības negatīvi neietekmēs vietējo iedzīvotāju ikdienu vai veselību.

05.06.2020 Aicinām piedalīties aptaujā Kurzemes reģiona attīstības plānošanai

Kurzemes plānošanas reģions aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā, lai izzinātu galvenos faktorus, kas raksturo dzīves un darba vietas pievilcību Kurzemē, un identificētu galvenās problēmas un izaicinājumus. Aptauja, ko iespējams aizpildīt tiešsaistē https://saite.lv/esdaruKurzemi laikā no šī gada 1.jūnija līdz 30.jūnijam, ir nozīmīgs posms Kurzemes plānošanas reģiona attīstības programmas 2021.