Aktualitātes

25.08.2022 Skolotāji gatavojas jaunajam mācību gadam

Nīcas vidusskola

16.08.2022 Aicina darbā

Nīcas vidusskolas vakances

16.08.2022 17.augustā jauniešiem būs iespēja pilnveidot savu personību.

Jau rīt, 17. augustā plkst. 14.00 tiksimies uz praktisku un izzinošu nodarbību ar Dace Aivare un Sandra Plostniece.Mūsdienās lielāka vērtība ir savu individuālo prasmju apzināšanās un pilnveidošana, kā arī spēja pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, nevis kādas potenciāli pieprasītas profesijas izvēle.

16.08.2022 24. augustā jaunieši aicināti tikties ar sertificētu kouču Ilzi Ernestsoni

24. augustā plkst. 14.00 Nīcas jauniešu centrā jauniešiem būs iespēja tikties ar sertificētu kouču Ilzi Ernestsoni.Koučinga pieeja jo īpaši aktuāla ir kļuvusi šobrīd, mūsdienu steidzīgajā laikmetā, kad visa ir par daudz un visā notikumu virpulī aizmirstam par sevi, savām patiesajām velmēm, mērķiem.

16.08.2022 Jaunieši Nīcā spēlē spēli "Pārnesums"!

11.augustā jaunieši tikās Nīcas sporta laukumā, lai spēlētu Pārnesums un tiktos ar jauniem cilvēkiem! Katrai komandai, spēles uzdevums ir iegūt un nogādāt astoņus priekšmetus, savā laukuma pusē. To drusku apgrūtina viduslīnija, jo viņu šķērsojot pretējās komandas spēlētāji drīkst sasaldēt mērķu vajātājus.

11.08.2022 Jaunieši tiekas camping "Ērgļi" ar Keep the Change vadītāju Andru Štāli.

Trešdien, 10.augustā Dienvidkurzemes jaunieši devās uz camping "Ērgļi", lai tiktos ar Keep the Change vadītāju Andru Štāli. Pasākuma mērķis bija uzzināt kā izmantot savu potenciālu, kā tiekties uz saviem sapņiem, mērķiem un nebaidītos arī nedaudz pasapņot. Iepazīstinājām jauniešus arī ar mūsu biedrības darbību un ES projektu sniegtajām iespējām.

09.08.2022 Senās Uguns nakts pasākums kopā ar grupu "Willow Farm"

Sestdien, 27.augustā, plkst.20:00 Jūrmalciemā, Tīklu mājā "PIESTĀTNE" Senās Uguns nakts pasākums kopā ar grupu "Willow Farm"

08.08.2022 Pumpurs projekta ievaros jaunieši tiekas uz basketbola spēli

19.jūlijā, Dienvidkurzemes jaunieši viesojās Nīcas sporta hallē, lai visi kopā vienotos basketbola spēlei. Jaunieši ne tikai aktīvi un jautri pavadīja vakaru, bet arī uzzināja, cik svarīga ir laba komunikācija strādājot komandā, lai sasniegtu kopīgu mērķi.Pēc pasākuma jaunieši atzina, ka komandas sports ir lielisks piemērs tam, ka tikai sadarbojoties vienam ar otru ir iespējams sasniegt iecerētos

08.08.2022 Jaunieši dodas pieredzes apmaiņas braucienos uz Saldu un brocēniem

20.jūlijā Dienvidkurzemes jaunieši devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Saldus jauniešu māju un Brocēnu jauniešu māju. Brauciena mērķis bija uzzināt kāda ir ikdiena un kādas aktivitātes un projektus abas jauniešu mājas piedāvā vietējiem jauniešiem.

08.08.2022 11. augustā jauniešiem būs iespējas piedalīties komandu saliedēšanās pasākumā Nīcā

Augustā projekts "Noķer mirkli saDarbībā" turpina aktīvi veidot komandu saliedēšanās nodarbības, kurās ir iespēja iesaistīties arī Tev! Uzlabojam jau esošās metodes un izstrādājam jaunas darbā ar jauniešiem, kas ir aizraujošs process gan mums, organizatoriem, gan pašiem jauniešiem. Pilnveidojam spēli "Pārnesums".