Aktualitātes

13.09.2021 FK Nīca/BLi aizvada "Ventspils Nafta Termināls Kauss 2021"!

Lieliski startē divu dienu futbola turnīrā Ventspilī!

13.09.2021 MTB Nīca aizvada 6. posmu Vivus MTB Maratonā!

Kaut vasara jau aizvadīta, velosports turpinās!

10.09.2021 Tikšanās dzejas kempingā ar reperi BDM

Š.g. 11. septembrī plskt. 14.00 atpūtas vietā “Plostnieki” jaunieši tiek aicināti uz dzejas kempingu, kur norisināsies tikšanās ar noslēpumaino reperi BDM, BDM sevi uz Latvijas hiphopa skatuves pieteica,  laižot klajā savu debijas albumu "Shapeshifter".  BDM sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem, kā Kurts no leģendārās hiphopa apvienības S’T’A,Dionu Liepiņu, Amanito un HUNN.

10.09.2021 VUGD lekcija sākumskolas skolēniem


10.09.2021 FK Nīca U15 gūst uzvaru!

Uzvara Latvijas čempionāta posmā!

09.09.2021 Pasākumam "Jaunie vadītāji - pārmaiņu radītāji" jeb "Young Change-Makers"

Apmācības vadīs Amanda Griniece un Laura Grundmane. Amanda ir ieguvusi maģistra grādu Internacionālā Erasmus Mundus programmā aprites ekonomikā un ilgtspējībā, studējot to Austrijā un Nīderlandē.

08.09.2021 31. Augustā Nīcas jauniešu centrs piedalījās projekta “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” pasākumā.

31. Augustā Nīcas jauniešu centrs piedalījās projekta “Jaunatnes politikas attīstība Liepājas un Dienvidkurzemes pašvaldībās” pasākumā. Kopā ar dažādiem speciālistiem un jauniešiem no Liepājas un Dienvidkurzemes novada strādājām pie jaunatnes jomas resursu kartes izstrādes. Par to, kas būtu jāiekļauj resursu kartē un kas nē, diskutējām darba grupās.

08.09.2021 3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā. 

3. septembrī Nīcas apkaimes jaunieši piedalījās vasaras noslēguma pasākumā. Šogad dažādu ierobežojumu dēļ nesanāca rīkot Nīcas jauniešu dienas, bet tomēr gribējās iespēju robežās dot jauniešiem nosvinēt vasaras beigas un ieskandināt jaunā mācību gada sākumu. Domāts - darīts. 

08.09.2021 Nīcas Etnogrāfiskais ansamblis viesos pie Jūrkalnes un Pāvilostas Ļaudīm!

"Jūra krāc un vēji pūš, priekos, bēdās paiet mūžs!" - tā Nīcas Etnogrāfiskā ansambļa kolektīvs Sveicināja Jūru, kur no Jūrkalnes uz Pāvilostu braucot piestājām skaistajā stāvkrastā. "Jūra mazgā paladziņus" - tā saka Velta MAĻIKA , kad Jūras viļņi ar baltām putām skalo stāvo krastu! Jā, Jūra vieno Mūs - Jūrkalni, Pāvilostu un Mūsu skaisto Nīcu!

08.09.2021 INFORMĀCIJA VECĀKIEM

Aicinām informēt grupas skolotājas par dežūrgrupas nepieciešamību