Aktualitātes

06.12.2021 Dienvidkurzemes novada pašvaldība aicina darbā

Dienvidkurzemes novada Sociālais dienests aicina darbā sociālos darbiniekus

06.12.2021 Vislīgas mājas spēle FK Nīca/Otankimill

Kārtīgs kurzemnieku derbijs Nīcā!

06.12.2021 Trešdien, 8.decembrī jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties divās sarunās ar organizāciju Papardes zieds.

Trešdien, 8.decembrī plkst. 09.25. un plkst. 12.25 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties divās sarunās ar organizāciju Papardes zieds.“Papardes zieds” ir viena no Latvijas lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kas veiksmīgi jau daudzus gadus strādā reproduktīvās veselības un tiesību jomā visā Latvijas teritorijā.

03.12.2021 AIZRITĒJUSI DISKUSIJA PAR SOCIĀLĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMIEM

1. decembrī, notika trešā no astoņām sabiedriskās apspriedes sanāksmēm, kas tika veltīta sociālās aizsardzības jautājumiem. Apspriedes ieraksts skatāms ŠEIT.Sanāksmei tiešsaistes platformās bija pieslēgušies vairāk nekā 60 dalībnieki. Pašvaldības pārstāvji un dokumentu izstrādātāji interesentus iepazīstināja gan ar dokumentu izstrādes procesu, gan ar stratēģisko ietvaru, gan ar Rīcības virziena "S

03.12.2021 Pensiju iespējams saņemt savā dzīvesvietā

Ņemot vērā prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, kas samazina apkalpošanas iespējas pasta nodaļās vienam klientam noteiktās platības dēļ un paredz ilgāku pakalpojuma gaidīšanas laiku, kā arī veselības riskus, ko var radīt klātienes apmeklējums, Latvijas Pasts un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) atgādina, ka pensiju iespējams saņemt savā dzīvesvietā, piesakot šo pakalpojumu VSAA

03.12.2021 Mainās pārvalžu darba laiks

No 6.decembra Dienvidkurzemes novada pagastu pārvaldes strādās pēc jaunā darba laika.

03.12.2021 Nīcas un Otaņķu pagastos deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem Rūķa paciņu saņemšana 16.decembrī, Nīcā kopā ar rūķi Gardummici!

Nīcas un Otaņķu pagastos deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem, kuri neapmeklē pirmskolas izglītības iestādi, Rūķa paciņu saņemšana 16.decembrī, Nīcā kopā ar rūķi Gardummici! Un ikviens Nīcas un Otaņķu pagastu iedzīvotājs aicināts doties pastaigā un 16.decembra vakarā no plkst. 16:30 līdz 21:00 pamāt rūķim Gardummicem!

01.12.2021 Jaunieši tiešsaistē tiekas ar biedrību Papardes zieds, lai runātu par tēmu attiecības

30. novembrī, tikāmies ar biedrību Papardes zieds, lai runātu ar jauniešiem par tik svarīgu tēmu kā attiecības. Analizējām dažādus attiecību modeļus, starp klases biedriem, draugiem, ģimeni. Pārrunājām kā noteikt kā labāk rīkoties dažādās sarežģītās situācijās un uzzinājām kur vērsties, pēc palīdzības, ja nejūti tuvāko atbalstu un nav neviena apkārt kam vari uzticēties.

01.12.2021 2. decembrī jaunieši varēs piedalīties Zoom nodarbībā, lai runātu par drošu attiecību pamatprincipiem.

Rīt, 2.decembrī plkst. 12.25 jauniešiem būs lieliska iespēja piedalīties sarunā ar organizāciju Papardes zieds. “Papardes zieds” ir viena no Latvijas lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kas veiksmīgi jau daudzus gadus strādā reproduktīvās veselības un tiesību jomā visā Latvijas teritorijā.

01.12.2021 Dienvidkurzemes avīze turpmāk visās pastkastēs

Lai uzlabotu iespēju ikvienam Dienvidkurzemes novada iedzīvotājam saņemt drukāto informatīvo izdevumu “Dienvidkurzeme”, turpmāk to ar VAS “Latvijas pasts” starpniecību izplatīs katrā pastkastītē visā novadā.