Aktualitātes

25.01.2020 Aizvada "Kurzemes zonas" čempionātu

FK "Nīca" jaunieši aizvada kārtējo "Kurzemes čempionāta" posmu.

23.01.2020 Akordeona spēles audzēknes piedalās Valsts konkursā

22.janvārī PIKC Liepājas Mūzikas un mākslas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle - Akordeona spēle audzēkņu valsts konkursa II kārta. Konkursa II kārtā Lejaskurzemes reģionā piedalās audzēkņi no PIKC LMMDV, Liepājas pilsētas 2. mūzikas skolas, Aizputes, Pāvilostas, Kalētiem, Priekules, Vaiņodes, Saldus, Nīgrandes,

22.01.2020 Programma, kas saliek visu pa plauktiņiem

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” izsludina pieteikšanos 2020.gada psihosociālās rehabilitācijas programmai „Spēka Avots”, kas domāta cilvēkiem, kurus skāris vēzis. Programmā var pieteikties gan pacients, kas gājis cauri visam procesam, kas sākas ar diagnozi un ārstēšanu, gan tuvinieks, kurš grib labāk saprast- kā palīdzēt sev tuvajam cilvēkam.

21.01.2020 TIKŠANĀS AR MEŽA ZVĒRIEM

24.janvārī, Bernātos notiks sportisks pasākums visiem PII "Spārīte" bērniem un darbiniekiem.

21.01.2020 IESPĒJAS UZŅĒMĒJIEM

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra atbalsta dalībU starptautiskās izstādēs un konferencēs ārvalstīs, kā arī tiešajās vizītēs pie potenciālā investora vai sadarbības partnera ārvalstīs. Jaunas iespējas iegūt finansiālu atbalstu arī vieglās rūpniecības, tekstila un tehnoloģiju nozares uzņēmumiem.

21.01.2020 PROJEKTU KONKURSS: AICINA KĻŪT PAR SAIMNIEKIEM SAVAM SAIMES GALDAM

Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina atbalsta programmu uzņēmīgajiem un rosīgajiem “Pats savam SAIMES GALDAM”. Šīs programmas ietvaros atbalsta darbīgu bezpeļņas organizāciju centienus iesaistīt grūtībās nonākušus, taču uzņēmīgus un rosīgus savas apkaimes iedzīvotājus zemkopības darbos, kas uzlabo viņu dzīves apstākļus.

20.01.2020 LTFA 1. līgā nostiprina pozīciju pirmajā sešiniekā

Straujiem soļiem tuvojas Latvijas Telpu futbola Asociācijas rīkotā 1. līgas čempionāta pirmās kārtas noslēgums.

20.01.2020 Jaunajiem futbolistiem jūtama izaugsme

Futbola kluba “Nīca” jauniešiem šobrīd ir aktīva futbola telpās sezona gan Kurzemes zonas, gan Latvijas līmenī.

20.01.2020 Aicinām uz "Ziemas sporta spēlēm" 2020

Norisināsies ikgadējās Nīcas novada "Ziemas sporta spēles".

20.01.2020 Notiek parakstu vākšana

No 2020. gada 16. janvāra līdz 14. februārim notiks parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem “Grozījumi Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumā” un “Grozījums likumā "Par pašvaldībām”.