Aktualitātes

22.01.2021 Īstenots projekts “Tautastērpa elementu iegāde Otaņķu etnogrāfiskajam ansamblim”

Ar mērķi uzlabot materiāli tehnisko bāzi Otaņķu etnogrāfiskajam ansamblim, iegādājoties jaunus un autentiskus tautastērpa elementus. Latvijas nacionālais kultūras centrs norāda, ka īpaši šī vajadzība ir etnogrāfiskajiem ansambļiem, jo tie ir tradīciju nesēji un galvenie paraugi tautastērpa lietošanas kontekstā.

21.01.2021 Noderīga informācija mežu īpašniekiem

Mežu īpašnieki var iepazīties ar pagājušā gada pēdējo (4.) informatīvo izdevumu "Čiekurs".

20.01.2021 Sagatavoti izglītojoši materiāli bērniem un jauniešiem par drošību ziemā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka  ik gadu ziemā vairāki desmiti cilvēku ielūzt ūdenstilpju ledū un noslīkst. Nereti palīdzība nepieciešama arī bērniem un jauniešiem, tāpēc VUGD ir sagatavojis informatīvo materiālu kopumu par drošību ziemā un bīstamību atrasties uz ūdenstilpju ledus.

20.01.2021 VELO studija Sporta mikrofonā

Ceturtdien pulksten 14:00 Sporta mikrofons VELO Studijā viesosies Latvijas Nacionālo MTB kausa kopvērtējuma bronzas medaļnieks Aivis Karzons.

18.01.2021 Nīcas jauniešu centrs piedalās konkursā "Labākais darbā ar jaunatni 2020”

Lai izteiktu atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, tika organizēts konkurss “Labākais darbā ar jaunatni 2020”. Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020” organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar...

15.01.2021 Brīvdabas fotokolāžas Nīcā un Rudē - Barikādēm 30

Nīcas kultūras centrs sadarbībā ar Nīcas senlietu krātuvi un Otaņķu senlietu krātuvi ir izveidojis divas brīvdabas fotokolāžas, lai godinātu1991. gada janvāra barikādes. Bilžu kolāžas ir skatāmas no šodienas 15. janvāra līdz 24.janvārim Nīcā iepretim novada domei un Rudē iepretim Otaņķu tautas namam.

14.01.2021 Dodies dabā un apskati!

Nīcas novada Otaņķu pagastā tiek piedāvāts divu pieturu maršruts "DUNČA BUNKURS". Tā divi objekti ir pievienoti militārā mantojuma kartei, kuru organizē Lauku ceļotājs.

14.01.2021 1.klases skolēnu pieteikšana 2021./2022.mācību gadam


14.01.2021 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs informē

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) valsts autoceļu attīrīšanas no sniega un slīdamības samazināšanas darbus šobrīd veic 183 tehnikas vienības. Attīrīšana no sniega un kaisīšana ar pretslīdes materiāliem atsevišķos autoceļu posmos tiek veikta atkārtoti. Aicinām autovadītājus ņemt vērā, ka braukšanas apstākļi uz autoceļiem ar dažādām uzturēšanas klasēm būtiski

12.01.2021 Kā Jauniešu centrs var palīdzēt šajā laikā jauniešiem?

Šis ir laiks kas no ikviena prasījis spēju pielāgoties, spēju pieņemt un saprast, kas ne vienmēr ir viegli. Un tas prasa tik daudz enerģijas, kuras jau tā trūkst. Tāpēc, lai nedaudz atvieglotu jauniešu un bērnu ikdienu Nīcā, Nīcas jauniešu centrs aicina ikvienu jaunieti vērsties pēc sev nepieciešamās palīdzības rakstos vai zvanot Nīcas jauniešu centram